Yeni Operatör Hayırlı Olsun : Teknosamobil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

taahhütlü kontratlı  telefon işinde ortalığı kasıp kavurur diye düşünüyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Zaten amacta odur baska bi halt degil. Avea mileti sikmeyi ne zaman birakacak acaba, sen once bi kullanicina adam gibi hizmet ver sonra git alt yapini dagit saga sola. 

Avea pismanliktir baska bisey degil.

NoToLeRaNcE tarafından 18/Şub/15 22:14 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

avea şuan fiber hızda internet sağlasa 1 milyon dakika 1 milyon gb 1 milyon sms 5 TL dese yine almam

bakkal işletir gibi operatör işletiyorlar müşteri hizmeti diye birşey yok en ufak açıkta seni sikme peşinde her ay aman bir dk bişe aşmasın avea 100 TL fatura çıkarır korkusuyla yaşayacağına 2 kuruş fazla ver turkcelle geç çekim kalitesi iyi müşteri hizmetleri efendi insanlar ayrıca aşım yapsan bile faturana mantıksız bindirmeler yapmıyorlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Zaten amacta odur baska bi halt degil. Avea mileti sikmeyi ne zaman birakacak acaba, sen once bi kullanicina adam gibi hizmet ver sonra git alt yapini dagit saga sola. 

Avea pismanliktir baska bisey degil.

hepsi aynı b*kun laciverti hocam. en azından verdiğin paranın hakkını şu an bi türkcell veriyor. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

herkes bok atmış.

yeni kurulan bi hizmet için gayet normal.

ne kadar çok rekabet o kadar ucuzluk. her ne kadar altyapı alsada sürümden ucuzlar

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ürünlere zam yapmışlar sonrada indirim yapmışlar yaptıkları zam kadar. Klasik Teknosa taktiği.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

benim anlamadığım sadece aveanın mı var sanal operatör açma izni neden diğer operatörler sanal operatör satmıyor :/

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

benim anlamadığım sadece aveanın mı var sanal operatör açma izni neden diğer operatörler sanal operatör satmıyor :/

Turkcell'de satıyor fakat Vodafone'u bilmiyorum. Turkcell'in istediği şartlar ve ücret çok zor ve yüksek. Turkcell'den sadece devlet Askercell için sanal operatör hakkı aldı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

12 yıldır Turkcell kullanıyorum. Kafam rahat. Bir defa bile hizmetten şikayetim olmadı. Gerçi orayı da göt kılları ele geçirmeye başladı. Devamında sorunlar olur mu bilmiyorum. Mevcut altyapı ile en azından bir 5-10 yıl idare eder. Ancak o zamana kadar vatandaşlıktan çıkmış olurum. Gerisi beni ilgilendirmez.

Ama ayda birkaç lira ucuz olacak diye kalitesiz firmaları beslemenin lüzumu yok. Adam allayıp pullayıp kalitesiz ürünlerini kakalıyor. Hatta GSCell, FBCell, BİMCell gibi bayiliklerle tam manasıyla keriz yerine koyuyor. Sabancı konusuna gelirsek, Sabancıların bütün firmalarının fahiş fiyatlara satış yaptığı zaten bilinen bir şey. En basitinden elektronik ürün alırken Teknosa'nın sayfasını açıp ürünün Türkiye'deki maksimum satış fiyatına bir bakarım. Bunun üst limiti nedir diye. Koydukları fiyatlarla yine bunu göstermişler.

Bu Avea ve artık resmen kan bağı olan TTNet gibi firmalar halkı keriz yerine koya koya, binbir tane Innova, Assists midir ne halttır bin tane ne idüğü belirsiz abidik gubidik firmaya sahip oldular. ODTÜ Teknokent'te bu adamlar oranın en büyük binasını diktiler. Ne için? Görünüşte AR-GE yapmak için. Ancak gerçek şu ki, Teknokent'te hem az vergi ödeyip hem de sikimsonik takip programlarına AR-GE desteği alıp bedavaya mal etmek ve daha fazla kar etmek için. Özeti bu. Şimdi AVEA ile TTNet bir araya gelip daha da fazla kar edecek, daha fazla milleti aptal yerine koyacak. 3 kuruş kar edeyim diye ava çıkarken avlanmayın. Bu tür firmaların da ekmeğine yağ sürmeyin derim. Adam pazar malını bizimki de pantolon, bizimki de gömlek diyerek iteliyor.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

adamların stratejileri farklı. bildiğiniz gibi elektroniğe taksit yok ama hattın olursa tarifeye ek 24 ay vade olabiliyor. ayrıca adamlar 2000 liraya iphone 6 verecekler tarifeye geçirecekler. taktik bu. o yüzden teknosa ismiyle çıkıyorlar. yarın öbür gün görürsünüz teknosa da i7 4. nesil notebook 1500 lira olacak ama yanında tarifeyi küçük puntolarla giyderecek.

Toplam Hit: 5640 Toplam Mesaj: 60