10 Bin Tl Nin Yillik Faizi Nekadar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jaymz
    Jaymz's avatar
    Erkek

altın hesabı aç kardeş bankada en iyi o kazandırıyor

Jaymz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

daha yolun başındasın söyleyim hemen faiz haramdır. faizle iş yapan hiçkimse görmedim işi doğru gitsin. faizle gelen mal bi şekilde çıkar senden bunun birçok örneği var.

bankalar?

bu dünyada hadi bişey görünmüyo tüm bankalarda işler yolunda ama bide ahiret boyutu var. orda pişman olup geri dönüş falan bişey olmayacak. 

@italyan sende oku.

iki dakikanızı ayırında google babaya bi faiz günahı diye aratın çıkanları bi okuyun. benden söylemesi.

yav he he az gözünüzü açın ya bu ne körlük kardeşim küçücük dünyanızda yaşamayın. önce faiz nedir onu öprenmen gerekiyor hocam. birazda matematik bilmen gerekiyor.

faize binen paran sayısal olarak değeri 10000 iken 10 100 olabilir ancak bu 100 tl senin verdiğin zamanki paran ile aynı alım gücüne sahip oluyor. yani kar falan etmiyorsun. enflasyona göre olan parasal alım gücü değerinin ekarde etmek için sadece sayısal değeri artıyor. aslında 10000 tl=10100 tl oluyor.

allah kitapla kafayı bozcağınıza biraz okuyun herşey sure ayet elemterekeyfe süphanekeyle olmuyor

ayrıca din konusunda ahkam kesmeden önce bir şeyin günah oolup olmadığını söylemek için o konuda fazlasıyla bilgisi olan bir insan olmalısınız. bu hayatattaki herşey için geçerli yok ben internetten okudum yok dergahımdaki hoca söyleydi günahmış diye birşey demekte ayrıca bir yetersizlik örneğidir. Kısaca sorarlar adama hocam sen kimsin _? alimmisin ? iilahiyet mezunumusun? neysin olm sen derler adama. kul ile allah arasına girmeye çalışmayın.

adam soru sormuş belki bankacı bilen vardır diye ama konunun içine etmişsin. böyle gerici şeylerle forumu meşgul etmeyin

ExpirE tarafından 13/Oca/18 12:39 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

çiftlik banka yatırıyorsun aylık 2 2 çekiyorsun deek isterdim ama o tren de kaçtı adamlar yeni üyelikleri kapadılar.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

LİTECOİN al sadece 6 ayda 10000 tl minumum 2 katı olur

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    oinomaos bunu yazdı

Aa kardesim ben senin parayi gonderdim di! Gelmemis mi? Ben pazartesi kontrol ettirtip gecikme faiziyle yatirtiyorum parani. Baska dolandiriciya gerenk yok. Simdi sen o 20ligi de cikart bana onu da sigira yatircam bire dokuz verecem ona ama acele etme tamam mi guzel kardesim herkesi sirayla dolandiriyorum.

Hocam vip yatırımcılara özel, 17 günde 1'e 17 veren, geğik osuruğundan doğal gaz üreten tesis sisteminden bahsetmiştin,

eli kulağındaydı, çok kısa süre sonra ziraat bakanlığının izniyle suni kurufasülye beslemeli entegre sisteme geçilecekti,

avrupa ülkelerine doğal gaz ihracatına başlandığı an 7 günde 1'e 31 vermeye başlayacaktı.

mesajını görmüşken danışayım dedim, nedir son durum?

yuvarlanan yavru panda kinetiğinden elektrik üretim tesisine yatırdığım 50k dışında, kenarda bi 86k var. beni unutmazsan sevinirim..

İnanamıyorum bu yatırımımdan kimseye bahsetmedim sanıyordum zira gerçek bir vip dışında kimseye söylenemeyecek kadar kârlı bir yatırım olduğundan kelli çokta şeapmıyordum kimseye bir size yapmışım demek ki.

Geğik osuruğu artık gerçekleşen bir proje. Biz 1e 17 dedik o 1e 41 verdi gerçekten şaşırdık bize ve maşallah dedik. İstediğin an sözleşmeyi gönderirim oradan da çatır çatır kazanmaya devam edersin.

Pandaların selamı var. "Yuvarlanıp gidiyoruz abi" diyorlar soranlara yani adamlar işini içselleştirmiş bakın. Artık bunlar benim sözlerim değil direk o siyahlı beyazlı minik tatlı hayvanların lafları.

Bakın bunlarda yatırım tesislerimizden görüntüler. Tüm yatırımcılarıma selamlar sevgiler

Geyik Tesisinden Görüntü

Panda Tesisinden Görüntü

Anıl
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı

birde örnek vericem , tarlamvar.com ! yatım almış bir oluşum bir işletme . para kazanıyor kazandırıyor . buna benziyoruz diyebilirim . Senin mantığında buda dolandırıcı :) 

Ciftlikbank yatırım almış bir oluşum , bir işletme , para kazanıyor kazandırıyor. Senin mantığında bu da dolandırcı ? neyse bu ülkenin üreticisinin ve yatırımcısının kazanmasını cekemeyen dıj güclerin oyunlarına , bu hayınların ihanetlerine gelmeyeceğiz .  Yerli milli oluşumları desteklemeye devam. 

(tarlamvar.com'u incelemedim , sizin gibi vizyoner arkadaşlar sayesinde bizimde vizyonumuz genişliyor teşekkürler)

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

yuvarlanan yavru panda kinetiğinden elektrik üretim tesisine yatırdığım 50k dışında, kenarda bi 86k var. beni unutmazsan sevinirim..

Bakın bunlarda yatırım tesislerimizden görüntüler. Tüm yatırımcılarıma selamlar sevgiler

Panda Tesisinden Görüntü

@oinomaos kardeşimiz girişimcilik konusunda gercekten cok ileri gorüşlü , başlarda bu panda işine soğuk bakıyordum. Fakat kısa sürede cok fazla kazandırdı. Yatırımlarımın bir kısmını ciftlikbankta diğer kısmını yavru panda elektrik tesislerinde değerlendiriyorum. Odemelerde ciftlikbank bu aralar sıkıntı cıkartsada @oinomaos ta herhangi bir sıkıntı yaşamadım dileyenler icin odemeleri ekran goruntusu olarak atabilirim. hayırlı işler bol kazanclar.    

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    oinomaos bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

"Gif"

@oinomaos kardeşimiz girişimcilik konusunda gercekten cok ileri gorüşlü , başlarda bu panda işine soğuk bakıyordum. Fakat kısa sürede cok fazla kazandırdı. Yatırımlarımın bir kısmını ciftlikbankta diğer kısmını yavru panda elektrik tesislerinde değerlendiriyorum. Odemelerde ciftlikbank bu aralar sıkıntı cıkartsada @oinomaos ta herhangi bir sıkıntı yaşamadım dileyenler icin odemeleri ekran goruntusu olarak atabilirim. hayırlı işler bol kazanclar.    

Hacım o ödeme dekontu konusuna şuan ben bile inandım. Gerçekten ödeme yaptığımı öğrenmek beni çok mutlu etti.

Çiftlik bank bilen biliyo. O donbili aldı paraları gitti. Ama bizde gitmek yok biz burdayız. İşte kanıtlarımız ortaklarımız.

@Network hadi dostum uzatma artık. Göster şu kuruluş belgelerini vergi levhanı.

Yönetim de ses çıkartsa ya nasıl olcak bu iş?

Anıl
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

@Network cvplarını bekliyoruz.

Сухое говно к жопе не липнет
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    network bunu yazdı

birde örnek vericem , tarlamvar.com ! yatım almış bir oluşum bir işletme . para kazanıyor kazandırıyor . buna benziyoruz diyebilirim . Senin mantığında buda dolandırıcı :) 

Ciftlikbank yatırım almış bir oluşum , bir işletme , para kazanıyor kazandırıyor. Senin mantığında bu da dolandırcı ? neyse bu ülkenin üreticisinin ve yatırımcısının kazanmasını cekemeyen dıj güclerin oyunlarına , bu hayınların ihanetlerine gelmeyeceğiz .  Yerli milli oluşumları desteklemeye devam. 

(tarlamvar.com'u incelemedim , sizin gibi vizyoner arkadaşlar sayesinde bizimde vizyonumuz genişliyor teşekkürler)

Aklıma müthiş ve yepyeni bir proje geldi; hem para kazanıyor, hem de kazandırıyor.

Öncelikle her üye ilk girişte 10.000 tl üyelik aidatı veriyor. Verilen bu aidatlarla Ebesinin Adasında satın aldığımız tarlalara sizlerin adına Hindistan'dan pamuklara sarılı şekilde anne şefkatiyle geliştirdiğimiz kenevir tohumlarını ekiyoruz. Ve daha tohumlar baş vermeden ilk aydan itibaren size her ay %10 artan sistemler 750 tl den başlayarak ödemeler yapıyoruz. Ayrıca projemize referans olduğunuz her bir birey için de getiriniz %2 oranında artıyor. Bu proje için düşündüğümüz ve halihazırda sunucuna ödemesi yapılan alan adları da şu şekilde;

tarlamizvar.com

tarlanizvar.com

tarlasivar.com

tarlalarivar.com

coktarlamizvar.com

kiminbutarlalar.com

Toplam Hit: 13202 Toplam Mesaj: 101
faiiz