folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:
    -----------------------------

ADMINLERDEN RICA EDIYOM KONU  SILINSIN   YADA KAPATILSIN

KAFAMADA  ORTALAMA  BIR  RAKAM  VARDI ONU UYGULACAGIZ  ANLASILDI

BU ARADA  YARDIMCI OLAN ARKADASLAR  TESEKURU BORC BILIRIZ. 

bu kadar-cık yaptığın açıklama ile ancak 100 tl eder oda modem fiyatı bir kaç ay sonra  patlayacağı için netin fiyatını belirleyemiyorum bile sorduğum sorularında hiç birine cevap vermedin hadi kolay gelsin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

önce türkiyede bi dene hocam sen bunu

sağlam verilere istatistiklere bi ulaş

kabul edilebilir veriler istaitstikler sağlaanıyorsa eğer fiyat önemli deil bence

yukardaki şartlar sağlandığında 1000 liraya kadar çıkılabilir.

ama fizibilitesin vs ini objektif ve usulüne göre yapmalısın.kolay gelsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

yasin_55 bunu yazdı:

önce türkiyede bi dene hocam sen bunu

sağlam verilere istatistiklere bi ulaş

kabul edilebilir veriler istaitstikler sağlaanıyorsa eğer fiyat önemli deil bence

yukardaki şartlar sağlandığında 1000 liraya kadar çıkılabilir.

ama fizibilitesin vs ini objektif ve usulüne göre yapmalısın.kolay gelsin.

işine gelen sorulara cevap verip ben sadece fiyat belirlemek için sordum gibi şeyler söyleyince ancak 100Tl dedim ama çokmu dedimki :):))))

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

hocam eğer dediğin gibi istediğin her mekanda kullanabiliyorsan ve limit olayı yoksa harbiden, ben 500-600tl arası veririm.

der die das
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

öğrenciler için böyle bişey yaparsan emin ol internet kullananları çok rahat kaparsın

kaldıki buda min. 1-2 milyon kişi :D

alt yapı filan çökerse ama 2 milyon kişi fena çıkarır bunun ahını :D

ideal fiyat bende 100 tl filan. max. 150.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Sabahtan beri konu nereye gidecek diye merak ediyorum. Sonunda dayanamadım yazasım geldi. Birkere yaklaşımın yanlış. Bu illegal mi legal mi illegal ise sen nasıl garanti veriyorsun 3g teknolojisi devam ettiği sürece diye? Bunları açıklamıyorsun daha sonra millete dangalak falan diyorsun. Ben sana fiyatı veriyim 5 lira modeme 5 lira da kargoya veririm toplam 10 TL

Ne idüğü belirsiz birşey hakkında bir bok açıklanmayan nasıl birşey olduğunu bilmediğim ve fiyat isteyen kişininde açıklamadığını göze alırsak fiyat biçilmesi mantıksız olur. Bu 10 TL'yi de merak yüzünden verip incelerim :)

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

300 lira verilebilir..

hele bi gelsin de ben veririm bu kadarini..

yani sen belki bizden çok bi kâr alamayabilirsin ( öğrencilerden )

cünkü bi öğrenci bi seferde 1000 Tl veriyorsa helal olsun :)

ben acikcasi veremem...

dedigim gibi 300-350 lira uygundur bence..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

twilight_flame bunu yazdı:

Sabahtan beri konu nereye gidecek diye merak ediyorum. Sonunda dayanamadım yazasım geldi. Birkere yaklaşımın yanlış. Bu illegal mi legal mi illegal ise sen nasıl garanti veriyorsun 3g teknolojisi devam ettiği sürece diye? Bunları açıklamıyorsun daha sonra millete dangalak falan diyorsun. Ben sana fiyatı veriyim 5 lira modeme 5 lira da kargoya veririm toplam 10 TL

Ne idüğü belirsiz birşey hakkında bir bok açıklanmayan nasıl birşey olduğunu bilmediğim ve fiyat isteyen kişininde açıklamadığını göze alırsak fiyat biçilmesi mantıksız olur. Bu 10 TL'yi de merak yüzünden verip incelerim :)

birisi beni anladı sabahtan beri bu tarz sorular soruyorum farkındaysan ama bir tanesine bile cevap yazma zahmetine girmedi işine gelen sorularla yüzgöz oluyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek

7 yıldır gsm sektöründe çalışıyorum. yaklaşık son 1 yıldır 3g testleri üzerine çalışıyorum.  O cihazla dediğin şekilde Türkiyede bağlan gel bide beni bağla...

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

yahu Turkcell bile o kadar yatırım yapıyor hala bir çok yerde 3g yok (mesela benim burda yok) avrupadan kıçı kırık bi modem gelecek ve heryerden sınırsız özgürce ve bedava bağlanılabilecek. ve hala ttnet diye bi firma kalacak.

bizde yedik.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 6741 Toplam Mesaj: 71