folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zaman Okurları Süreyya Ayhan"In Milli Formalı Fotoğrafından Tahrik Mi Oluyor?

Zaman Okurları Süreyya Ayhan"In Milli Formalı Fotoğrafından Tahrik Mi Oluyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yusufyusufyusuf
    yusufyusufyusuf's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:
    -----------------------------

ben zaman okuyorum ve acık fotoraf olması sporcu bile olsa beni rahatsız eder olmamasının kime ne zararı var.Süreyya ahyanı şortlu görmek cok mu onemli

mühim olan onun başarısının gazeteye yansıması buda zaten oluyo .

ben bu sözlerin üstüne hiçbirşey demem ve bu üstte yazılanları bir daha bir daha bir daha okuyun derim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:
    FaTHeR bunu yazdı:

Ya arkadaki, cogunlukla internetten gelmis ve dusuk kalite resmi gorunce kendi deyiminle " Gündem Takip Etmek Hayatın İçinden Haberleri Okumak " islevini gerceklestiremiyrsan o da senn sorunun

Ya Senin Türkçede Sorun Var Yada Ben Anlamakta Sorun YAşıyorum..

yok yok aklınca gazetenin paspallıgını anlatmaya çallışmış böyle kot kafa bir arkadaşa tercüme ettirdim. sanki tasarım la haberin ne alakası varsa yetenk işte usta :)
    1-Father, yazılan gayet acık dedigin gibi sorun sende

2-Kelv1n, orada tasarımdan bahseden kimm?? Vurgulamaya calıstıım bole cogunlkla boktan resimlere bakarak suurunu kaybediyorsan sorun var demektr. Belki de anlayamaman snn kot kafalıgın ne dersin??

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

cogunlukla internetten gelmis ve dusuk kalite resmi gorunce kendi deyiminle

------------------------

bu cümle bir şeylerin güzel olmadıgını belirtilmek için yazılmış. o kot kafalık bende olabilir. sorun olan her yerde sivrilmemem anten gibi sürekli birilerine karşı muhalefetlik yapmamam. uzatmayalım benim kafam kocaman kotum ok.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    yusufyusufyusuf bunu yazdı:

ben bu sözlerin üstüne hiçbirşey demem ve bu üstte yazılanları bir daha bir daha bir daha okuyun derim :)

bende sana bunu oku derim!

HINCAL ULUÇ, EKREM DUMANLI'YI VE ZAMANI GEÇMİŞTE NASIL ÖVMÜŞTÜ?

"Dinci gazeteleri okumuyorum, Yeni Şafak hariç" diye yazan Hıncal Uluç, Zaman Gazetesi hakkında bir okurundan elektronik posta okuyunca bu düşüncesi değişmişti. Uluç Zaman'ı gördüğünde gözlerine inanamadığını yazmış, Zaman'a ve Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'ya övgüler yağdırmıştı. İşte

Uluç'un köşesine taşıdığı o ifadeleri: 

23.3.2003 Zaman diye bir gazete

Gençler bana gazete tavsiye ediyorlardı. Merak ettim.. İstettim.. Önüme gelen gazeteyi görünce gözlerime inanamadım.. Türkiye'nin en çağdaş, en ileri görünümlü gazetesiydi bana bakan.. Benim bu işe başladığım günden beri özlemini çektiğim sayfa düzeni ile.. Bakılmak değil, okunmak için yapılmış, ama az resim bol yazıya rağmen olağanüstü güzel ve çarpıcı bir sayfa düzeni ile hazırlanmıştı.

Geçen gün Ahmet Tezcan'ı okurken işin iç yüzünü öğrendim.

Ekrem Dumanlı iki yıl önce Amerika'dan gelip işin başına geçmiş. Adı bile duyulmayan Zaman'da devrim yapmak için önce kadrosunu içerde eğitmiş. Sonra kolları sıvamış.. Zaman'ın görünümünde devrim yapmış. Gazete tam çağdaş görünüme bürünmüş. Sonra içerik devrimine girişmiş. Haberler ve yorumlar ayrılmış. Başlık ve spotlarda yorumu yasaklamış. Haber başlıkları sadece haberi veriyor. Aslında bu ülkemizde hiç uygulanmayan en büyük gazetecilik ilkesi..

Ve en güzeli.. Dünyanın 1 numaralı gazete ve dergi dizaynı derneği Society for News Design ile Syracuse Üniversitesi'nin ortak düzenlediği yarışmada 37 ülkeden 351 gazete arasında "Mükemmellik Ödülü" kazanmış, geçen ay. "En Mükemmel Sayfa Düzeni.."

Bu arada Spor eki dahil, üç ayrı ödül daha çıkarmış yarışmadan.. Spor sayfaları hem de nasıl doyurucu inanmazsınız.. London Times'da rastladığım türde uzun analizler sadece Zaman'da var.

Zaman "Aman uzun yazma" diye yazarı ezen editörlerin değil, yazıya inananların yönettiği bir gazete.. İçeriği mi?..

Orası için yorum yapmak için erken.. Ben görünüş nasıl olağanüstü onu anlattım. Cumhuriyet'in 40 yıldır cesaret edemediği devrimleri, aslında "Tutucu" olması gereken bir gazetenin başardığını söyledim. Dilerim Ekrem'in cesareti ve devrimciliği hepimize cesaret verir.

HABER7COM        http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=261961

hatta buna bile bak derim belki bi şeyler kaparsın!

http://arsiv.zaman.com.tr/2002/02/25/yazarlar/ekremdumanli.htm

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

gkhn759 bunu yazdı:
    Father, yazılan gayet acık dedigin gibi sorun sende

Tamam Kardeş Sen Haklısın Ben Sorunluyum Akşam Akşam Yine Tartışma Çıkmasın Benden SAna Bir TAvsiye Türkçeyi Düzgün Kullan BAzen Yanlış Bir harf Bİle Sorunlara Yol Açabilir...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    yani hıncal uluç bu aslında fazla kaale almamak lazım bilmedii konu burnunu sokmadıı alan yok ciddiye almıyorum şahsen kendisini

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    aklıma gelmstı boyle olucagı bırakın kımın neyın muhabbetını yapıyorsnz ozel gazete ıstedıgnn resmını koyar ıstemdıgınn kını koymaz soncta hatp ettıgı kesım bellı zaman ın kendı aralrında dedıgım gıbı ıster sıyah beyaz cıkarsnlar gazeteyı ıster puntolara türban taksınlar ısterlerse haremlik selamlık gazte cıkarsnlar umurumda bıle degıl acıkcası sızınde umurunzda olmasın saga sola laf atmasnlar yeter. konuda kılıtlenmeye gıtmesn bence kapansın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yusufyusufyusuf
    yusufyusufyusuf's avatar
    Erkek

dengesiz bunu yazdı:
    yani hıncal uluç bu aslında fazla kaale almamak lazım bilmedii konu burnunu sokmadıı alan yok ciddiye almıyorum şahsen kendisini

doğru söze nedir. ben yinede söylecek birşeyler buldum.

isteyenler baksın : http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=her+seyi+bildigini+sanan+insanlar

işte oradan bir tanım : 9- hıncal uluc tipi insanlardır. akla hayale gelebilecek her konuda mutlaka bir fikirleri vardır ama ne bir yapıcılıgı vardır soyleyeceklerinin, ne de entelektuel bir kalitesi. yuzeysel yuzeysel takılırlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    heh bak dengesiz dogru dedin :D bi insanın bazı konularda bilgisi olurda arkadaşım her konuda otorite gibi konuşan paso her şeyi bildigini sanan bişeyleri bi tarafından uyduran yukarıda kanıtlandıgı gibide 2yüzlülük yapan bi adamın yazdıklarını fazla takmamak lazım...mazallah aynı kefeye konursunuz

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    puhahah! bu nasıl oluyo böyle yaw! baykalın hizibi kadar komik!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
Toplam Hit: 5162 Toplam Mesaj: 42