Yeni YÖK Başkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    tuğrul babanın dediklerine noktası noktasına katılıyorum. katsayı denen unsur olmasa üniversiteleri bırakın artık kapatsınlar.işlemediğiniz bir konudan size soru sorarlarsa ünide :D işde o zaman görürsünüz:D ben mesela  meslek lisesi 3 okuyom bizde suan matematik ingilizce coğrafya yok.ben sayısal ağırlıklı başka bir bölüme gidersem adamın bana bir soru sorup benimde bir cevap veremediğimi düşünün.we suan katsayı denen unsuruun kalkacagı söz konusu ben ce kalkmaısn abi böle daha iyi hem polemik yaratmaz ilerde :D

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SPY-CX5 bunu yazdı:
    -----------------------------
    PanxeR bunu yazdı:

aq ne hayirli olsun yazmışlar bide bu adami iyi biri diye mi koydular oraya adam mı kullanıp başörtüsünü sokacaklar aq ya

buneiştir ilerlicemize geriliyoruz iran a benzicez yakında bu neiştir ya ipnelerin yaptına bak offf off

İşte senin gibi lüzümsüz beş para etmeyen insanlar yüzünden TR bu hallerde.. Ben anlamıyorum müslüman olmayan başka ülkelerde bile diğer dinlerin değerlerine saygı gösteriyorlar bu türban size batıyormu aq?

Milletin değerlerine müdahale edince, insanlar devletin tarafını tutmuyorlar. Sonuç olarak, gelişmek gerine geriliyoruz.. İsteyen türbanlı gezer, isteyen tangalı gezer bu başkasının sorunu değildir.

Teziç ipnesininde gittiği iyi oldu adamın işi gücü siyasetti zaten..

Aynen katılıyorum batıyo bunlara, Müslümanlığı yasakçı bahnaz öcü gibi gösterirler mesele din olunca herşey yasak orda yasak burda yasak. İşlerine gelmeyince irana genzicez bilmem ne. Asıl sizin gibiler yüzünden senelerce ülkenin iliği sömürüldü be. Şimdi çıkıp amerikadan ekonominin başına adam getirseler hemen amerikan uşağı yaparlar ama zamanında ne dolaplar dönüp ne dolaplar girdi ...

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kadrolaşma tüm hızıyla sürüyor. Lanet olsun.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:
    jannissary bunu yazdı:
    teodos bunu yazdı:

Vatansever, iyi bir bilimadamı ve dürüst bir başkan olan Sn.Teziç'ten sonra bu makama oturacak olanın işinin zor olduğu kesin. YÖK tarihte altın çağını Teziç ile yaşadı. Bundan sonra yaşanacak bakır çağı hem yeni YÖK başkanının hem de hükümetin zoraki sonu olabilir.

hahaha bu vasıfları teziçemi yükledin? neresi iyi bir bilim adamı be dalgamı geçiosun=) üniversitelerin halini git bi gör rica

ediyom... bizim helaları pk bastığı günlerde bizim rektörün (kadri yamaç) dansözle çekilmiş fotoları felan çıkmıştı ortaya

yök türkiyedeki en gereksiz kurumudur... altın çağı yaşamışmış=) ne altın çağı ne oldu ilk 500 üni arasına ünimi soktuk

30 tane ordinaryus prof felanmı çıkardık haha komiksin ya=)

yök bazı kendını bılmezlerın ısınızorlastırılmak ıcın olusturlmus bır kurumdur ıyı oldugunu savunmamakla bırlıkte suanda olmazsa olmazıdır yanı kotunu ıyısıdır. Bu ulkede dın somuruculerı olmasa yokede gerekalmaz gergınlıyede ....

yök'le dinin ne alakası war... darbeci kenan evrenin kurduğu yökümü savunuyon bana hoca... yök işine baksın eyvallah

ama ota boka laf atıp siyasi parti çığırtkanlığı yapan bi kurumu neden savunayım ne şimdiki ne de önceki yök

başkanlarını ne de bu kurumu hiç bi zaman gerekli görmedim görmemde... yök kimmişte kendini bilmezlerin işini

zorlaştıracak ordumu yök.. yökün işi bilimdir ama artık asıl işini unutmuş eline geçirenin diğerleri üstünde kullandığı bi

derebeylik haline gelmiştir,derhal kaldırılmalıdır

--------------------

bırkere yazımı nasıl okudun? savunmuyorum ama yok bu ulkede olmalı bu unu sebeıde zorunluluklar! Bır arkadas ımamhatıplere puan esıtsızlıgı degılmıs Evet ben o puan katsayısı sadece ımamhatıplere uygulan malı teknıklıselere degıl malum IMAMATAHTIPLER BAZI KIŞILERIN ARKA BAHCESI o yuzden kat sayı uygulanmalı. Bazı arkadaslar her seferınde at gozlugunden bahsedıp etrafımız bakmaızı ıstıyorlar ama kendı at gozluklerını cıkarmıyorlar... Neden dıyecek olursanız mısal evren (darbeyı savundugumdan falan yok) O darbeyı neden ve kımlerın yuzunden yaptı demıyorlar yada turkıyede turbana neden bukadar tepkı var derken dını ıstırmarcı sıyasetcılerı degılde ınsanları elestırıyorlar. ımamhatıpler bu katsayıyı yoke degıl erbakana sormalı..... malum arka bahcesı ya.... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

yeyin birbirinizi...

yıkılma sakın !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    meslek liseleri için birşey demiyeceğim ama imam hatipliler için kesinlikle katsayı olayı kalmalı istemiyorlarsa gitmesinler imam hatipe bizmi zorluyoruz onları zaten türkiyenin gereğinden fazla mezun veriyolar.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

Beyler ben teziçi hatta YÖK ü sevmem ama teziç bence bu insandan daha iidi çünkü teziç bazı cevrelerin irticai faaliyetlerine tam bir tokattı ve kemailst bir insandı tıpkı

Ahmed necdet sezer gibi bence imam hatip öğrencilerine hayırlı olsun .. 

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek

O değilde daha düne kadar YÖK E HAYIR diye omuz omuza yürümüştünüz değilmi genc arkadaslarım benim..  şimdi ne olduda yök severler ve karsılar diye ayrıldınız? 

Cevabı gayet basit..   Sizde cok iyi biliyosunuz ki, 6 okundan Halkçılık  olanını son cumhurbaskanlığı seciminde halkı tanımayarak kaybetmiş olan parti, anayasa mahkemesi,yök ve bundan önceki cumhurreisi sacayagının düzeni bozuldu...   %47 lik bi deprem hala kendine getirmedi bazı kesimleri ve dahada saldırganlasıp  düne kadar birlikte YÖKe hayır diye yürüdüğümüz yolda işgüzarlığa kacıp Dünyada eşi olmayan varlığı bile hür iradeye pranga vuran bu kurumu savunur oldunuz....

HEY  BE NECİP TÜRK MİLLETİ...!!

Bana deselerdi ki bunlar yarın bu yökü destekleyecek hatta bi yök baskanını savunacak gülerdim inanın.

adama demezler mi mevkiler  makamlar baki değil diye...???

Ne o bi baskan sizin nabzınıza serbet verdi diye satınmı aldınız koca kurumu...???

Gülüyorum ve hep güleceğim şu acuze halinize.

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:
    SPY-CX5 bunu yazdı:
    PanxeR bunu yazdı:

aq ne hayirli olsun yazmışlar bide bu adami iyi biri diye mi koydular oraya adam mı kullanıp başörtüsünü sokacaklar aq ya

buneiştir ilerlicemize geriliyoruz iran a benzicez yakında bu neiştir ya ipnelerin yaptına bak offf off

İşte senin gibi lüzümsüz beş para etmeyen insanlar yüzünden TR bu hallerde.. Ben anlamıyorum müslüman olmayan başka ülkelerde bile diğer dinlerin değerlerine saygı gösteriyorlar bu türban size batıyormu aq?

Milletin değerlerine müdahale edince, insanlar devletin tarafını tutmuyorlar. Sonuç olarak, gelişmek gerine geriliyoruz.. İsteyen türbanlı gezer, isteyen tangalı gezer bu başkasının sorunu değildir.

Teziç ipnesininde gittiği iyi oldu adamın işi gücü siyasetti zaten..

Aynen katılıyorum batıyo bunlara, Müslümanlığı yasakçı bahnaz öcü gibi gösterirler mesele din olunca herşey yasak orda yasak burda yasak. İşlerine gelmeyince irana genzicez bilmem ne. Asıl sizin gibiler yüzünden senelerce ülkenin iliği sömürüldü be. Şimdi çıkıp amerikadan ekonominin başına adam getirseler hemen amerikan uşağı yaparlar ama zamanında ne dolaplar dönüp ne dolaplar girdi ...

hojam zaten hic kimsenin kimseyi dişlama kucumseme insancından dolayı kısıtlama gibi bi durum olmaz..(tayyip alt-üst kimlik)hani madem özgur demokratik bi ulkede yasıosak herkes rahat ve husurluı yasamalı..ama söle bisi war muslumanlık batıo felan dil olay..kimse kimseyide öcü gibi gormuo bunu bi  gosteren warsa oda laik demokratik  TC tinin rejımıne karsı olanlar,  ve ulu onderimiz Ataturk'e karsı olanlar yusundendir.simdi diceksin ne alaksı war!cok alakası war ben istanbul fatihte okudum ki fatih gayet sofu bi yer orda Ataturke  kufur eden onlarca insan war rejıme karsı gelen  en azından sahit oldugun bissuru insan war.eger bi batma durumu warsa bunu bu duruma getiren gene baggzılarıdır..
     birde bişiler ekliyim yok öteki ülkelerde herkes birbirine saygı gosterio felan.. ben biliorm ki benim kız arkadaslarımın önü "kesilip yancaksınız yok basınızı kapatın gibi laflar edildini" hani bu noktada saygı karsılıklı olsabelki sorun cıkmazdı he?

tezic muhabbetine gelince de birisi demis yok sacı beyazdı ,yok gozluk takardı yok sevmezdim fln fln vsvs birisi demiş, yok işini iyi yapsa zaten univler bu durumda olmazdı felan  bunlar gereksis klasık laflar.sezer doneminde de cıkmıstı.
    tazıc işi gucu siyaset felan adam son gununde gulu zıyarety edıp yaptıı calısmaları wermıstır hani işi nin gucunun yanında siyaset yapmıs bu onu ilgilendirir adam sonucta işini yaparsa eywwllh

bide ben şeyi anlamıorm sayın akepe li arkadaslar bu akepe neden bole hep kendi istedini yapıo bide herkesin istedigi ortak bir işler yapsa ya.mesela gul olayındada olmustu.daha bole ülkeyi butunleştirici yonde calısma lar yapsa belki onlar ici daha iyi olmazmı?oyları felan artar =) neden bole insanları ayırnaya bolmeye çalışıolar?laik ulusalcı dinci)neden düşüncelerini bana empoze etmeye çalışıolarki yok yeni anayasayı ben yapıcam hukuku ben aticam yok onu ben seccem sunu ben yapcam?ee tabi ellerinie  bi kere şans geçince demekki bole oluyo :P
     % 47 lik bir oy, bu ülkenin anasının aglatabilme  yetkisi werirmi bide?

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

O değilde daha düne kadar YÖK E HAYIR diye omuz omuza yürümüştünüz değilmi genc arkadaslarım benim..  şimdi ne olduda yök severler ve karsılar diye ayrıldınız? 

Cevabı gayet basit..   Sizde cok iyi biliyosunuz ki, 6 okundan Halkçılık  olanını son cumhurbaskanlığı seciminde halkı tanımayarak kaybetmiş olan parti, anayasa mahkemesi,yök ve bundan önceki cumhurreisi sacayagının düzeni bozuldu...   %47 lik bi deprem hala kendine getirmedi bazı kesimleri ve dahada saldırganlasıp  düne kadar birlikte YÖKe hayır diye yürüdüğümüz yolda işgüzarlığa kacıp Dünyada eşi olmayan varlığı bile hür iradeye pranga vuran bu kurumu savunur oldunuz....

HEY  BE NECİP TÜRK MİLLETİ...!!

Bana deselerdi ki bunlar yarın bu yökü destekleyecek hatta bi yök baskanını savunacak gülerdim inanın.

adama demezler mi mevkiler  makamlar baki değil diye...???

Ne o bi baskan sizin nabzınıza serbet verdi diye satınmı aldınız koca kurumu...???

Gülüyorum ve hep güleceğim şu acuze halinize.

hahahaha :D:D

bravo! dosdoğru bir kelime.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
Toplam Hit: 9910 Toplam Mesaj: 42