folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yuh Diyorum Başkada Birşey Demiyorum !!!

Yuh Diyorum Başkada Birşey Demiyorum !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

tipini iyi öğrendim görürsem arkama bakmadan kaçarım artık eyvallah :D

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Dayı vururken harbiden inanarak vuruyo.

Bağırıyo paso :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biri mevzumu var dedi resmen istah kabartıcı video ete kıyafet giydirip kesmeler filan direk al mevzuya git diyor :D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Beyler bayanlar cold steel firması harika ürünler yapıyorlar ve satarken sadece ve sadece keskin bıçak olarak geçiyorlar  bu firmayı 1 sene önce bulmuştum ki kendıme bir adet  DRAGONFLY KATANA  $899.99 kılıcın fiyatı + 150$ da kargo ücreti verdikten sonra kılış 45 günde elime ulaştı açıkcası 45 günlük bir sürede dedım 1050$ daolar havaya gittiğini düşündüm ki haklı olarak 45 gün boyunca hatta umudu kesmiştim ki kapının çalıp kocaman bır kutunun ıcınde kargo geldiğinde bile inanamadım kılıcın geldiğine ve adamlar kullandıkları metallerı ve yapım seklını tamamen saklıyorlar kılıcı 1 yıldır kullanıyor dağda ve bırkac ozel ıs ıcın kullandım ama kılıc hala ılk gunku kadar keskın derdım ama kılıç resmen sen kullandıkça dahada keskinleşiyor anlamsız biçimde  sizin vurdugunuz nesnenın sertlıgıne gore dahada keskınlesıyor neyse lafı fazla uzatmayayım http://www.coldsteel.com/swords.html adresi bu burada kılıç türlerine bakabılırsınız ama dedıgım gıbı tamamen sabır işi ve paranız hakkında garantı veremem 

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

ne olursa olsun bir katana değil

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

AchtunG bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler bayanlar cold steel firması harika ürünler yapıyorlar ve satarken sadece ve sadece keskin bıçak olarak geçiyorlar  bu firmayı 1 sene önce bulmuştum ki kendıme bir adet  DRAGONFLY KATANA  $899.99 kılıcın fiyatı + 150$ da kargo ücreti verdikten sonra kılış 45 günde elime ulaştı açıkcası 45 günlük bir sürede dedım 1050$ daolar havaya gittiğini düşündüm ki haklı olarak 45 gün boyunca hatta umudu kesmiştim ki kapının çalıp kocaman bır kutunun ıcınde kargo geldiğinde bile inanamadım kılıcın geldiğine ve adamlar kullandıkları metallerı ve yapım seklını tamamen saklıyorlar kılıcı 1 yıldır kullanıyor dağda ve bırkac ozel ıs ıcın kullandım ama kılıc hala ılk gunku kadar keskın derdım ama kılıç resmen sen kullandıkça dahada keskinleşiyor anlamsız biçimde  sizin vurdugunuz nesnenın sertlıgıne gore dahada keskınlesıyor neyse lafı fazla uzatmayayım http://www.coldsteel.com/swords.html adresi bu burada kılıç türlerine bakabılırsınız ama dedıgım gıbı tamamen sabır işi ve paranız hakkında garantı veremem 

Hocam özel iş derken ? Kaç kişi doğradın :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

hattori hanzo döver bunu.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

PsychoDawn bunu yazdı:

http://www.youtube.com/watch?v=u3nAuowwqhI 

buda katanası 

2.00 daki gözlüklü amca bildiğin seri katil..a rananlar listesine felan bakmak alzım kesin vardır orda resmi felanda

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

katana daha ilgimi çekti one lan öyle yamultuyo felan bi bok olmuyo

Toplam Hit: 7433 Toplam Mesaj: 65