folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Oyun VALORANT

Yeni Oyun VALORANT

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Bence ÇÖP

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı

Ben de oyunu beğendim bir tanıdık hesaptan oynuyorum fena olmamış. Yalnız şu key düşme olayı canımı sıkıyor çünkü key yok düşmüyor. Şu oyunun key satış işini yapan veya botu olan yok mudur :D

Hacı bir yayın aç, arka planda sürekli açık bırak ben öyle yaptım ve bu arada twitcten bildirim gelmiyor, düştüğüne dair. Kendim valorantın sitesine girip kontrol ettim, bir baktım düşmüş etmesem haberim olmayacaktı.

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Valorant oynayanlar var mı =?

benim nick : Unforgiven

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Hile yapan ergen piç kaynıyor siktiminin oyunlardında bir kaç saat önce indirdim birbirine hakaret eden mi ararsın hile açan mı ararsın ne ararsan var oyun daha yeni çıktı hile öncesinde çıkmış anasını sikeyim böyle ergenlerin.

Bedava varsa paralılardan daha beter oluyor.

Bu çoluk çocukların agresifliği ve küfürbazlığını anlamıyorum. Avrupa da oynayanlar da ses seda yok bizim millet birbirine haykırıyor.

Ne iğrenç bir milletiz yaa bıktım artık.

KNOWLEDGE IS POWER!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı

Hile yapan ergen piç kaynıyor siktiminin oyunlardında bir kaç saat önce indirdim birbirine hakaret eden mi ararsın hile açan mı ararsın ne ararsan var oyun daha yeni çıktı hile öncesinde çıkmış anasını sikeyim böyle ergenlerin.

Bu çoluk çocukların agresifliği ve küfürbazlığını anlamıyorum. Avrupa da oynayanlar da ses seda yok bizim millet birbirine haykırıyor.

hocam bu oyunun çıkış amacı zaten o çoluk çocuğu oraya toplayıp cs go call of ve bf serverlerini rahatlatmak sen niye oyun senin için sanıp girdin ki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Her overwatch klonu gibi bir süre sonra patlayacak oyunlardan gibi duruyor, ama büyük ihtimal arkasında riotgames olmasından dolayı, çoluk çocuk ve oynamaktan aciz küfürbaz tiplerin dolduğu leş oyuncu tabanına sahip bir oyun olarak devam edecek.

Ehehehe ne demiştim :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    OCEANUS bunu yazdı

hocam bu oyunun çıkış amacı zaten o çoluk çocuğu oraya toplayıp cs go call of ve bf serverlerini rahatlatmak sen niye oyun senin için sanıp girdin ki

panxer sen hala cs oynuyon mu yada tbt içi global rank olup faceit kasanlar var mı toplanıp beraber girek valla tek olmuyor 

mm rank global faceit 4lvl im

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ByFth bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    OCEANUS bunu yazdı

panxer sen hala cs oynuyon mu yada tbt içi global rank olup faceit kasanlar var mı toplanıp beraber girek valla tek olmuyor 

mm rank global faceit 4lvl im

yok hocam hiç birşey oynamaya vaktım yok malesefki

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

aga bu ne böyle beşiktaş espor oynuyor diye girdim. cs go benzeri filan dediler bune lan Ben10 gibi oyun küçük çocuklara yemek yesin diye youtubeden açılan çizgi film gibi

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

aga bu ne böyle beşiktaş espor oynuyor diye girdim. cs go benzeri filan dediler bune lan Ben10 gibi oyun küçük çocuklara yemek yesin diye youtubeden açılan çizgi film gibi

Aynen öyle.. Grafikler saçma, grafik kalitesi çok daha saçma.

Toplam Hit: 5922 Toplam Mesaj: 42
valorant riotgames