folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zamları Nasıl Ödiycek Bu Millet

Zamları Nasıl Ödiycek Bu Millet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Zamanın birinde bunların tekrar iktidara gelmesi üzerine imzamı " Tecavüzden zevk alan yurdum insanını bir müddet daha bafilenirken ayakta alkışlayacağım" olarak değiştirmiştim. Millet ne alaka gibisinden msjlar atmıştı. O alaka bu alakaydı işte. Neyse ne diyo yüce insan(?) durmak yok yola devam. Yoksa durmak yok yolmaya devam mıydı?

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Zamanın birinde bunların tekrar iktidara gelmesi üzerine imzamı " Tecavüzden zevk alan yurdum insanını bir müddet daha bafilenirken ayakta alkışlayacağım" olarak değiştirmiştim. Millet ne alaka gibisinden msjlar atmıştı. O alaka bu alakaydı işte. Neyse ne diyo yüce insan(?) durmak yok yola devam. Yoksa durmak yok yolmaya devam mıydı?

sen daha coook alkislican merak etme, egitim sart....

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    tekuna bunu yazdı:

BRK35 bunu yazdı:

sen daha coook alkislican merak etme, egitim sart....

Asıl okumuş cahilden korkacaksın hocam...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hoca durum boka sarıyor, 2006 yazılım ofisini kapattık, 2007 ikinci satış şubesini kapattık, 2008 ağustos 3+2 personelle teknik servis satış e-ticaret sürdürüyorduk, eylül teknik servis elemanlarından birini gönderdim, 3 aylık kira duruyor geçen aydan personelin maaşını tamamlayamadık, alacakları toparlayamıyoruz askerlik durumumu bahane ederek ekimde işi kapatıyorum ekonomi gerçekten iyiyse ben kötü bir patronum.

Allah hepinimize kolaylık versin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:
    hoca durum boka sarıyor, 2006 yazılım ofisini kapattık, 2007 ikinci satış şubesini kapattık, 2008 ağustos 3+2 personelle teknik servis satış e-ticaret sürdürüyorduk, eylül teknik servis elemanlarından birini gönderdim, 3 aylık kira duruyor geçen aydan personelin maaşını tamamlayamadık, alacakları toparlayamıyoruz askerlik durumumu bahane ederek ekimde işi kapatıyorum ekonomi gerçekten iyiyse ben kötü bir patronum.

Ürün yarı fiyatına satıldı. Bahçeler elektrikli motorla sulanıyor. Elektrik %50'nin üzerinde zamlandı, mazot, gübre, ilaç, işçi derken kazanç yerlerde.

!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    habib_mx_tr bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

Ürün yarı fiyatına satıldı. Bahçeler elektrikli motorla sulanıyor. Elektrik %50'nin üzerinde zamlandı, mazot, gübre, ilaç, işçi derken kazanç yerlerde.

aa olur mu :)) 1000 kişiden birinin cebinde orta derecede para var. ekonomi ii oluyomu$ böyle olunca :)))) 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    bu iktidara oyları biz verdik en yakın arkadaşımız verdi en yakın akrabamız verdi şimdi hiiiiç ne olucak ne yapıcaz denmesin herşey oldu bi kere geri dönüş çok zor ki bakıyorum çoğunluk hala bu iktidarın fanatiği..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

o oylarida kim verdiyse anasini satiim kimi görüp konussam durum hep ayni hepsi anti tayyip, ttayyipsavar,carpar,böler..

oysa her 2 kisiden biri vermis oyunu.. hani nerdeler?

choosing my confessions...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hacı demek ki tayyoşcular bize denk gelmiyo :D harbiden %47 oy alan bir adam için elini attığın her iki adamdan bir tanesinin tayyoşcu olması beklenirken kime sorsan ben vermedim o serefsize fln dio nasıl iş anlamadım...

hacı olan oldu diyorsunuz haklısınız da ama şöyle bir durum var millet tecavüzden zevk almamaya başladı ve tayyoşu yıktı yerine gelecek olan (ülkenin cıkarlarını gözetecek adam gibi biri için söylüyorum) bu ülkeyi nasıl düzeltecek?

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Yaw anlamıyorum bu milleti: )

Tahta Deniz Baykal dışında oturmaya müsait kimse yok.

MHP Gelse iç şavaş çıkar

Tansu çiller gelse iki gün hadi üçüncü gün Meclis yağmalanır iktidar boşluğu olur.

Allah razı olsun Tayyip Amcadan.

Şu şartlarda başka bi iktidar olsa  Türkiye temellerinden sarsılırdı ama o adam sapasağlam duruyo.

Siyaseti çocuk oyuncağı sanan bazı insanlarımız var.Siyasette duygusallık yoktur.Çıkar vardır Ülke çıkarı.

israil gider afganista'a vurur ''hani tayyip muslumandı niye savunmadı'' diyorlar bunu anlamıyorlar,Çıkıp tv ye mantıklı bi şekilde konuştupğunuda neden ''İsrail'in an..mı bcsni...''diye kufretmiyor diyorlar : )

NATO'dan atılır AB Tarih olur Ulusarası mahkeme açılır borsa sokak oruspusu olur,esnaf kasayı atar sonra derler bu adam da fısmış.Birazcık sevmediğiniz bir durum oluştuğunda mantıklı sebepler arayın.

Sallamakla küfretmekle bi yere varılmıyor

Ve şunu iddia ediyorum eğer MHP son seçimde iktidar olsaydı Türkiye 4-5 yıldaYarı bağımsız hale gelirdi.Kimin kimi vurduğu belli olmazdı.

Savunduklarınız ülkeyi düşünüyor olsalardı Erdoğan Hükümeti'nin yaptığı en mantıklı ve haklı işte bile g.tü başı sallamaz b.k atmaya çalışmazlardı.insan taklidi yaparlardı iki dakka.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
Toplam Hit: 4407 Toplam Mesaj: 38