folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:
    -----------------------------

schizophrenictr bunu yazdı:

evet kardeş , bağlantının detaylarını biraz daha açıklayabilirmisin ? mesela bulunduğum yerde türkselde 3g var aveada yok vodafonu bilmiyorum. bu modem neye göre nereye bağlanacak?

hoja  3g  ne  onu  ogren sonra  yaz  bisilerin  bokunu  cikarmasini  ne  kadar  seviyonuz,   modem en yuksek  baglanti  ne  ise  onu otamatik  seciyor   bulundugun alanda  3g yoksa edge, oda  yoksa gprs % 99 turkcell

ama olurda  turkcell baz  istasyonu coker  ya  avea  ya  vadafone  artik  bilemiyom

burda  siddetli yagmurdan 1 keresinde  oldu  diger servis  saglaycisina  gecti gprs ile  3g  desteklemediginden.

xylgn_  he  hoja  titancilarla  beni  karistirdin :)))

hoca sen bu işi nasıl yaptığını anlatmadığın sürece sana kimse inanmaz bir ton soru sorulur durur 

sen bir kere yurtdışında çalışan biz zımbırtıyı (tüm dünyada) her neyse işte getiriyorsun Türkiyeye ve diyorsun 3 g çökene kadar gider

GLO da bu vaatlerle satış yapıyordu turkcell in altyapısını kullanıyordu sonra ne oldu güm nasıl mı çok basit avea vadofone ve turkcell mesaj merkez numarasına ban bitti

senin bu dediğin mevzununda yasal olarak bunu sağlayabileceğini inanmıyorum yurt dışında çalışan bir şey getireceksin oda her nasılsa turkcell in altyapısını kullancak veee turkcell salak mı ki müşterisine her türlü geçiren adamlar kira almadan buna izin verecekler mi ki

yok bşiz onların parasını ödüyoruz zaten diyorsa he olabilir ama o da böle komik bir para değildir hadi sana 1000TL verelim 3g çökene kadar bunun ne kadarı turkcell e gidecek ki komik bir durum

He ama 6 ay en azından çalıştığını düşünürsek elimizde patlayana kadar yinede değer mi onu bilemem ayrıca birde modemimiz olmuş olur

Hoca bu iş yalan olur

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

mertcan bunu yazdı:

schizophrenictr bunu yazdı:

evet kardeş , bağlantının detaylarını biraz daha açıklayabilirmisin ? mesela bulunduğum yerde türkselde 3g var aveada yok vodafonu bilmiyorum. bu modem neye göre nereye bağlanacak?

hoja  3g  ne  onu  ogren sonra  yaz  bisilerin  bokunu  cikarmasini  ne  kadar  seviyonuz,   modem en yuksek  baglanti  ne  ise  onu otamatik  seciyor   bulundugun alanda  3g yoksa edge, oda  yoksa gprs % 99 turkcell  

ama olurda  turkcell baz  istasyonu coker  ya  avea  ya  vadafone  artik  bilemiyom

burda  siddetli yagmurdan 1 keresinde  oldu  diger servis  saglaycisina  gecti gprs ile  3g  desteklemediginden.

xylgn_  he  hoja  titancilarla  beni  karistirdin :)))

hocam %1 WCDMA da 3g %60 HSPA da. İstanbulun farklı yerlerinde çok farklı çekiyor ki ben halkalıdayım neredeyse bütün gün %99 edge arasıra umts, wcdma falan oluyor. Daha turkcell çekmezken sen turkcell üzerinden iş yapacaksın, hizmet kalitesi ne olacak sorum bu yani ?

hojam su anda modemi kullaniyom signal full umts  hdspa arasinda degisiyor   siddetli yagmurda 3g  dusyor  dedigim gibi  bu baz istasyonuna  bagli  en yuksek band  hangisini sunuyorsa modemde  ona  gecer  yani  kisacasi  baz  istasyonuna  bagli. verimli ise  verimli  aliyor  :))   su an  icin  tum kanallari  destekliyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

türkiyeye 2 tane yolladım gümrükte yakaladılar diyosun :)

burda ben kullanıyorum diyosun deneme yapıyoruz diyosun :)

karar ver türkiyede misin romanyada mısın :)

aleti türkiyede denedin mi denemedin mi :F

bi söylediğin diğerini tutmuyo walla ilginç enteresan geldi

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

hoca bir iki caps koysana resimler ile zenginleştir konuyu.bi modemin bi arayüzün bi hız testi resimini koyarsan daha bi iyi olur.

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hocam eğer ki böyle bişey olursa resmen TTnet'in m. korsun....

ilk müşterin de ben olurum :)

sadece bi kere verceksek parayı bence en az 250...

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

bu  kadar  aciklama  yeter  sanirim ben size  diyomki elimde  benim bir  mal  var

bu  mala 1 yil garantisi var  bozulmasi surecinde

serviside diyomki belirsiz gittigi yere  kadar  artik olurda 3g servisi hayattan  silinir o zaman sende  cope  atarsin.

kisacasi romanyada 3 aydir 1000 fazla insan kullaniyor servis aksamasi yasanmadi.

siz hala servisten 3gden cart curtan kafa  utuluyonuz

sizden istedigim buna  fiyat  bicmenis birde su anki kullandiginiz 3g baglanti hizi ne

2 saatir maymun ettiniz beni :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:

bu  kadar  aciklama  yeter  sanirim ben size  diyomki elimde  benim bir  mal  var

serviside diyomki belirsiz gittigi yere  kadar  artik olurda 3g servisi hayattan  silinir o zaman sende  cope  atarsin.

kisacasi romanyada 3 aydir 1000 fazla insan kullaniyor servis aksamasi yasanmadi.

sizden istedigim buna  fiyat  bicmenis birde su anki kullandiginiz 3g baglanti hizi ne

arkadaş adam gibi bir açıklama gelmediği sürece bu tip sorular gelecektir ve sen doğru düzgün bir açıklama yapmadan paradan bahsediyorsun madem açıklamayacaksın adını söyle şunun bir girelim araştıralım sonra diyelim ki getir bize şu fiyattan ben diyorum ki bu sistem glo gibi olur Tr de yemezzzzzzzzz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:

madem doğmamış çocuğa don biçilecek her detayıyla biçilir bu fiyat :)

şimdi turkcell tr'de 21 mb hizmet vaat ediyo ama herkes edge hızıyla bağlanıyo bu bir :)

yasal bu cihazın aylığı da 40 tl yıllık eder 480 tl 4 gb kotalı haliyle :) bu da msnde takılan ve internet sitesinde dolaşanlar içindir ki ztn gayette makuldür çünkü bir de yasaldır garantisi vardır :)

yani biz bu aleti senden alırsak ztn 3g ile bağlanmak rüya ve illegal :) 1 yıl garantisi var diyosun cihazın bağlantı denemesi yapılmamış türkiyede olur da çalışırsa bir ay sonra kapanırsa sen bize parayı naahhh verirsin :)

1 yıl garanti cihaz bozulsaydı olucaktı dersin :)

yani ben bu cihazı türkiyede oturan tbtde güvenilir olan biri 1 ay denemeden açıkçası 5 kuruş vermem :)

ama sen fiyat istiyosan da 250 tlden yukarı etmez hadi hayırlı satışlar aga

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

dedigim gibi dangalakliga luzum yok

konuyu okursan az  cok  birseylerin farkina  varirsin

ben sizden rica  edip bisey sordum cevap istedim

buna  fiyat  belirlemek icin satisinada  baslamadim suanda  satisi olan  bir ulke  var her gecen gunde  buyuyor

turkiyede  tam  olarak deneme  sansim  olmadi  calisan ulkeleri  yaziyorum   ingiltere,almanya,fransa,belcika,hollanda  romanya ha turkiyede  calismamaasi icin mucize olmasi lazim  yani kisacasi 2 ay daha  surer   satis  yapmam  icin

kisacasi fazlada suanda  bilgi vermek istemiyom  ne  zamanki bisiler kazanmaya  baslarsam millet  ogrensede  pek  umrumda  olmas yaptigim isi  kaptirmak istemiyorum  cihazini satisina basladim  herkese  gerekn bilgiler  full verilecek

horumutler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

bana dediysen dangalık mevzusunu

doğmamış çocuğa don biçmekten dangalağın en önde gideni olursun saygıyı hörmeti her zaman gösteririz ;)

Toplam Hit: 6742 Toplam Mesaj: 71