folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zamları Nasıl Ödiycek Bu Millet

Zamları Nasıl Ödiycek Bu Millet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    RuzgaR bunu yazdı:
    -----------------------------

Yaw anlamıyorum bu milleti: )

Tahta Deniz Baykal dışında oturmaya müsait kimse yok.

MHP Gelse iç şavaş çıkar

Tansu çiller gelse iki gün hadi üçüncü gün Meclis yağmalanır iktidar boşluğu olur.

Allah razı olsun Tayyip Amcadan.

Şu şartlarda başka bi iktidar olsa  Türkiye temellerinden sarsılırdı ama o adam sapasağlam duruyo.

Siyaseti çocuk oyuncağı sanan bazı insanlarımız var.Siyasette duygusallık yoktur.Çıkar vardır Ülke çıkarı.

israil gider afganista'a vurur ''hani tayyip muslumandı niye savunmadı'' diyorlar bunu anlamıyorlar,Çıkıp tv ye mantıklı bi şekilde konuştupğunuda neden ''İsrail'in an..mı bcsni...''diye kufretmiyor diyorlar : )

NATO'dan atılır AB Tarih olur Ulusarası mahkeme açılır borsa sokak oruspusu olur,esnaf kasayı atar sonra derler bu adam da fısmış.Birazcık sevmediğiniz bir durum oluştuğunda mantıklı sebepler arayın.

Sallamakla küfretmekle bi yere varılmıyor

Ve şunu iddia ediyorum eğer MHP son seçimde iktidar olsaydı Türkiye 4-5 yıldaYarı bağımsız hale gelirdi.Kimin kimi vurduğu belli olmazdı.

Savunduklarınız ülkeyi düşünüyor olsalardı Erdoğan Hükümeti'nin yaptığı en mantıklı ve haklı işte bile g.tü başı sallamaz b.k atmaya çalışmazlardı.insan taklidi yaparlardı iki dakka.

hocam şu altı çizili sözcüğe cok ii bak! sen şuan tam bağımsız olduğunu mu düşünüyorsun ekonomi desen abdye bağlı ülke içesinde sana vergiden başka gelir getiren bişi kalmadı herşey yabancıya satıldı... hangi özgürlükten bahsediyorsun tayyip abdye sormadan *ikini kaldıramıyor bu mudur bağımsızlık...

adamın mantıklı olduğu bişi yokki anca ona buna laf atsın ülke insanının aclıktan ağzı koksun o gitsin oğluna gemicik alsın...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

bulanik bunu yazdı:
    parası olan böyle konuşur parası olmayanda cebine bakarak konuşur.

Ben babam doktor avukat vb... bişey değil.

10 yılı aşkındır geçici işçi... Aile başka hiçbir ek gelir yoktur. Sadece babama ait bir daire ve 2002 model bir mitsubishi Carisma sedan arabası vardır. Daire 3 odalı ama bize geniş geliyor. Bunuda belirteyim.

Allah'a şükür altın-üstü durumda yaşamaktayız. Ve çocukluğumdan beri bu kadar hoş bir yaşam sürdüğümüzü hatırlamıyorum. Aldığı maaşı merak ediyosan temmuz maaş bodrosu 1,505 ytl'dir... O ay ki yaptığı mesai'lerde maaşa dahildir.

Allah bu şekilde yaşayabilmemizi sağlayanlardan razı olsun :) Yani bolluk içinde yaşıyoruz bile diyebilirim.

hocam çok geliyorsa bağış yap, her zman  sölüyorum ve  sürekli bunun arkasındayım  akp  yi  savunan  vatandaşın  akp   den mutlak bi  cıkarı vardır  en basidinden  beraber  çalıştıgım adam   akp  cı  ve  onun  dısında  işyerınde  hiç kimse  akp  yi   savunmuyor  hocam  sencede bunda bi çelişki yokmudur neymiş  efendim adamlar  5  yıl  zam yapmamışlar. la  3 ayda  yerın dıbıne  soktular bızı be  ekmek %100  arttı  elektirk %100  arttı a.q  zatı  600 lira  para alıyorum 400 lirası   ödemelere  gidiyor sen daha neyi  savunuyorsun hocam kimi savunuyorsun

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    boku yedik iyce :S bende sölemesi parası olan altın alıp koysun bi köşeye bu kış çok çetin geçecek ahanda buraya yazdım kışın uplarım konuyu :|

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hacı sadece kış mı? bundan sonra hep böyle geçer die düşünüyorum ülkede vergiden başka gelir kaynağı kalmadı ki ha bide yurt dışından aldığımız bolca borçlar var :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    alper ne altını aldın la cumhuriyet mi bende alıim köşeye atıyım diom bi tüyo ver bakalım :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

SpY-EaFw bunu yazdı:
    Hayvan baban bunlar haricinde AKPden kaç para aldı?
    Ailenden kimler AKP sayesinde işe girdi?
    gibi sorulara cevap vermen gerekir. Ha tabi senin cevabın yok öyle birşey olacak, takıl sen.

ne ayaksın olm sen? :)

nedir bu niyet okuma merakı? millete bok sıçratma merakı?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

SpY-EaFw bunu yazdı:
    Hayvan baban bunlar haricinde AKPden kaç para aldı?
    Ailenden kimler AKP sayesinde işe girdi?
    gibi sorulara cevap vermen gerekir. Ha tabi senin cevabın yok öyle birşey olacak, takıl sen.

ne ayaksın olm sen? :)

nedir bu niyet okuma merakı? millete bok sıçratma merakı?

Her ne kadar amelede olsan sözlerine katılıyorum :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4406 Toplam Mesaj: 38