folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Yurt Dışına Çıkış Yapmış Gözüküyorum

Yurt Dışına Çıkış Yapmış Gözüküyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam bilgilendir bizi aşama aşama tşkler.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

hocam bende kendime bakam dedimde sadece araç ile giriş çıkış seçeneğini gördüm. birde giriş çıkış doğrulama ekranını gördüm. neden giriş çıkış sorgu ekranını göremedim anlamadım ki biri bana link versin şuan yurtdışındayımda belki hala türkiyede görünüyorumdur korktum bi an :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

yada şöyle düşün. Türkiye'de gözükmüyorsun. bi nevi hayaletsin :D  hiç mi film izlemedin :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı

hocam bende kendime bakam dedimde sadece araç ile giriş çıkış seçeneğini gördüm. birde giriş çıkış doğrulama ekranını gördüm. neden giriş çıkış sorgu ekranını göremedim anlamadım ki biri bana link versin şuan yurtdışındayımda belki hala türkiyede görünüyorumdur korktum bi an :D

https://www.turkiye.gov.tr/emniyet-yurda-giriscikis-belge-sorgulama

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

Sabah itibariyle emniyete gittim onlar hudut büroyu aradı ve savcılığa suç duyurusunda bulunmamı söylediler. Bende adliyeye gidip başvuruları yaptım her girdiğim yerde şaşkınlıkla karşıladılar 😊 bakalım neler olaca

suç duyurum da bu

hadi bakalım sonuç ne çıkacak acaba.
    Ama tahmnim yanlış kayıt çıkacağı yönünde :) seninle aynı ad soyadlı bir çifte vatandaşın kimlikle gelip pasaportla çıkması gibi bir şey çıkacak muhtemelen :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

Sabah itibariyle emniyete gittim onlar hudut büroyu aradı ve savcılığa suç duyurusunda bulunmamı söylediler. Bende adliyeye gidip başvuruları yaptım her girdiğim yerde şaşkınlıkla karşıladılar 😊 bakalım neler olaca

suç duyurum da bu

Ama tahmnim yanlış kayıt çıkacağı yönünde :) seninle aynı ad soyadlı bir çifte vatandaşın kimlikle gelip pasaportla çıkması gibi bir şey çıkacak muhtemelen :)

Hocam olmaz öyle bir şey isim soyisimle olsa bu işler bunun gibi tonla karışıklık olur. Çok net adına sahte pasaport düzenlemişler arkadaşın. Bu işlerde hata olmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

suç duyurum da bu

Hocam olmaz öyle bir şey isim soyisimle olsa bu işler bunun gibi tonla karışıklık olur. Çok net adına sahte pasaport düzenlemişler arkadaşın. Bu işlerde hata olmaz.

Çok da şaapmamak lazım :) Zira TC'den ziyade ad - soyad doğum yılı kombinasyonuyla yapılan bir çok işlem var emin olabilirsin. Bknz. vardır demiyorum var diyorum :)

Evet şaka gibi ama neler gördü bu gözler desem yeridir ve yine evet halihazırda tonla karışıklık da var bu konularda :) ve ek o işlerde o kadar saçma hatalar var ki her seferinde görüp yok artık diyebiliyorsun :)

MaviGozluDev tarafından 20/Haz/19 12:25 tarihinde düzenlenmiştir

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Gelişme olursa haber et hocam

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

suç duyurum da bu

Çok da şaapmamak lazım :) Zira TC'den ziyade ad - soyad doğum yılı kombinasyonuyla yapılan bir çok işlem var emin olabilirsin. Bknz. vardır demiyorum var diyorum :)

Evet şaka gibi ama neler gördü bu gözler desem yeridir ve yine evet halihazırda tonla karışıklık da var bu konularda :) ve ek o işlerde o kadar saçma hatalar var ki her seferinde görüp yok artık diyebiliyorsun :)

@MaviGozluDev i şöyle doğrulayabilirim; ilk öğrendiğimde direkt cimer e yazmıştım bugün Ankara hudut kapısı daire başkanlığından bir polis memuru aradı gerekli araştırmayı hızlıca yapıp sorunu çözeceklerini ,  genel de yanlışlıktan kaynaklı kayıt çıktığı bir çok kez karşılaştıklarını söyledi.  . Ona yine de savcılığa suç duyurusunda bulunduğumu ilettim iyi yapmışsın dedi. 

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

suç duyurum da bu

@MaviGozluDev i şöyle doğrulayabilirim; ilk öğrendiğimde direkt cimer e yazmıştım bugün Ankara hudut kapısı daire başkanlığından bir polis memuru aradı gerekli araştırmayı hızlıca yapıp sorunu çözeceklerini ,  genel de yanlışlıktan kaynaklı kayıt çıktığı bir çok kez karşılaştıklarını söyledi.  . Ona yine de savcılığa suç duyurusunda bulunduğumu ilettim iyi yapmışsın dedi. 

Suç duyurusu kesinlikle doğru adım, ne olur ne olmaz hakaten biri bir çakallık yapmışsa diye.
    Ama dediğim gibi muhtemelen yanlış kayıt çıkacak, hatta büyük ihtimalle de yazdığım sebepten bir yanlış kayıt çıkacak. Bunun gibi saçma bir çok sebep var kayıtların karışmasına neden olan, en sık olanı bu sadece :)

.
Toplam Hit: 11517 Toplam Mesaj: 74
yurt çıkış edevlet