folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeşil Tahribat Sigara İçmeme Kampanyası

Yeşil Tahribat Sigara İçmeme Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    Abi Bırakın Sigarayı Ben İçkiyi Bırakmam :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laugh
    Laugh's avatar
    Erkek

RemotE bunu yazdı:
    -----------------------------
    sigarayı bırakın ama alkölü bırakmayın çarpılırsınız :)

Alkolsüz bir hayat düşünülemez zatende ben sigara içiyorum ve hayatta bu kadar uzun bir yazıyı okuyamam galiba inşallah herkezin istediği gibi olur  bırakabilirseniz ne mutlu size

Bundan boyle herkez ederi kadar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ByNiko bunu yazdı:
    zumsuk moral bozmakda birebirsin A.q. içimizi Karattın gene :D

abicim içinizi zikiyorsunuz moraliniz bozulmuyor çıkıyorum millet içinizi zikiyorsunuz diyorum moraliniz bozuluyor.Bu şekilde moraliniz bozuluyorsa bence sizin moral zaten bozuk bahane arıyor.

Birde cuma gününe kadar kimse mi sigara bırakamadı varsın olsun en azından denedik.Tuğrul baba bıraktı turğul babayı bir kaç yazı yazması için ilerde rica edicem.1-2 ay sonra eğer hala bırakmış durumda ise neler değiştiğini olumlu nelerin olduğunu hangi tekniklerle bıraktığını falan yazmasını rica edicem.

Yine varsa bırakan nasıl ypatı yazarsa yardımcı oluruz.Öyle ben bugun bırakcam olayı değil.Toplanıp tamam lan cuma günü hepimiz bırakıyoruz içen top olsun diyerekten bırakın mq.Böylece ne olur içen top olur.Neyse saçmaladım.Kısacası şemsiye ve popo hesabı abicim.İçtiğiniz her sigara işinizi bitirmek için bir adım daha öne çıkıyor.

Alkol neyse arada bi atılır.Onunda fazlası zarar fakat sigara?Günde en az 10 tane götürüyorsunuz 1 paket götürürseniz 3 milyondan senede 1 milyar hesap çıkıyor.Kısacası molbora 4-5 milyonsa siz hesaplayın mq 1600-1700 civarı tutar sanıyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Sigarayi birakceginize ..sporu birakin ..yada sporla birlikte sigara icin en güzeli o oluyo zaten :D

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi sigara bırakılırmı yaa oooo miss gibi tütün kokusundan vazgeçilinirmi :) hele captan blackin çikolatalısı offf beee :D

mangal sucuk reklamı gibi oldu ama :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:

Abi sigara bırakılırmı yaa oooo miss gibi tütün kokusundan vazgeçilinirmi :) hele captan blackin çikolatalısı offf beee :D

mangal sucuk reklamı gibi oldu ama :D

BööLe Yaparak MiLLetin Şevkini Kırıon, Ne ipnesin a.q :D

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

lea harbi sakata gidiyoz acilen bırakmak lazım sigarayı. ama efkarlanıyom içim neden efkarlanıyon dien olursa kız arkadaşımdan ayrıldık. nedena ayrıldın dien olursa sigara yüzünden. a.q ne kısır döngü bi laf yazmışım. 

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
Toplam Hit: 4634 Toplam Mesaj: 38