2016 Zamlarla Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

türkiye'yi dünyanın en iyi ülkesi sanan vizyonsuz moronlar oldukça ki sayıları çok fazla, maalesef hayat kalitemiz düşmeye devam edecek.

He is finding himself.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2014 te, 300 küsur lira ödediğim araç vergisi 2015 te 600 küsurdu. 2016 da 2017 de ne olacağı bilinmez. Asgari ücrete %kaç zam yaptınızda araç vergisine %100 zam yaptınız be.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

math denen arkadaş öküzlemesine akplidir. ak trolldür.maaşı 1500tldir

yapacak bişi yok, adam ekmek parası yazmak zorunda. o yüzden kendisinği dikkate almayınız.bende bi ara çok sinirlenmiştim.ban bile yiyecektim bunun yüzünden ama anladım ki adam ak troll

bu sitede ak trollerin olması üzücü...

kendisine göre devlet hesabı şu şekilde yapılmaktadır.

Rakamlar tamamen sallamasyondur

devlet 100 tl ihracat yapmıs 2000 öncesinde şimdiyse 100.000 tl ihracat yapmıs demekki iyiyiz.ama sunu hesaba katmaz, 100.000 ihracat yaparken 120381295912957219 tl kadar itaalat yapmışız ya biz.

argümanları tamamen içi boş ve salakçadır.bence sen o ak troll maaşını hak etmiyorsun.biraz daha çalışman lazım.bu arada sizin ak troll maaşlarına zam var mı ?

Adama karşı düşüncede olman hakaret etmeni gerektirmez hoca saygılı ol eleştirirken...

bende AKP liyim %50 gibi dikkat edelim 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Şahsen Türkiyedeki durumun çok kötü olduğunu düşünmüyorum

Evet Avustralyada askari ücret araba ve benzin durumu bu olabilir.

Fakat yaya gecidinde yaya ayak basınca ordan geç 500 dolar ceza kitlerler. Sokak arası koca bomboş yollarda hız limitini fln geç aynı şekilde.

Eve bir hizmetçi gelsin haftada bir temizlesin dersen sana maliyeti askari ücret olan 2000$ falandır =)

Yani artıları olduğu gibi eksileri de var diğer ülkelerin

Bizdeki hayat pahalılığının birinci sebebi biziz. Devlet vergiyi vatandaştan toplayamadığı için herkes çakal olduğu için vergi kaçırmanın en zor olduğu Benzin'i vergi aracı olarak kullanıyor.

Yoksa bizim de avrupadaki gibi üretim yapıp o maliyetlerde mal üretmemize hiçbir engenl yok.

seyh falan diyorlar ben buunu akilli uslu mantikli biri bekliyordum bu sitenin  kurucusunun seviye buysa siteyi kaapatin

yok biSi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

gerçek şeyh 2008 yılında ddos salıdırsı ile öldü yerine cw ajanı geçti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

math denen arkadaş öküzlemesine akplidir. ak trolldür.maaşı 1500tldir

yapacak bişi yok, adam ekmek parası yazmak zorunda. o yüzden kendisinği dikkate almayınız.bende bi ara çok sinirlenmiştim.ban bile yiyecektim bunun yüzünden ama anladım ki adam ak troll

bu sitede ak trollerin olması üzücü...

kendisine göre devlet hesabı şu şekilde yapılmaktadır.

Rakamlar tamamen sallamasyondur

devlet 100 tl ihracat yapmıs 2000 öncesinde şimdiyse 100.000 tl ihracat yapmıs demekki iyiyiz.ama sunu hesaba katmaz, 100.000 ihracat yaparken 120381295912957219 tl kadar itaalat yapmışız ya biz.

argümanları tamamen içi boş ve salakçadır.bence sen o ak troll maaşını hak etmiyorsun.biraz daha çalışman lazım.bu arada sizin ak troll maaşlarına zam var mı ?

Adama karşı düşüncede olman hakaret etmeni gerektirmez hoca saygılı ol eleştirirken...

bende AKP liyim %50 gibi dikkat edelim 

hocam konunun öncesini bilmiorsun.bu adamlarla ben nasıl tartıştım. adamların kafa şu bi yaşlı amca var ya, resmi gazetede yayınlandı dior, yok inanma fln, aynı o.bu adamlarla tartışılmıor.siyaha siyah demiyor adamlar.

yoksa akpli olsun başka bişi olsun.başımızın üstünde yeri var.ben adama akpli olduğu için deil mal olduğu için yazdım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bugün Flickr'da gezinirken denk geldim. Millet neyle uğraşıyor biz neyle uğraşıyoruz. Bence öncelikle bi' nerde olduğumuzu bilmemiz gerekiyor.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

Neden zammi com vergiden calan var 175 bine daire aliyon mutagit 90 bin gostercez diyor bankaya 85 bin nerde rahat 35 bin vergi caliyor 1 daireden her konuda bu  zevkten vaz gecmetiz ama cok aglariz bukadar basit koyun oldukca koyanda cok olur

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Zaten emlak vergisini kitliyor artık devlet yıllık 500-600 en az .)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Eğer gerçekten ödediğiniz verginin size hizmet olarak döneceğini bilseniz emin olun ki verginizi verirsiniz. Ama geri dönü yok ve doğal olarak kimse vergisini vermiyor. Ben vergimi vekil 1 milyonluk arabaya binip, saraylar yapılsın diye vermiyorum.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 12346 Toplam Mesaj: 99
zam 2016