folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yuh Diyorum Başkada Birşey Demiyorum !!!

Yuh Diyorum Başkada Birşey Demiyorum !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Katana fenaaaa :)

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

way amk botun içine et koymşlar sanki ayak kesio ipne

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Subtitle bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam özel iş derken ? Kaç kişi doğradın :D

----------------------------

Kılıç Balığı yada köpek balığı avına gidiyoruz bazen o zaman biraz et lazım oluyor ve birkaç koyun keçi işimizi görüyor :) KATANA :) KATANA :) KATANA

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Katana iyi olsada bana uymaz. İri yarı biriyim ben. Hem savaşamı gidiyorum. İlki osmanlı yada arap kılıcı gibi. Birazdaha büyüğünü bulsam alırım. Tam benlik. Ondan sonra kapıyı açık bırakır, koridora da külçe altın koyup kapının arkasında beklerim. Giresunda hırsız sayısı epey düşer :-) İstiyorum seni bebek.

Türkiyede temin etmenin yolu varmı acaba?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

bir gün seri katil olursam sipariş veririm bundan amma kelle alırsın la bunla tereyagından kıl çeker gibi :D çırt diye :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Subtitle bunu yazdı:

AchtunG bunu yazdı:

Beyler bayanlar cold steel firması harika ürünler yapıyorlar ve satarken sadece ve sadece keskin bıçak olarak geçiyorlar  bu firmayı 1 sene önce bulmuştum ki kendıme bir adet  DRAGONFLY KATANA  $899.99 kılıcın fiyatı + 150$ da kargo ücreti verdikten sonra kılış 45 günde elime ulaştı açıkcası 45 günlük bir sürede dedım 1050$ daolar havaya gittiğini düşündüm ki haklı olarak 45 gün boyunca hatta umudu kesmiştim ki kapının çalıp kocaman bır kutunun ıcınde kargo geldiğinde bile inanamadım kılıcın geldiğine ve adamlar kullandıkları metallerı ve yapım seklını tamamen saklıyorlar kılıcı 1 yıldır kullanıyor dağda ve bırkac ozel ıs ıcın kullandım ama kılıc hala ılk gunku kadar keskın derdım ama kılıç resmen sen kullandıkça dahada keskinleşiyor anlamsız biçimde  sizin vurdugunuz nesnenın sertlıgıne gore dahada keskınlesıyor neyse lafı fazla uzatmayayım http://www.coldsteel.com/swords.html adresi bu burada kılıç türlerine bakabılırsınız ama dedıgım gıbı tamamen sabır işi ve paranız hakkında garantı veremem 

Hocam özel iş derken ? Kaç kişi doğradın :D

iyi diyorsunda hocam benim bildiğim katana öle fabrikaosyon şekilde üretilen bir şey değil katana ustaları var ve bu kılıç japonyada soğuk demir dövülerek yapılıyor bir katana 1 sene de normal bir hale geliyor ben daha iyi bir şey yapacam diyorsan 2-3-4 sene dövmek tamamen ustaya kalmış bir durum 

ayrıca katanayı japonyadan çıkartmak yada çıkartmaya çalışmak tarihi eser kaçakçılığına giriyor falan bence katanaya yakın bir şeyler yapıyor olabilirler ama katana olduğunu sanmıyorum öle bir şeyi o kadar ucuza vermezler.....

yapım zamanın uzun olduğunu düşünmeyin çünkü bir osmanlı yayının yapımı da 2 sene sürüyor

yapıldıktan sonra aşil tendom sürülüp 1 sene bekletiliyor yay 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

sunyy2003 bunu yazdı:
    ----------------------------

iyi diyorsunda hocam benim bildiğim katana öle fabrikaosyon şekilde üretilen bir şey değil katana ustaları var ve bu kılıç japonyada soğuk demir dövülerek yapılıyor bir katana 1 sene de normal bir hale geliyor ben daha iyi bir şey yapacam diyorsan 2-3-4 sene dövmek tamamen ustaya kalmış bir durum 

ayrıca katanayı japonyadan çıkartmak yada çıkartmaya çalışmak tarihi eser kaçakçılığına giriyor falan bence katanaya yakın bir şeyler yapıyor olabilirler ama katana olduğunu sanmıyorum öle bir şeyi o kadar ucuza vermezler.....

yapım zamanın uzun olduğunu düşünmeyin çünkü bir osmanlı yayının yapımı da 2 sene sürüyor

yapıldıktan sonra aşil tendom sürülüp 1 sene bekletiliyor yay 

orjinal katana yı biliyorum ki orjinal diye bir ibare kullanmadım katanadan tek farkı sapının ağırlığı ve işlemesi ki savaş esnasında savurduğunda katana tamamen senin hükmedebileceğin bir hal alıyor ve seni yormadan istediğin kadar savurmana imkan veriyor bundaki yani bendeki sapında sadece bir ejderha işlemesi var ki lazer bunu 10 dk da yapıyor gelelim demir mevzusuna videoda gördüğün herseyi denedim kılıcı kıramıyorsun ki bununla ilgili firmaya sordugumda soyledikleri tek sey bir ustanın 5 yıl döverek yaptıgını artık makinalar 1 haftada yapıyor  demeleriydi ki en bastada dedıgım gıbı adamlar bunu Knife olarak ( bıcak ) olarak satıyor :)) 

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Kurban bayramında her eve lazımlık

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melodeath
    melodeath's avatar
    Erkek

cold steel firmasının ürünleri sitelerinden alınabiliyodu galiba ama tam emin değilim. two hand sword falanda var yani bu neki daha :D

Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 7436 Toplam Mesaj: 65