folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zengin Kesime Aşırı Bir Düşmanlığım Var

Zengin Kesime Aşırı Bir Düşmanlığım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Hani ne bilim gece yatarken kafanda binbir sorularla yatarsınya mesela ülkem nereye gidiyor ? veya hayatınla ilgili sorular acaba ben ilerde ne olucam ? kendimi kurtarabilicekmiyim ? vs gibi bana göre bu zengin kesim bunları hiç sorgulamıyor şöle bi özel okulların öğrencilerine baktığımda özellikle doğa koleji istek vakfı gibi buradaki hep gördüklerim işte bağdat caddesine gidelim bu gün ne alalım işte şöle party düzenliyelim karı kızı atalım gibi ama örneğin kendime baktığımda ise kafamda milyonlarca soruların olduğunu görüyorum işte yarın acaba para alabilicekmiyim bizimkilerden vs gibi ne kadar acıdırki onlara göre 5/4 daha fazla şeyler düşünüyorum kendimin dışında ülkemi çok düşünüyorum ama onlara baktığımızda ohhh zaten para var ülkenin amq gibi düşünüyolar nasıl olsa benim param var hertürlü ülkede giderim var gibi düşünüyor acaba ben kafayı sıyırcak derecesinemi geldim yoksa normalde sizde böylemi düşünüyorsunuz ? asıl soru sizde bu kesime düşmanmısınız benim gibi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    Cadde Tayfasında Var Böyle Bi Huy :D Ben Öyle DEgilim Allahtan :)

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasattt
    hasattt's avatar
    Erkek

O dediğin tiplere ben de gıcığım hatta ölmelerini istiyorum ama tüm zenginler şerefsiz değildir. Gayet düzgün mütevazı yaşayanlar da var.

Ayrıca şöyle bir gerçek de var, orta halli insanlar zenginlerden daha mutlu oluyor. intihar depresyon gibi şeyler daha çok zenginlerde oluyor.

E=mc2 ise F=m.a dır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

hasattt bunu yazdı:
    -----------------------------

Ayrıca şöyle bir gerçek de var, orta halli insanlar zenginlerden daha mutlu oluyor. intihar depresyon gibi şeyler daha çok zenginlerde oluyor.
    -----------------------------
    Bu Bölümde Haklı :S

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

bendede diğer ülkelerdeki rahatlık şeyi var ya hep gitmek istiyorumm ..  almanyadan fransadan felan geliyolar  cok rahatlar ya dünya z**klerinde değil her gelenin bi bmw si felanı var .. ne bu eşitsizlik dicem demiyorum..  :P

gecen düğün vardı tezeolunun .. kız tarafının yarısı fransadan geldi..  lan merak edip google 3d map 'den baktımda süper yaa  evler felan hep kişiye özel ya bana öle geldi burdan sıkıldığım için yada harbi öyle  :|

(:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Bir zengin olarak düşüncelerim

Kutuplar erimesin penguencikler üşümesin dolar çıksın euro düşsün :D

Bu arada zengin filan değilim borç istemeyin

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    Hoca zengin kesime düşman olmaya gerek yok adam sana bana verse , durduk yere verse biter. ßenim şu kesime düşmanlığım var eşitliği sağlamayan ayrımcılık yapan'lara.

Merhabaaaaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Götünün üstünde oturarak milyon dolarların sahibi olanlara gıcığım..belkide bende olmadığındandır..kıskanıyorumdur..aslında bu bilinçaltı kaynaklı..yada daha yüzeysel'i daha mantığıa yakın'ı ben ve dostlarım üç kuruş için bir ay göt yırtarken götümüzü yrtanların nasıl milyon dolarlara sahip olduğu..yani asıl düşmanlığımız düzen'e .. Haneke'nin Funny Game'ini izle..belki rahatlatır biraz : )

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    mesela adamın şirketi vardır it gibi çalışıyodur zengindir.böyle insanlara neden nefret duyasın ki.bi ton kişiyi yanında çalıştırıyodur.onun sayesinde kaç boğaz ekmek yiyodur.ben bir sürü adam gördüm  fakir çocukları okutuyor herşeyleriyle ilgileniyor.sırf zengin die herkesi genelleyemezsin böyle.iki tane kendini bilmez velet gördün die tüm zenginlerden nefret edilmez.

neyse ne laannn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

arkadaş senin tedavini ben biliyorum..

bi gün cok kisi toplanıp bi tane gıcık oldugunuz kesimden birini temiz dövün.. gülüşün bile değişecek ;)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek
    hocam en iyisi ne yapcaksın..onu zengin oldugu için ezeceksin.rahatlarsın misal;halısaha macı var byler.oo iyi bnde geliyorum der zübbe.sen git ps3 ünde oyna maçını falan

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
Toplam Hit: 3596 Toplam Mesaj: 28