folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Oyun VALORANT

Yeni Oyun VALORANT

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Her overwatch klonu gibi bir süre sonra patlayacak oyunlardan gibi duruyor, ama büyük ihtimal arkasında riotgames olmasından dolayı, çoluk çocuk ve oynamaktan aciz küfürbaz tiplerin dolduğu leş oyuncu tabanına sahip bir oyun olarak devam edecek.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ben bu oyunun patlayacağını düşünmüyorum.  Neredeyse tüm CS-GO Tayfa bence oraya geçecek.

Neden mi ?

- YAV OROSPU COCUGU DÖNE DÖNE VURUYOR

- YA ANASINI AVRADINI SİKEYİM ADAM DUVAR TARIYOR

- BUNEEE BUNEEEE ADAM GÖRMEDEN VURUYOR

- ABİ ADAM DUVAR TARIYOR YA

- ABİ ADAMIN HER ATTIĞI HS YA %90 HS ORANIYLA OYNUYOR AMK!!!

- OLUM A GİDİYORUZ ADAMLAR A B GİDİYORUZ ADAMLAR B BU NE AMK. NEREYE GİTSEK 5 KiŞİLER

kelimelerinden dolayı :) Artık insanların sıkıldığını düşünüyorum. Kaldı ki Ruski MY Pusky arkadaşlardan sıkılmış olabilirler :D

FPL - FPL-C dışında oyunun zevkini asla alamazsınız.  Face-it falan hikaye kimse bana orda yok demesin :D Ordakiler Profesyonel olarak kulanıyor :)))) (hepsi öyle demiyorum tabi)

Eskiden Globalde azdı şuan Global de de kaynıyor :) Fark etmiyor yani. Oyun da ücretsiz :D Çat çut pat küt vuruyor adam.

Artık ban da yemiyorlar :D 

MhmdAlmz tarafından 09/Nis/20 14:19 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

72 saat açık kaldı bir drop yok 

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

yok olup gitmez gibi duruyor oyun tutar ama çok büyük kitleye hitap eder mi orası belli değil.

overwatch oynamadım hiç ama onun grafikler bayağı daha iyi diye biliyorum ama bana çok renkli geliyor ow. çok hızlı geliyor bana. cs 1.5den sonra oynamadım ama herkes hilelerden şikayetçi bildiğim kadarıyla.

rito espor kısmını öne çıkarıp tutturabilir oyunu. ayrıca her platformda herkes çoluk çocuk doluşur demiş ama firmaların çok sikinde olmadığını düşünüyorum +20 yaş tayfanın. bebelerden daha güzel para kaynağı mı var ^^

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ben bu oyunun patlayacağını düşünmüyorum.  Neredeyse tüm CS-GO Tayfa bence oraya geçecek.

Neden mi ?

- OLUM A GİDİYORUZ ADAMLAR A B GİDİYORUZ ADAMLAR B BU NE AMK. NEREYE GİTSEK 5 KiŞİLER

kelimelerinden dolayı :) Artık insanların sıkıldığını düşünüyorum. Kaldı ki Ruski MY Pusky arkadaşlardan sıkılmış olabilirler :D

FPL - FPL-C dışında oyunun zevkini asla alamazsınız.  Face-it falan hikaye kimse bana orda yok demesin :D Ordakiler Profesyonel olarak kulanıyor :)))) (hepsi öyle demiyorum tabi)

Eskiden Globalde azdı şuan Global de de kaynıyor :) Fark etmiyor yani. Oyun da ücretsiz :D Çat çut pat küt vuruyor adam.

Ben uzun zaman sonra bi cs indireyim dedim. Oynadığım zamanlar paralıydı. Beleş olduğunu duymuştum sonra bi farkettim ki büyük şerefsizlik yapmışlar.

Hatırladığım kadarıyla eskiden 24 lira verip alıyordun, seçkin eşleştirme için ekstra para ödemiyordun bi kaç koşul vardı onları halledip hile vs olayına daha az denk geliyordun.

Şimdi bedava oynayayım diye indiriyorsun sonra bi bakıyorsun seçkin hesap 70 lira mı ne olmuş. Almazsan da adım başı hileye denk geliyorsun banlanan adam yeni hesap açıp giriyor hemen.

24 liradan 70 liraya çıkarmışlar oyunu resmen oynamak isteyenler için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Neden mi ?

tavsiyem esea dır aylık 16 tl

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

oyunu geliştirmek için 100m para ayırmışlar. 90m i reklam bütçesi mq. 

Çöp üzeri çöp. 25 yıl önce oynadığın half life ın modu gibi mq.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

bana fena gelmedi, oyunun hızı, silahlar vs yerinde. tabii kapalı betada oyun, bazı aksaklıklar var lakin aksam girip iki vakit geçirmelik oyun gibi duruyor, skiller vs de strateji oluşturmada bayağı bi varyant sağlamakta, LeninsBeard, ekleyin :)

profesyonel kahveci?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Büyülü bilmem neyli fps den hep oldum olası nefret ettim bir süre oynanıp millet bırakmaya başlar..

benim için fps cs ile başlar b.f 3 4 1 gider

Break Dance Bboy MaxeL
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Ben de oyunu beğendim bir tanıdık hesaptan oynuyorum fena olmamış. Yalnız şu key düşme olayı canımı sıkıyor çünkü key yok düşmüyor. Şu oyunun key satış işini yapan veya botu olan yok mudur :D

Dünyayı iyiler kurtaracak.
Toplam Hit: 5928 Toplam Mesaj: 42
valorant riotgames