folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zaman Okurları Süreyya Ayhan"In Milli Formalı Fotoğrafından Tahrik Mi Oluyor?

Zaman Okurları Süreyya Ayhan"In Milli Formalı Fotoğrafından Tahrik Mi Oluyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leyla
    Leyla's avatar
    Dişi

Sabah yazarı Hıncal Uluç Doğan Grubu gazetelerinde enteresan bir zamanlamayla ortaya çıkan Ekrem Dumanlı sevgisinin kodlarını araştırdı. Ekrem Dumanlı Milliyet'in başına mı geliyor?

HINCAL ULUÇ YAZIYOR-SABAH

Bayram değil, seyran değil Ekrem Dumanlı!..

Doğan gurubu gazetelerinde, bir Ekrem Dumanlı kampanyası başladı sanki.. Başta Hürriyet.. Başta Ertuğrul Özkök, bir yoğun övgü yarışıdır ki sormayın..
    Diyorlar ki, komplo teoriciler..
    Milliyet'te Sedat Ergin'in suyu ısındı. Yerine Ekrem hazırlanıyor.. Böylece iktidar ile ilişkiler daha da sağlama alınacak..
    Orası tamam da, Ekrem Dumanlı Fethullah Gülen'in gazetesini yönetiyor yıllardır. O zaman Doğan gurubu iyice damgalanmaz mı?..
    "Eee!.. Yılmaz Özdil niye transfer edildi?.. Görüntüyü kurtarmak için.. Hani Gül'ü Cumhurbaşkanı yapmak için, Toptan'ı Meclis'in başına getirmek gibi.."
    Komplo teorileri işim değil.. Söylentiler yoğunlaşırsa, yazarım ki, muhataplar durumu görsünler ve konuyu açıklığa kavuştursunlar..
    Çünkü, babam hep derdi.. Şuyuu, vukuundan beterdir. Yani, söylenmesi, olmasından tehlikelidir!.. Bekleyip göreceğiz.
    En şaştığım Ayşe (Arman) oldu..
    Hürriyet'in iki kocaman sayfası ile başlayıp devam eden bir göklere çıkarma söyleşisine ertesi hafta bağladı Ayşe..
    Efendim, kıdemli, deneyimli, akil bir meslek ağabeyi demiş ki, Ayşe'ye.. "Dumanlı'ya 'Neden Zaman gazetesinin spor sayfalarında yarışma kılıklı kadın sporcuların resimleri yok' diye sormadın?.."
    Ayşe hemen aramış, Dumanlı'yı.. "Çok var öyle fotoğraf" demiş, Zaman Genel Yayın Müdürü.. Ayrıntılı konuşmuş.. "O 15 yıl öncesinin Zaman'ıydı.. Biz kadın sporcu fotoğrafını sıkça basıyoruz."
    Ama internet röportajını kendi yapmış gibi yuttururken aslında dolmayı kendi yutan Ayşe deneyimli.. Sütten ağzı yanık ya.. Bu defa yutmamış..
    "Gönderin bana bir Süreyya Ayhan fotoğrafı, bastığınız" demiş..
    "Tabii.. Spor servisi hemen yollar" demiş, Dumanlı..
    Ve yollayamamış tabii.. Çünkü yok.. Ayşe aramış, "Nerde kaldı" diye.. Cevaba bakın!..
    Basmıyorlarmış. Çünkü cinsel öge olmamasına dikkat ediyorlarmış.. Okurdan tepki geliyormuş da..
    Yani Zaman'ın okurları Süreyya Ayhan'ın milli formayla koşan resminden tahrik oluyorlarmış, iyi mi?.
    Mümkün mü?.. Bu mümkün mü?. Bir Genel Yayın Müdürü kendi okuruna "Sapık" der mi?.. Bir Genel Yayın Müdürü kendi spor sayfasında bazı resimlerin hiç basılmadığını bilmez mi?.. Kendi gazetesine bakmaz mı?.. "Bal gibi basıyoruz" yalanından sonra "Affedersin. Haberim yok, basmıyormuşuz sahiden" der mi?..
    Ayşe "Ekrem Bey, Ekrem Bey.. Ben 'Örnek gönderin' demesem, 'Basıyorum' diyip beni uyutacaktınız. Beni kandıramadınız.. Şimdi de böyle akla sığmaz bir özre sığınıyorsunuz. Çok ayıp" mı demiş, bu yanıt üzerine..
    Hayır.. Çok sıkı durun.. Dediği aynen şu..
    "Ekrem Dumanlı o kadar içten ve dürüsttü ki.."
    Pes Ayşe pes!.. Dubai seni çok değiştirmiş, çok!..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    al işte patlattı bombayı :| nerede kaldın ya alşskdaskflşasg açma arayı aslkdlasf

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

ben zaman okuyorum ve acık fotoraf olması sporcu bile olsa beni rahatsız eder olmamasının kime ne zararı var.Süreyya ahyanı şortlu görmek cok mu onemli

mühim olan onun başarısının gazeteye yansıması buda zaten oluyo .

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

Zaman okurları Süreyya Ayhan"ın milli formalı fotoğrafından tahrik mi oluyor?

Diye Başlamış Konu Ben Zamanı Fırsat Buldukça Okuyorum Güzel Gazete Sabah Gibi Manşete Çıplak Bayan Resimleri Koymuyor

Veya Arka SAyfa Güzelleri Hepiniz Bunları Neden Koyduklarını Biliyorsunuz Her HAlde Ama Ben Gazeteyi Gündem Takip Etmek Hayatın İçinden Haberleri Okumak İçin ALıyorum Eger Böyle Kadın Fotolarına Bakacaksam Tan Bulvar Okey Gazeteleri Alırım Ama Dedigim Gibi Gazete hayatı Takip Etmek İçin ALıyorum...

Zaman Çok Güzel Bir Gazetedir...ha Sorarsanız tahrik Olayını Bir Bayanı Milli Formayla Görürken Tahrikmi Oluyosun Hayır Eger Öyle Bişi Olsa BEn Denize Havuza Nasıl Giderim...Zaten Adamlar Demiş Okur Tepkisinden Korkuyoruz İyide Demiş... 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    isterlerse puntolara türban taksınlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Bu bile kadını nasıl cinsel meta olarak gorduklerinin kanıtı. Yani daha konusursam kufrederim o da yasak.:@

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    rekor yorumlar gelmeye başladı alskdlşaskdlşaksf sizene lan milletin abazalığından allahım ya etkilenen var etkilenmeyen var nasıl genelleme yapabiliyosunuz aklım almıyor adam abaza işte sizene bizene yorumlar mantıklı olsunda tartışma çıkmasın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:
    -----------------------------

Zaman okurları Süreyya Ayhan"ın milli formalı fotoğrafından tahrik mi oluyor?

Diye Başlamış Konu Ben Zamanı Fırsat Buldukça Okuyorum Güzel Gazete Sabah Gibi Manşete Çıplak Bayan Resimleri Koymuyor

Veya Arka SAyfa Güzelleri Hepiniz Bunları Neden Koyduklarını Biliyorsunuz Her HAlde Ama Ben Gazeteyi Gündem Takip Etmek Hayatın İçinden Haberleri Okumak İçin ALıyorum Eger Böyle Kadın Fotolarına Bakacaksam Tan Bulvar Okey Gazeteleri Alırım Ama Dedigim Gibi Gazete hayatı Takip Etmek İçin ALıyorum...

Zaman Çok Güzel Bir Gazetedir...ha Sorarsanız tahrik Olayını Bir Bayanı Milli Formayla Görürken Tahrikmi Oluyosun Hayır Eger Öyle Bişi Olsa BEn Denize Havuza Nasıl Giderim...Zaten Adamlar Demiş Okur Tepkisinden Korkuyoruz İyide Demiş... 

Ya arkadaki, cogunlukla internetten gelmis ve dusuk kalite resmi gorunce kendi deyiminle " Gündem Takip Etmek Hayatın İçinden Haberleri Okumak " islevini gerceklestiremiyrsan o da senn sorunun

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

Ya arkadaki, cogunlukla internetten gelmis ve dusuk kalite resmi gorunce kendi deyiminle " Gündem Takip Etmek Hayatın İçinden Haberleri Okumak " islevini gerceklestiremiyrsan o da senn sorunun

Ya Senin Türkçede Sorun Var Yada Ben Anlamakta Sorun YAşıyorum..

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:

Ya Senin Türkçede Sorun Var Yada Ben Anlamakta Sorun YAşıyorum..

yok yok aklınca gazetenin paspallıgını anlatmaya çallışmış böyle kot kafa bir arkadaşa tercüme ettirdim. sanki tasarım la haberin ne alakası varsa yetenk işte usta :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

Son yıllarda tiraj raporlarına bakarsanız, Zaman gazetesi hep en tepelerde, hatta geçtiğimiz sene bu başarılarını "değiştik biz" alt metinli reklamları ile halkımızla paylaştılar.  Kaliteli gazetedir, ya da değildir, iyi yazarları vardır, ya da yoktur. Gündemi belirler ya da belirlemez, bunların hiçbiri umurumda değil. bildiğim tek şey var insan bu gazeteyi okuyunca diğer gazetelerden farklı bi dünyayı okuyo sanki! diğer gazeteler gibi kavgalar körüklenmiyor tam aksine yatıştırılıyor! trajının artmasıda galiba buna bağlı, halk sakin insanlar istiyo! kavga istemiyo. 

diğer gazetelerde hele hele şu doğan grubu gazeteler bir sayfada ülkücülerden bahsadip hemen arka sayfada kürtleri kışkırtacak kadar aşağılk girişimleri bile yapabiliyorlar! böyle oluncada artık yurtdışında ülkelerin medya toplantılarına(ki bu toplantılara gelişmiş ülkelerin dışişleri bakanları bile katılıyo) tabiki  hürriyet, milliyet ve radikal gazetesinin genel yayın yönetmenlerini almıyolar! (cumhuriyetde dahil

bilenle bilmeyen bir olur mu?
Toplam Hit: 5156 Toplam Mesaj: 42