folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yer :istanbul

İlce : esenyurt

Fiber : yok (arayip sovdum)

Adsl : pazardan carsambaya kesikti(3 gun aradim genel cevap " bolge mud calisma yapiyor ne zaman duzelir belirtmemisler" ) sove sove bi hal oldum sonunda tt nin ceo tel buldum sms attim aradim aksamina net geldi , o degilde ist icinde bile  fiberin gitmedigi yer varken 4.5 g ye kafam girsin, yok fiberliyorlarmiş yalancilar...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

adil kullanım kotası saçmalığı olduğu sürece sikmişim hızı..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

şimdi sonuç olarak Avea A1 lisansı aldıgı için en hızlı 4.5G hizmetini o mu verecek?
    Turkcell'e geçmeyi düşünüyordum, öyleyse geçmiyeyim. Aveadayım net yerlerde sürünüyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu anda hız değişken bi kavram tıpkı 3G'de oldugu gibi size en yakın hangi operatör varsa onun hızı daha iyidir. Turkcell tıpkı 3G'de olduğu gibi hız kısıtı koyabilir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

en hızlı internet en çok parayı veren turkcell de 375mbps a kadar çıkabiliyor şuan fakat her yerde görürmüyüz bilinmez ayrıca telefonunda desteklemesi lazım tabi.

avea diyorki bende daha çok fiber var ben daha iyi hizmet vercem  onu ttnet kullananlar daha iyi bilir o muhteşem fiber gücünü :) 

PanxeR tarafından 06/Şub/16 13:59 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

en hızlı internet en çok parayı veren turkcell de 375mbps a kadar çıkabiliyor şuan fakat her yerde görürmüyüz bilinmez ayrıca telefonunda desteklemesi lazım tabi.

avea diyorki bende daha çok fiber var ben daha iyi hizmet vercem  onu ttnet kullananlar daha iyi bilir o muhteşem fiber gücünü :) 

Evet o hız ile hız testi yapmak istesem test bitmeden kotam biter. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Evet o hız ile hız testi yapmak istesem test bitmeden kotam biter. 

operatörler oyüzden bu kadar hevesli hocam daah hızlı bitecek ki daha çok satsın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Birde şöyle bir şey var. 4g'de ses iletimi için telefonunuzda Volte özelliği olmalı. Yoksa telefon arama yaptığında veya geldiğinde direk 3G'ye geçiyor arama bitince tekrar 4g'ye geçeceği için şarjın içine ediyor. Volte desteği şuan iPhone 6 ve sonrasında var. Windows telefonların ise hepsinde var. Android telefonlarda üretici firmanın keyfini bekleyip güncelleme vermesini beklemek zorundayız.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar bulunduğum konumda Ağ olarak sadece LTE Seçiyorum ve ağ taraması yapınca VODAFONE TR çıkıyor sadece sizce 4g Gelince bulunduğum yerde sadece Vodafone mu 4g'yi destekleyecek?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Arkadaşlar bulunduğum konumda Ağ olarak sadece LTE Seçiyorum ve ağ taraması yapınca VODAFONE TR çıkıyor sadece sizce 4g Gelince bulunduğum yerde sadece Vodafone mu 4g'yi destekleyecek?

Olabilirde olmayabilirde. Daha Nisana 1.5 ay var. 

Toplam Hit: 16662 Toplam Mesaj: 132
4g