folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışı Seyahatine Çıksanız Hangi Ülkeyi Tercih Edersiniz?

Yurtdışı Seyahatine Çıksanız Hangi Ülkeyi Tercih Edersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Amerika ve avusturalya, ikisi de göçmen alan kozmopolit ülkeler. milyonlarca insan yüzlerce kültür...

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

İspanya

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Amerika ve avusturalya, ikisi de göçmen alan kozmopolit ülkeler. milyonlarca insan yüzlerce kültür...

Aynen abi katıılıyorum Her Kültürdeki İnsanlarda Ayrı Kültürle Yaşadıkları için ;) 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacı senin niçin gideceğine bağlı.Sen dil geliştirmek için istiyorsan İngiltere yada America önerilir.Anadili ing. olmayan ülkelerde de ing. konusuluyor Türklerden daha iyi konusuyorlar ama tavsiye etmem.

Ha sen eğlence karı kız falan diye gidiyorsan sana hemen alternatifleri sunayım.

Finlandiya: Kızlar dehset-ül vahset ,cok kasar değiller sarısın oluyorlar ve ne hikmetse 10 kızdan 8 i güzel.Kızlar sempatik ve konuskandır.Biraz pahalı yanlıs bilmiyorsam.

Danimarka: Milli geliri yüksek biraz pahalı galiba.Kızlar cok kasar.Sarısınlar ve kumrallar biraz daha fazla esmerlerden.

Norvec: Sarısın kızlar diyarı.Kızları finlandiya kadar olmasada güzeldir.Sadece 1-2 tane norvecliyle muhabbetim oldugu için suana kadar yorum yapamayacagım daha fazla.

Amerika: Kızlar burda kasar değil çift kasar yani öle.Güzel kızlarda var ama sevmem ben pek.Dil için önerilir.

İngiltere: Burdaki kızlarda cok kasar aynen amerika gibi eğlenceye sevgiliye falan cok düskünler.Dil için önerilir.

Bu ülkelerin hiç birinin  diskosunu,gece hayatını falan bilmem ama avrupa ülkesi olupda gece hayatı diskosu iyi olmayan ülke yoktur kanımca.

Edit: Olum bende yurt dısına cıkmayı düşünüyorum ciddi ciddi.Yabancılık cekmeyiz ikimiz gidersek :D

2.Edit: Gideceğin ülkedeki parasal duruma bak ona göre ayar yap oraya gittimi sonra takla olma :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Bayzin güzel açıklama yapmışsın genco :W Ama Baya güzel yapmışsın :|

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

isveç her zaman güzel gelmiştir

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

ABD 'de yer yer farklılık gösterir herkes kaşar değildir, New York 'ta kızlar laf atarken Utah 'ta mormon mezhebine sahip olanlar içki bile içmiyorlar. İnşallah Avrupa 'ya staja gidicem Hollanda' ya ama tam belli değil umarım oralarıda gezme fırsatım olur...

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

break bunu yazdı:

ABD 'de yer yer farklılık gösterir herkes kaşar değildir, New York 'ta kızlar laf atarken Utah 'ta mormon mezhebine sahip olanlar içki bile içmiyorlar. İnşallah Avrupa 'ya staja gidicem Hollanda' ya ama tam belli değil umarım oralarıda gezme fırsatım olur...

:) Dünyada zaten istisnasız heryerin herkesin aynı oldugu bir yer yoktur diye düşünüyorum ama büyük bir cogunlugunun böyle oldugunu en azından Türkiyedekinden cok daha farklı oldugunu biliyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

amac bira icmekse, irlandaya gelmeden olmaz, onu soyliyim...

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Hep bir Japon ve Güney Koreli sevgilim olsun issssstemişimdir.. Çok seviyorum onları... Yolum düşerse gideceğim oraya...

Toplam Hit: 11454 Toplam Mesaj: 117