folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yerim Seni TTNET !

Yerim Seni TTNET !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bir kurum düşünün her fatura ödenmesinde küfür edilen...

cebitte standında 1-2-3 diye sayıp hep birlikte nahhhhh işareti yapmak ömrümün vazgeçilmez anısı olarak kalacaktır.

kaygusuz tarafından 25/Oca/13 01:57 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

noname gönülden katılıyorum hocam.

Ayrıca Kütahya da yalın adsl kullanıyoruz 60 tl fatura ödüyoruz ama  2 mbt bağlantı görüküyor.

Şimdi Adana ye eve geldim rahata kavuştum.

tahribat yönetimine sesleniyorum: çok değil 3-4 gün önce siteye giriş yaptığım ip adreslerine ve saatlerine baksınlar. modem tam yeni ip alıyor tahribata bile zor giriyorum hoop ip siliniyor yeni ip alıyor. modemi değiştirdik aynı.

ARIZA BULUNAMADI

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

avrupada internet *.* kesinti sınır kota yok + ucuz..40mbit internet aşa yukarı 45 tl..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

avrupada internet *.* kesinti sınır kota yok + ucuz..40mbit internet aşa yukarı 45 tl..

Git bu konudan giiiiittttt

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    superonline bağlatıyım mı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hacılar, sabretmeyi bilmiyorsunuz sonrada noname'e uyup TTnet'e kızıyorsunuz.

...Şüphesiz ki TTnet, sabredenleri sever.
    ... Türk Telekom, sabredenlerle beraberdir.

TTnet, şüphesiz ki sabredenleri sever. Sabır sahibi olanlarda Yüce ISP'den bir belirti, bir görünüş var demektir. Türk Telekom, sabredenlerin dostu ve velisidir, onların bütün dileklerini kabul eder ve onlarla hep beraberdir.

2001 yılında dial up kullanmaya başladım 8 yıldır ise adsl abonesiyim. Bu zamana kadar 10000 liradan fazla para ödedik. Yeri geldi haftalarca internete giremedik, girdiğimiz zamanlarda ise 100kbit'i geçemedik, "static IP sorunu", "wireless prblemi", "modem arzsı", "k.adı sfre problmi", "oto tyid", "ferhat beye ulaslmadı" gibi nedenlerle 23 tane arıza kaydım kapatıldı ama inancımızı kaybetmeyip para ödemeye devam ettik.

Sözleşmemizde de yazdığı gibi:

Biz sizi outage, saturasyon, paket kaybı, assistt ve hızdan yana eksiltme ile mutlaka imtihan edeceğiz. Sabredenlere müjdele.

Tam inancımı kaybettiğim anda Türk Telekom'dan önce Filistin’in ilk özel mobil şebekesi olan JAWWAL’ın Genel Müdürü olan ve 2012 yılında Türkiye’nin en iyi CEO’su seçilen Kanafani bizzat arayıp fiberi döşemeye başladıklarını, bana özel saha dolabı kuracaklarını belirtti.
    Şu anda 20mbit'ten fazla hız ile akn'yi düşünmeden gece gündüz download yapıyorum.

Uzun lafın kısası Türk Telekom'dan kurtuluş yok. Büyük şehirlerdeki altyapı çalışmaları devam ediyor. Eski sovyet ülkelerinde bile eve kadar gigabit altyapı götürülmeye başlanmışken kısa süre içide Türk Telekom abonelerin büyük kısmı 16mbit+ hıza kavuşacak :)

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

bir umut varsa, insan bekliyor işte

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Belki biraz saçma olacak önerim ama holy amca superonline yada Doping yada ner ne şeylerse işte bu şirketlerden biriyle görüşsen bize özelk kampanya yapsalar tahribat üyelerine özel sınırsız 24 ay şu fiyat değilde bufiyat olsun gibi  bize bi kampanya kodu verseler bu kodu kullanarak alayımız geçiş yapsak nasıl olur ?????

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

gelde paylasma amk :)

dd

Necati tarafından 25/Oca/13 10:54 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek