folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

200Euro gibi bir fiyatın varsa,

3 tane alırım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dediklerin doğru ise normal 3g modem

50x12 600ytl gibi birşeye geliyor yıllık 

1milyar verilir 5 yıl için

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

herkes ayrı biyorum yapmış . kimi inanmamış kimi ayrıntıları sormuş fln ama arkadaş sadece burdaki ortalama ne kadara gideceğini sormuş yanlış anlamadıysam .

ben olsam bu cihaza 1 senelik adsl paramı peşin verirdim . yani 60x12  720 tl . tabi söylediğin şartları sağlaması gerekiyo .

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

bir ara glo hattı vardı dünyanın heryerine ücretsiz sms diye o da aynı böyle ömür boyuydu sonra yalan oldu. bu tip şeylerin garantisi olmaz ama imkansızda değildir servis patlayana kadar dilediğince kullanırsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:
    -----------------------------

herkes ayrı biyorum yapmış . kimi inanmamış kimi ayrıntıları sormuş fln ama arkadaş sadece burdaki ortalama ne kadara gideceğini sormuş yanlış anlamadıysam .

ben olsam bu cihaza 1 senelik adsl paramı peşin verirdim . yani 60x12  720 tl . tabi söylediğin şartları sağlaması gerekiyo .

gozlerinden  opuyom  hojam  amacim bu zaten  konuya duzgun sekilde  anlaya  sen oldun

amacim ortalama  rakami  bulmakti

ama  dedigim  gibi  net  ortami  10 kisi  karalar  10 kisa over   bugun  ttnete  kafada  giriyor  kolda :))

sonuc olarak  yapamayacagim seyin  arkasinda durmam. 

dedigim gibi baglanti sartlarini okudunuz 3.6 veya 7.2  cogu yerde %99  turkiye  sartlarini  bilemiyom  3g networkleri  ne  kadar  destekliyor

baglanan  arkadaslardan rica  ettik  artik konuyu okuyan  ne  kadar  hizla  baglaniyor  bunu  burda yazar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

evet kardeş , bağlantının detaylarını biraz daha açıklayabilirmisin ? mesela bulunduğum yerde türkselde 3g var aveada yok vodafonu bilmiyorum. bu modem neye göre nereye bağlanacak?

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Konuyu açan arkdaşa bazı sorularım olacak:

1)Hangi servis sağlayıcıyı kullanacaksınız?

2)Böyle bir şeye Türkiyedeki servis sağlayıcılar izin verirmi,bu iş yasalmı?

3)3G Modemle madem interneti bu hızlarda istediğimz yerde kullanabileceğiz,ben 800 TL veririm,servisi 3G bitene kadar garanti ediyorsanız kesilmeyeceğini?

4)Şu olayı biraz ayrıntılı anlatsanda neyin ne olduğunu iyice bilsek,nasıl ve nereden çalışıyor bu alet,baz istasyondanmı,nedir bu?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

schizophrenictr bunu yazdı:

evet kardeş , bağlantının detaylarını biraz daha açıklayabilirmisin ? mesela bulunduğum yerde türkselde 3g var aveada yok vodafonu bilmiyorum. bu modem neye göre nereye bağlanacak?

hoja  3g  ne  onu  ogren sonra  yaz  bisilerin  bokunu  cikarmasini  ne  kadar  seviyonuz,   modem en yuksek  baglanti  ne  ise  onu otamatik  seciyor   bulundugun alanda  3g yoksa edge, oda  yoksa gprs % 99 turkcell

ama olurda  turkcell baz  istasyonu coker  ya  avea  ya  vadafone  artik  bilemiyom

burda  siddetli yagmurdan 1 keresinde  oldu  diger servis  saglaycisina  gecti gprs ile  3g  desteklemediginden.

xylgn_  he  hoja  titancilarla  beni  karistirdin :)))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:

schizophrenictr bunu yazdı:

hoja  3g  ne  onu  ogren sonra  yaz  bisilerin  bokunu  cikarmasini  ne  kadar  seviyonuz,   modem en yuksek  baglanti  ne  ise  onu otamatik  seciyor   bulundugun alanda  3g yoksa edge, oda  yoksa gprs % 99 turkcell

ama olurda  turkcell baz  istasyonu coker  ya  avea  ya  vadafone  artik  bilemiyom

burda  siddetli yagmurdan 1 keresinde  oldu  diger servis  saglaycisina  gecti gprs ile  3g  desteklemediginden.

xylgn_  he  hoja  titancilarla  beni  karistirdin :)))

hocam %1 WCDMA da 3g %60 HSPA da. İstanbulun farklı yerlerinde çok farklı çekiyor ki ben halkalıdayım neredeyse bütün gün %99 edge arasıra umts, wcdma falan oluyor. Daha turkcell çekmezken sen turkcell üzerinden iş yapacaksın, hizmet kalitesi ne olacak sorum bu yani ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

bak hocam dünyada 4G kullanıldığını biz de biliyoruz merak etme sen :)

senin getirdiğin cihazın turkcell baz istasyonu üzerinden beleşe mantığını anlamıyorum ok :)

senin sattıkların romanyadaymış romanyada o firmanın baz istasyonu vardır kullanırsın elbet :)

digitürkün aylığı yasal olarak 60 lira yıllık 720 lira :) dsmartın da yıllığı futbol maçları için 200 lira falan :) eder 920 lira futbol izlemek için biri için :)

ama sen bunu illegal alırsan ben sana örneğin 180 liradan yıllığını temin ederim :) cihaz da istersen 350 liraya herşey dahil olur :)

şimdi 920 lira neree 350 liraa nereee :)

sen de öyle bi fiyat belirleki bence çok uçma derim :) senin aletin de garantisi yok bizim serverın da garantisi yok :)

ve sen bu aleti denememişsin daha türkiyede ama biz türkiyede bu sistemi kullanıyoruz :) umarım anlatabilmişimdir ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 6752 Toplam Mesaj: 71