folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Oyun VALORANT

Yeni Oyun VALORANT

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Büyülü oyun oynayanların iq problemi vardır muhtemelen. Cs de bir boka benzediğinden değil hatırası olduğu için hâlâ oynanır. Yoksa Cod Warzone ya da pubg Steam gibi oyunlar varken bu tür çizgi filmleri izlemek akıl kârı değil.

Bu kalın kısım bir oyun değil, kullanıcıların kendi başlarına yada birlikte oyun oynamalarına vesile olan bir platform. Sadece oyun oynamakta değil, bir community mantığı ile sosyalleşebildiğin bir alandır. Foto Video Artwork vs paylaşıp uygulamalar hakkında yorum vs yapabiliyorsun.

CS:GO bir boka benzemiyor ama hatırası var demisin. Hatırası olan Counter Strike'a bak bakalım FPS türünden başka bi benzerliği var mı ? Oyunların arka tarafındaki mekanikler bile apayrı. cs1.6'da spray pattern diye birşey yokken CS:GO'ya bak bakalım.

Bence hocam çok yorum yapma oyunlar hakkında, bilgin olmayan alan gibi geliyor bana...

Hocam sen neyin kafasını yaşıyorsun? PUBG'nin esas oyundan sonra mobile lite gibi versiyonlar çıkarıldığı için pc versiyonuna oyuncular pubg steam diyor. Bir de gerizekâlı gibi bir dünya açıklama yapmışsın hahahahaha. Epic Store ne abü onu da anlatsana? Solitaire gibi falan bir şey mi acaba? Eziklemeye çalışırken böyle komik duruma düşmen gerçekten utanç verici.

Edit: CS GO'ya boydan gireyim ayrıca.

literatur tarafından 03/Ara/20 14:55 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

ben de bir süre oynadım ama logitech mouse a no recoil script girince HWID ban yedim, 2 ay kaldı bakalım açılcak mı :D

Toplam Hit: 5941 Toplam Mesaj: 42
valorant riotgames