folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışı Seyahatine Çıksanız Hangi Ülkeyi Tercih Edersiniz?

Yurtdışı Seyahatine Çıksanız Hangi Ülkeyi Tercih Edersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

tayland

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

çıksaydım tabiki rusya ve ukrayna olurdu heralde...

ama bizde nerde o şans ve para daha ankaradan güneye inemioruz a.q:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

doguk bunu yazdı:
    -----------------------------

enes bunu yazdı:

doguk bunu yazdı:

Ukrayna-Kiev  derim.. Kiev'de yaşıyorum.Her türlü mekan var.. 20TL'ye bir şişe vodka ve yanında meyva suyu açıracağın mekan da var 20TL'ye su içeceğin mekan da. Marketlerde içki fiyatlarını söylemiyorum bile.Burada cidden bir litre bira bir litre sudan daha ucuz =) Türkiye'ye yakın olması da avantaj..gelcekseniz yardım edebilirm....

Okulları nasıldır hocam okuma fırsatı nedir?Üni lerin durumu nasıl..Artı Dil olarakda ing.? Eee votka bira vs olan yerlerde mekanlarda çoktur gece hayatları nasıl :D?

Okullar idare eder.Bir sürü üniversite var seç beğen al. Fiyat olarak en pahalısı 6000$ senelik sanırım... Ben Rusça okuyorum ama Ukraynacaya geçmeye çalışıyor okullar ama her bölümde olmasa da  ingilizce bölümler de var. o aslında duruma göre ingilizceye talep olursa bölüm açılıyor.Gece hayatını anlatmaya gerek yok. Slav ırkın mensupları her yerde her çeşit her türde...

Peki konuştukları Dil İngilizcemi....Üni ler iyi diyosun oo yönden iyi gece hayatıda var :D Şimdi ünilerdemi ayrı dil mi öretiyorlar Rusça,Asıl Konuştukları Dil Ukraynacamı?

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacı sen gece hayatı mece hayatı hala tutturmusun gece hayatı diye ya.Gece hayatı dediğin diskolarda,barlarda takılmaksa ayda sırf onlar için en az bin dolar ayırman lazım.Biranı alıp parkda içmekden bahsetmiyon sen.

Bide okumak falan diyorsun senin ing. 2 sene içinde matematik,kimya,biyoloji,fizik gibi dersleri bilimse olarak okuyup,anlayıp teknik kelimeleri ezberleyerek bilmen lazım yani o kadar ing. lazım sana.Onun içinde büyük ihtimal toefl sınavına girecen.Ordan da gireceğin üni. minimum kac puan istiyorsa ona göre puan alacan.

Yapılamayacak kadar zor bişey değil cok cok kral calısırsan,zehir olursan burslu bile okursun.Bir yandan calısıp bir yandan okurum diyorsan daha iyi olur senin için ama dediğim gibi bar,disco su bu paranı cok yer.Bunları sana daha önce söledimde yine bil aklında bulunsun diye sölüyom.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

Hangi istegini karsilamak istedigine bagli, dunyada onune guzel kiz cikma yogunlugu en cok olan 3. ulke, ayrica bicok kafa yapici madde serbest, (tabi belli olcude) bir bira 0.35 euro market fiyati, tabi markasina bagli :) biz disarda icmeye alisik bi millet oldugumuz icin soyluyorum yok cafelerde otururum dersen 3.5 la 7 euroya kadar degisiyor. ancak 1.10 olan yerde biliyorum :) gurbetci arkadaslarimizin dukkanlar 6 da kapanir dedigine bakmayin. bu manav bakkal cakkal icin gecerli, hicbi bar disko restaurant veya cafe saat 6 da kapatmaz. ayrica nihgt shoplar var tabi gece alisveris yapmak icin. tabi tr deki gibi bi market cikma yogunlugu cok az onuda soyliyim. kirmizi sokagindan insanlarina kadar eger tatil yapicaksaniz gelmenizi tavsiye ederim. gelipte haber etmeyene ayrica bi ozel mesaj yollarim :) sakin bensiz gezmeyin yoksa cami ve pazardan baska bi yeri pek gezdirmezler size :Sssss  Googleden fotograflarina bakabilirsiniz, anahtar kelime icin amsterdam, dam, redlight, amsterdam night gibi merak ettiginiz kelimeleri yazip bakin.

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

tabiiki Sweden :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

tayland

!!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

st_anger_turk bunu yazdı:

Hangi istegini karsilamak istedigine bagli, dunyada onune guzel kiz cikma yogunlugu en cok olan 3. ulke, ayrica bicok kafa yapici madde serbest, (tabi belli olcude) bir bira 0.35 euro market fiyati, tabi markasina bagli :) biz disarda icmeye alisik bi millet oldugumuz icin soyluyorum yok cafelerde otururum dersen 3.5 la 7 euroya kadar degisiyor. ancak 1.10 olan yerde biliyorum :) gurbetci arkadaslarimizin dukkanlar 6 da kapanir dedigine bakmayin. bu manav bakkal cakkal icin gecerli, hicbi bar disko restaurant veya cafe saat 6 da kapatmaz. ayrica nihgt shoplar var tabi gece alisveris yapmak icin. tabi tr deki gibi bi market cikma yogunlugu cok az onuda soyliyim. kirmizi sokagindan insanlarina kadar eger tatil yapicaksaniz gelmenizi tavsiye ederim. gelipte haber etmeyene ayrica bi ozel mesaj yollarim :) sakin bensiz gezmeyin yoksa cami ve pazardan baska bi yeri pek gezdirmezler size :Sssss  Googleden fotograflarina bakabilirsiniz, anahtar kelime icin amsterdam, dam, redlight, amsterdam night gibi merak ettiginiz kelimeleri yazip bakin.

Dediğim gibi okumak eğlenmek farklı ülke farklı kültürler Örenmek için konuyu açtım gece hayatı derkende her günde girilcek bişi değil zaten para olduğunda girilir olmadığında Çalışılır b kadar Kolay bişidir inş. :D:D:D

@bayzin

Senin sölediğin hala aklımda hocam şimdi sırf ing üzerine kasıyorum kendimi ilerleyen zamanlarda hepsine kasacam inş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:

st_anger_turk bunu yazdı:

Dediğim gibi okumak eğlenmek farklı ülke farklı kültürler Örenmek için konuyu açtım gece hayatı derkende her günde girilcek bişi değil zaten para olduğunda girilir olmadığında Çalışılır b kadar Kolay bişidir inş. :D:D:D

@bayzin

Senin sölediğin hala aklımda hocam şimdi sırf ing üzerine kasıyorum kendimi ilerleyen zamanlarda hepsine kasacam inş.

Tamam hacı ing. kasmasına gezmesine tozmasına bende gitmeyi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda : )

Edit: Bunuda sölemistim sana :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Herşeyi söledin olum ::D Bizde yOl çiziyoruz kendimize :D

Toplam Hit: 11458 Toplam Mesaj: 117