folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yök,Harcanan Gençler,Saçma Eğitim Sistemi,Nolcak Bu İsin Sonu ?

Yök,Harcanan Gençler,Saçma Eğitim Sistemi,Nolcak Bu İsin Sonu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek

pff... biz ülkenin gelecegini tartısıyoruz üniversiteler elden gidiyor diyoruz adam ip den tayyipten cartdan curtdan bahsediyor.. ne diim dai umarım bigün gözün açılır da ülkeyi siyasilerin yönetmediğini anlar, burda boş yere kafa patlattığının farkına varırsın.. açın biraz gözünüzü.. vatan satılıyor haberiniz yokmuş.. bi sen görüon zati herkes uyuyo :D

dai vatan öyle emlak usülü satılmaz.. bu beyin göçü devam ettiği sürece bi gün kafası çalışan tek adam kalmayınca türkiyede satmaya gerek kalmadan alırlar bu vatanı.. derin düşünelim azcık diorum ama..

nese konu kapansa da olur artık'n.. ben derdimi anlatamadım.. yada birkaç kişinin dışında anlayacak kapasiteye sahip adam yoktu ortalıkta.. yök saolsun :]

bir imzam bile yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    YÖK ne yapsın aq.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:

sistem çalışan adama göre bir sistem.ille de laf olsun diye eleştirmeyin adamları.

sen çalışma sonra suçu yöke at olmaz öyle şey.

insanlar enayi mi o kadar çalışıor

ÖSS'de Türkiye çapında ilk 5000'e giren meslek liseli üniye gidemiyor işte senin o kuş beyninden daha çalışkandır ama gel görki o yöktekilerde senin gibi man kafalı

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek
    bilader bence bu yök olayı cok daha derin bir olay adamlar amerikan yönetiminde de olabilir abi bu kadar genclerin önü kesilemez ki ne yapıolar anlamıorum kimsenın de bişi dediği yok. bence bu ülkede yök daimi olacaktır yıkılması zor bi kurum laf soletmiolar kendilerine acaba arkalarında kimler war . acıkcası eğitimn mına koyuyo ipxneler.hakkten dünya milletleri nelerle uğrasırken biz kendi adamımızla papaz oluoruz.bu ne geri kafalılıktır. hele yök baskanı gecen bi acıklama yaptı ya arkadas yasından basından utan dedim ya. dior qi, bence sokakta halkta basıortulu dolasmasın cünkü annelerinin bası kapalı olan cocuklara kötü örnek oluomuş . ya neye gore kötü örnek. annelerinin bası acık olan arkadaslar size soruorum bu adam sizin adınıza konusup yargılara warior siz bu konuda ne düşüüosunuz?

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ibosoft musun nesin.ilk 5000 e giremiorsa benim suçum mu.ben enayi miydim ki bu kadar çalıştım.çalışsınlar....

bu arada codermc biz  devleti başkaları yonetmesin diye   adam gibi başbakjan isrtiorum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mysterious_tr
    mysterious_tr's avatar
    Erkek
    ya antioksidan sen herhalde okuduğunu anlayamıyorsun adam ilk 5000 giren üniv. giremio dio sen çalışsın ilk 5000 girsin dion önce iyi oku askeri liseye kapağı atmışsın işin tam geleceğin sağlam atıp tutuon YÖK ün ve ÖSS in bu sistemin a.q. emi...

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    ÖSS malesef zekiyi, herhangi bir konuda becerisi veya yeteneği olan birini değil, çok çalışanı seçiyor.Akıllı veya gerizekalı, hiç farketmez ÖSS için, çalışan öğrenci olması yetiyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yök'e öss sistemi yüzünden antipati duysamda bu türban olaylarını falan engellemek için hükümeti karşılarına almalarıda çok hoşuma gidiyo.. bazıları yöke sokamamışlar adamlarını :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

mysterious_tr bunu yazdı:

ya antioksidan sen herhalde okuduğunu anlayamıyorsun adam ilk 5000 giren üniv. giremio dio sen çalışsın ilk 5000 girsin dion önce iyi oku askeri liseye kapağı atmışsın işin tam geleceğin sağlam atıp tutuon YÖK ün ve ÖSS in bu sistemin a.q. emi...

ben onu demiyorum ilk 50 000 iyi birşey mi :S   

dediğim tüm çalışanlar enayi mi :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caucassian
    caucassian's avatar
    Erkek
    çok basitsin ir2
Toplam Hit: 5644 Toplam Mesaj: 31