Yeni YÖK Başkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek
    Yök' e bir, Yök'ü hala laikliğin kalesi falan filan diye tanımlayanlara ve herseyde basörtüsünü dile getirenlere iki...!!!

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:
    -----------------------------

mont-blanc bunu yazdı:
    Akademik alanı sosyoloji olan bir şahsiyeitn bu makama oturmasını olumlu buluyorum.. Gerekli pürüzlerin giderileceği kanaatindeyim ... Hayırlı uğurlu olsun ....

Pürüzler derken? 

laiklik ve irtica adı altında uygulanan başörtü yasakları ve imam-hatip liseleri ile beraber meslek liselerine uygulanan katsayı eştsizliği...

yıkılma sakın !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    mont-blanc bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:

mont-blanc bunu yazdı:
    Akademik alanı sosyoloji olan bir şahsiyeitn bu makama oturmasını olumlu buluyorum.. Gerekli pürüzlerin giderileceği kanaatindeyim ... Hayırlı uğurlu olsun ....

Pürüzler derken? 

laiklik ve irtica adı altında uygulanan başörtü yasakları ve imam-hatip liseleri ile beraber meslek liselerine uygulanan katsayı eştsizliği...

Onlar pürüz değil ki, olması gereken son derece doğru uygulamalar..

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

aq ne hayirli olsun yazmışlar bide bu adami iyi biri diye mi koydular oraya adam mı kullanıp başörtüsünü sokacaklar aq ya

buneiştir ilerlicemize geriliyoruz iran a benzicez yakında bu neiştir ya ipnelerin yaptına bak offf off

Ne kadar saçma sapan düşünüyorsunuz yaw adama soruyormusunuz bu universitedeki profesorlerin durumu ne olacak dunya da ilk 500 üniversiteiçinde bir turk üniversitesi olacak mı diye soru yok hemen baş örtüsü...biz ancak sizin gibiler yuzunden ırak olurz..

Saygılar..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi daha ne olsun yav.

adam katsayı ve türban konusunu çözecekmiş ve ben çözeceğine inanıyorum.

millet aya keşif için robot yollar bizimkilerde daha türbana kafayı takar sanane a.q isteyen türbanlı gelir isteyen gelmez herkesin inancını sorgulayamazsınki yuh yani.

+ o katsayı sorunu yüzünden ünivrsite okumayan çok adam biliyorum...biride benim.
    herşeyi eşitlesinler özgürlük olmadan bi bok olmaz zaten adamın kasteddiğide bu çok iyi olacağını düşünüyorum.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

aq ne hayirli olsun yazmışlar bide bu adami iyi biri diye mi koydular oraya adam mı kullanıp başörtüsünü sokacaklar aq ya

buneiştir ilerlicemize geriliyoruz iran a benzicez yakında bu neiştir ya ipnelerin yaptına bak offf off

İşte senin gibi lüzümsüz beş para etmeyen insanlar yüzünden TR bu hallerde.. Ben anlamıyorum müslüman olmayan başka ülkelerde bile diğer dinlerin değerlerine saygı gösteriyorlar bu türban size batıyormu aq?

Milletin değerlerine müdahale edince, insanlar devletin tarafını tutmuyorlar. Sonuç olarak, gelişmek gerine geriliyoruz.. İsteyen türbanlı gezer, isteyen tangalı gezer bu başkasının sorunu değildir.

Teziç ipnesininde gittiği iyi oldu adamın işi gücü siyasetti zaten..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Birde bakmışın ki teziç chp den aktif olarak katılmış siyasete.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    beyler kavga etmenize gerek yok.yök de bu ülkenin bir yasal kurumu arada haddini aşıyor ama gereken önlemleri devlet alıyor.bize kalan onların bize yapacağı güzellikler.şu üniversiteleri adam etsinler yeter:D

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    mont-blanc bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:

mont-blanc bunu yazdı:

Pürüzler derken? 

Evet onlar son derece doğru uygulamalrdır.

Neden?

Düşünün bir eğer avusturya, ingiltere vs. ülkelerde burada başörtüsü taktığı için gidip okuyan kızlarımız okumazlarsa o ülkelerde kişi başına dönem maliyeti olan binlerce avroluk gelir artık gelmez olur. Tabi başarılı akademisyen kariyeri yapmak isteyen bu öğrenciler oralarda kalıp eğitim kurumlarıyla olan ilişiklerine sürekli devam ediyorlar ki patagonyanın çıkarları için bu çok önemlidir. Neden çünkü patagonyada başörtüsüne odaklanmamış kimse.

Meslek liselerine uygulanan katsayı zımbırtısı ise ayrı bir alemdir. Avustralya, ingiltere, amerika gibi ülkelerin çıkarları için bu uygulama şarttır. 

Bu bakımdan yukarıdaki son cümle  son derece doğrudur. Gerekli teknolojiyi kendimiz üreteceğimiz yerde gidip japondan, amerikandan ingilizden patagonyadan almamız " olması gereken son derece doğru uygulamalar" ışığında doğru bir seçim olur.

Pardon sen Türksün değilmi? Son cümleyi yazan arkadaşa sordum. Türküm dersen "yalaaaaan" diye bağırmak istiyorum. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    mont-blanc bunu yazdı:

barıt mısın be mübarek :D olması gereken ve doğru hea

hadi başörtüsüne , imam hatip okullarına karşısın anlarım da meslek lisesi katsayı uygulamasına bari doğru deme... 

imam hatip uğruna meslek liselilerin hakkı gasp ediliyor ya da meslek liselilerin önünü kapatmak için imam hatip liselerini kullanıyorlar  

Bu niymiş la?
Toplam Hit: 9921 Toplam Mesaj: 42