folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:
    -----------------------------

hojam  sen  hala  40 lirami verecez omur boyumu kullanacaz diyon.

o fiyata bulursan bana  yolla  modem fiyati kac lira  biliyonmu?

suanda % 70 kar  oraniyla  romanyaya satis yaptirtiyom 3 aydir  kullaniliyor 1000 uzerinde.

fiyat 350 euro

servis saglayicisi dunyanin 6 veya 7 yerinde  bulunuyor dunyanin neresine  gidersen git  modem  calisir  wap gprs 3g  destekliyor  bunlarin hangisi  ile  baglanti  almak istersen baglaniyor.

350€ 'dan  %70 karı düşersek 105€ yapar.

105€ üzeriden %5 tahribat indirimi yaparsak 99.75€ yapar.

fiyat bu mudur?

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

nickneyime bunu yazdı:

350€ 'dan  %70 karı düşersek 105€ yapar.

105€ üzeriden %5 tahribat indirimi yaparsak 99.75€ yapar.

fiyat bu mudur?

turkcem az  kotu

ben diyomki bu maldan 100 lira  kar  kazaniliyorsa 70 benim 30 romanyada satisi yapan arkadasin

konu acarken  benim amacim trden boyle bir cihaza ve  servise ne  kadar  verilebilir  amac  buydu

sen atiyom 100 euro dersin

diger  arkadas  800 demis

zaten konudada ozellikle  belirttim 50 100 komik rakamlar  yazilmasin ogrenci  niye diyorum  kara  cahillerle  ugrasammam

benim  amacim ortalama  rakam  bulmak.

cihazin 1 yil garantisi  var cihaz bozulursa  yenisi iade  edilecek internet  1 yil sonra  kapanacakda  degil teknoloji  bagli ne  zamanki 3g olayi olur  yeni teknoloji gecilir  hepsi bu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

kardeş olay zaten tedirgin edici :) limitsiz sms olayını bilirsin zaten bahsetmişler ilk sayfalarda. bu da ona dönmesin :)

dediğim gibi bir ay deniyim olayı , sonra ödeşiriz. merak etme zarar gelmez.

Ayrıca 2 sene zorunlu garantiyi (yasalar diyor ben değil :) 1 sene olarak veriyorsun. hadi neyse de , neden başka modemde çalıştıramıyoruz kartı ? 

Burada asıl para eden olay kart bence , sınırsız olduğu için. Modem bozulduğunda garantisi de bitti dersek yeni modem kaça gelir? 

Ve modem var sadece kart alalım dersek kart kaça gelir?

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Sen yenisin galiba......Bu iş bizim için eskidi bile sen hala getirmekle uğraşıyosun :).. ikincisi limitsiz denilen bir şey yok sadece senin aşamayacağın bir limit söz konusudur.sınırsız  içinde aynısı geçerli 3g için.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

senin 3 aydır kullanıyor dediğin insanlar yurtdışındakiler :)

senin bu kartı aldığın firma yurt dışı çıkışlı ve turkcell baz istasyonunu beleşe kullanacak :)

turkcellde diyodu ztn gelsinler de beleşe kullansınlar diye amk :)

imkanı ve ihtimali yoktur  :) hayırlı satışlar yine de :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

schizophrenictr bunu yazdı:

kardeş olay zaten tedirgin edici :) limitsiz sms olayını bilirsin zaten bahsetmişler ilk sayfalarda. bu da ona dönmesin :)

Ayrıca 2 sene zorunlu garantiyi (yasalar diyor ben değil :) 1 sene olarak veriyorsun. hadi neyse de , neden başka modemde çalıştıramıyoruz kartı ? 

Burada asıl para eden olay kart bence , sınırsız olduğu için. Modem bozulduğunda garantisi de bitti dersek yeni modem kaça gelir? 

hocam sen girgir samatana devam et 

daha once cihazlar 2 deneme yapip gonderdim  malesef  gumrukte  takildi. (sanirim gumrukculer limitsiz p...izliyorlar)

2 aya  kadar  gelecem

1ini aytek hojaya digerinde baska allahin sevgili kuluna  kullanmalari icin  verecem.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:

schizophrenictr bunu yazdı:

hocam sen girgir samatana devam et 

daha once cihazlar 2 deneme yapip gonderdim  malesef  gumrukte  takildi. (sanirim gumrukculer limitsiz p...izliyorlar)

2 aya  kadar  gelecem

1ini aytek hojaya digerinde baska allahin sevgili kuluna  kullanmalari icin  verecem.

dalga geçmiyorum. ciddi alıcıyım.

Ama işin detaylarını sormamı dalga olarak algılıyorsan sen bilirsin , ha , esprili bir dil kullandım ama baltalamadım.

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

aytek hoca askerde onunkine talip her türlü olurum :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

DaReSeLaM bunu yazdı:

Sen yenisin galiba......Bu iş bizim için eskidi bile sen hala getirmekle uğraşıyosun :).. ikincisi limitsiz denilen bir şey yok sadece senin aşamayacağın bir limit söz konusudur.sınırsız  içinde aynısı geçerli 3g için.

he  hoja  ben  yeniyim,   6  aydir linux serverin iso cekiyor  aylik  600 giglere ulasti :))

foruma 2002  beri takilirim uyeligim yok  o  ayri  mesele stormy hoja  ve  aytek hoja  beni  cok iyi  taniyorlar :))))))

biz  ne  diyok  hoja  konuyu  okudunmu  rapidden  400 kb  3.6 mbs  baglandigi  zaman  7.2  700 ulasiyor  limit  varken senin  trde  uygulanan  kota  olayi yok

sen  limit  anlayisina  hayranim :))))))))))

son dip not   senin gectigin yollarin  asvaltlarini biz  serdik forumdan  bir  arkadasin sozuydu  artik  bilemem :)))))))))))))))))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

Addict bunu yazdı:

senin 3 aydır kullanıyor dediğin insanlar yurtdışındakiler :)

senin bu kartı aldığın firma yurt dışı çıkışlı ve turkcell baz istasyonunu beleşe kullanacak :)

turkcellde diyodu ztn gelsinler de beleşe kullansınlar diye amk :)

imkanı ve ihtimali yoktur  :) hayırlı satışlar yine de :)

senin turkcell daha 3g yeni  tanisiyor :)))))))))))))))  millet 4g  gecmis haberi yok :)))))))))))

o laflari solerken mertcan daiii tanimiyordu. :))))))))))

malasef  aytek hoja ve stormy hojanin  haberleri vardi. onlara  sozum var hak onlarin :))))))

Toplam Hit: 6761 Toplam Mesaj: 71