folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:
    -----------------------------

baz istasyonu buyuk ihtimalle  turkcell daha  denenmedi yakin bir  zamanda onuda bildirecem

ucuk kacik  bisey  beklemiyom ama 50 100 beklemiyom :)

50 liranın altında diyorsun bir kere ödeme diyorsun peki ne kadar süreli kontrat yapılacak ?1 yıllığına atıyorum 40 lira mı vercez ?

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

hoca bu sadece bir kere ödeme işi nasıl oluyor sen böle bir şey satmaya kalksan tüm Türkiye alır ki neden almasın ama hemen şunu belirteyim bir ara bir hat vardı sadece bir kere alıyorsun 2010 yılına kadar sözle sms atabilecektin 80-110 TL arası fiyatlara satıyorlardı bir kaç ay sonra hiç bir hat desteklemedi yalan oldu gitti bununda sonu böle olur ömür boyu gitmez

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

seni sevindirelim o zaman.

Hiç bi analiz yapmıyorum, öğrenci olarak ben buna max 800 (ömür boyu) verirdim. (susamlardan biriktirdiğim para.)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

nickneyime bunu yazdı:

mertcan bunu yazdı:

baz istasyonu buyuk ihtimalle  turkcell daha  denenmedi yakin bir  zamanda onuda bildirecem

ucuk kacik  bisey  beklemiyom ama 50 100 beklemiyom :) atiyorum 1000 beklemiyom

ortalama bir fiyat  belirleyecem hepsi  o kadar

50 liranın altında diyorsun bir kere ödeme diyorsun peki ne kadar süreli kontrat yapılacak ?1 yıllığına atıyorum 40 lira mı vercez ?

hocam modem fiyati 50 liradan fazla  allah  askina

hojam  fiyat  sabit   omur  boyu  gideckmi  onu  ben  karar  veremem  biliyosunki

onceleri  wap ,gprs,3g,hsdpa, teknoloji durmuyor illerde  yeni  bisey  cikar bunlar  kullanilmassa  yapilabilecek  bisi  yok  amma kac  sene  surer  on nede  olssa  turkiyede 3g  yeni cikmis  4g  vs  10 sene  daha  gelmez :))))))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:

nickneyime bunu yazdı:

mertcan bunu yazdı:

hojam  fiyat  sabit   omur  boyu  gideckmi  onu  ben  karar  veremem  biliyosunki

onceleri  wap ,gprs,3g,hsdpa, teknoloji durmuyor illerde  yeni  bisey  cikar bunlar  kullanilmassa  yapilabilecek  bisi  yok  amma kac  sene  surer  on nede  olssa  turkiyede 3g  yeni cikmis  4g  vs  10 sene  daha  gelmez :))))))

hoca bunun sonuçta kulanıcağı bir altyapı olcak turkcell vadofone avea her neyse bunlar para istemeyecek mi ya bu anlattığın hayal gibi yani pek uzun sürmez bunun yalan olması

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:

nickneyime bunu yazdı:

mertcan bunu yazdı:

onceleri  wap ,gprs,3g,hsdpa, teknoloji durmuyor illerde  yeni  bisey  cikar bunlar  kullanilmassa  yapilabilecek  bisi  yok  amma kac  sene  surer  on nede  ols < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> sa  turkiyede 3g  yeni cikmis  4g  vs  10 sene  daha  gelmez :))))))

hoca sen şimdi 10 sene civarı süresince 50-100 TL arası bir fiyata kotasız internet mi vaadediyorsun ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

mertcan bunu yazdı:

nickneyime bunu yazdı:

mertcan bunu yazdı:

onceleri  wap ,gprs,3g,hsdpa, teknoloji durmuyor illerde  yeni  bisey  cikar bunlar  kullanilmassa  yapilabilecek  bisi  yok  amma kac  sene  surer  on nede  ols < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> sa  turkiyede 3g  yeni cikmis  4g  vs  10 sene  daha  gelmez :))))))

hoca sen şimdi 10 sene civarı süresince 50-100 TL arası bir fiyata kotasız internet mi vaadediyorsun ?

hayal bu iş yada hayal değilse nasıl yapacağınını anlat bunu sana yapman için bir kere altyapılar izin vermez hadi yaptın diyelim sonuçta ömür boyu olduğuna göre köşeyi dönmen çok uzun sürmez (herkes alır bunu) sonra TT net in peşine düşmesi de yakındır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

hojam  sen  hala  40 lirami verecez omur boyumu kullanacaz diyon.

o fiyata bulursan bana  yolla  modem fiyati kac lira  biliyonmu?

suanda % 70 kar  oraniyla  romanyaya satis yaptirtiyom 3 aydir  kullaniliyor 1000 uzerinde.

fiyat 350 euro

servis saglayicisi dunyanin 6 veya 7 yerinde  bulunuyor dunyanin neresine  gidersen git  modem  calisir  wap gprs 3g  destekliyor  bunlarin hangisi  ile  baglanti  almak istersen baglaniyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

öğrenciye dyosun, ucuz diyosn, milleti sewndriosun, sonra ttup 350 yro diosn xD 

1ay test ederim, problem yaşamazsam alırım , ama sendn garanti isterim, 350yuro.. min. 5 sene çalışack veya paramı iade edeceksin diye :)

Ne dersin?

Ha  bir de , cihaz garantili mi ? hani şu 2 sene zorunlu garanti var ya.. diyelimki alet bozuldu içindeki sim kartı başka modeme takıp kullanabilirmiyiz? çıkarıp telefona takıp kullanabilirmiyim?

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

schizophrenictr bunu yazdı:

öğrenciye dyosun, ucuz diyosn, milleti sewndriosun, sonra ttup 350 yro diosn xD 

1ay test ederim, problem yaşamazsam alırım , ama sendn garanti isterim, 350yuro.. min. 5 sene çalışack veya paramı iade edeceksin diye :)

Ne dersin?

Ha  bir de , cihaz garantili mi ? hani şu 2 sene zorunlu garanti var ya.. diyelimki alet bozuldu içindeki sim kartı başka modeme takıp kullanabilirmiyiz? çıkarıp telefona takıp kullanabilirmiyim?

hojam  bedava mezar girermisin eminimki yok demessin

affedersin ama aksam baban eve as  getirmesse anan bile ona  yuz vermez

sana elektronik cihazda 5 sene garanti verecek firma goster.

350 romanya satis fiyati dikkat  edersen arada % 70 geliyor diger satan arkadas  aliyor

benim amacim ortalama  bir  rakam  bulmak

sim karta  gelincede baska modemde  calismaz. telefonda  calismaz  modemle kullanacaksin

sen  kullanma  seyine  bagli 8 aydir kullaniyom  anammisin  demedi 3  aydir  satin alan insanlarda  tik yok.

Toplam Hit: 6692 Toplam Mesaj: 71