folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

yeni paketleri heycanla bekliyorum. onumuzdeki ay vodafone'a tahatuttum bitiyor. ibneler her gun ariyor ayni tarifeyi ayni fiyata 12 ay daha kullanin diye.

yok abi almiyim bu sefer 4g ile yeni paketleri goreyim once dedim. ama bu teklifin suresi var dedi. her turlu geciriyorsunuz sikinti degil deyince kapatti kadin :D

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

yeni paketleri heycanla bekliyorum. onumuzdeki ay vodafone'a tahatuttum bitiyor. ibneler her gun ariyor ayni tarifeyi ayni fiyata 12 ay daha kullanin diye.

yok abi almiyim bu sefer 4g ile yeni paketleri goreyim once dedim. ama bu teklifin suresi var dedi. her turlu geciriyorsunuz sikinti degil deyince kapatti kadin :D

hocam turkcellde çalismiyorken vodafone dan avea ya geçme sebebim 12 aylık tahaddütüm bitmek üzere aradılar beni dedim ki şuan okulum bitiyor yer değiştiricem oyüzden bir ay sonra tahaddüt 

vereyim dedim bir ay paketsiz kullanayım ( turkcelldeki tarife saniye olayı konustugun kadar öde yani ) öyle birşey yok illaki bir pakete tahaddüt edip kontratı yenilememiz lazım dedi

öyle mi dedim şimdi tahaddüt yapmadan devam edemiyormuyum kullanmaya edemiyorsunuz dedi avea ya taşıdım :D

abi her operatörde salak salak olaylar var bunların önüne geçemiyorsun düzeltmek için seo olmak lazım seo oldugundada tek yapman gereken gideri azaltıp geliri arttırmak onun içinde hep problem yasamaya devam ediyoruz türkiyede.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

hocam turkcellde çalismiyorken vodafone dan avea ya geçme sebebim 12 aylık tahaddütüm bitmek üzere aradılar beni dedim ki şuan okulum bitiyor yer değiştiricem oyüzden bir ay sonra tahaddüt 

vereyim dedim bir ay paketsiz kullanayım ( turkcelldeki tarife saniye olayı konustugun kadar öde yani ) öyle birşey yok illaki bir pakete tahaddüt edip kontratı yenilememiz lazım dedi

öyle mi dedim şimdi tahaddüt yapmadan devam edemiyormuyum kullanmaya edemiyorsunuz dedi avea ya taşıdım :D

abi her operatörde salak salak olaylar var bunların önüne geçemiyorsun düzeltmek için seo olmak lazım seo oldugundada tek yapman gereken gideri azaltıp geliri arttırmak onun içinde hep problem yasamaya devam ediyoruz türkiyede.

muhtemelen turkcell'e gececegim gibi.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

turkcell hazırkart internet fiyatlarını birde 3 ü bir arada peket fiyatlarını düşürdü

1 gb 25 ti di  2 gb 25 tl oldu  1 gb 20 

4 gb 35    6 gb 45 8 gb a bakamadım

500dk4gb1000sms de 50 tl den 40 a düşmüş ( hazırkart için bunları  )

1 nisan sonrası tüm operatörler zıke zıke internet paketlerini gözle görülür bir şiekilde arttıracaktır

2000 yılında 2010 yılına kadar INEK SAĞAR gibi sağdı beni şu Turkcell. Hala aynı bokun laciverti.

4gb 1000dk 1000SMS 29TL oduyorum.

EK INTERNET 19TL İnternet 4 GB EK4GB yazıp 5555e gönderin

Aradaki fiyat farkına bak.
    15GB Internet 59 TL oduyorum.

Hala SAĞ maya devam ediyor çakallar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

habire mesaj geliyor, 4,5 g geçmek için şuraya sms atın diye, atmazsam geçirmeyecekler mi?

hadi geçtik diyelim, sms attık diye bilmeden bişileri kabul etmiş sayılacak mıyız?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

habire mesaj geliyor, 4,5 g geçmek için şuraya sms atın diye, atmazsam geçirmeyecekler mi?

hadi geçtik diyelim, sms attık diye bilmeden bişileri kabul etmiş sayılacak mıyız?

Evet. Telefon 4g görür ama operatör geçmene izin vermez. 

Kabul edecek bir şey yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

100 mbits de verseler 500mbits de verseler bi bokuma yaramaz ne yazık ki. KOTA KOTA KOTA.

Bu gün en düşük 15GB 50TL ye bağlanıyorum ve idareli kullanmazsam bitiyor bir ay geçmeden.

Kotalar ufaktan arttırılmaya başlandı hocam.

Bunlarda 2+3 mü? Hani 2 gb gündüz, 3 gb gece kullanımı için mi geçerli?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

24 saat istediğin zaman kullanabilirsin hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Turkcell sayesinde biz 1 gb takılacağız gibi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Turkcell sayesinde biz 1 gb takılacağız gibi

hocam daha adam akıllı fiber müşterisi olmayan ancak fiberliyo diye salak salak reklam yapan bir operatöre mi geçeceksin yoksa ? 

hadi vodafone anlarım da avea gerçekten ve gerçekten çekim kalitesinden yoksun ne odamda adam gibi çekiyor ne yolda işten eve evden işe giderken 2 yerde kesinti oluyor her seferinde

suan avea vodafone turkcell hatlarından 3 ü de olan biriyim kıyı şeridinde internette vodafone ile turkcell kapısıyor  ancak kapalı alanlarda turkcell öne geçiyor

tabi bide açık alanda bile adam gibi çekmeyen avea var?  hiç mi düşünmüyorsunuz bu niye bu kadar ucuz diye.

ha şöyle bişi vardir senin oturdugun evde yol üzerinde iş yerinde çekim sorunu yoktur oraya iyi döşemişlerdir o zaman kullan : ) 

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 16507 Toplam Mesaj: 132
4g