folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

1gb net benim 5 gunluk kotam.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Bugün metroda komik bir reklam afişine rastladım. T.rkcell 4.5g reklamıydı. 19 liralık bir tarifeyi 4.5g'nin gücü diye koymuşlar. Pakette 1000 sms, 1gb net, 500dakika mevcut. Komik geldi. O kotayla 4.5g zevki doruklarda yaşanır. 

normalde 1 gb 25 tl

tarifeler yenilenmeye basladı ama asıl artış nisan mayıs hazıran gibi yaşanır gibi geliyor bana

ayrıca vodafone un bu adsl + 4g modem olayı düzgün çalisiyorsa benim gibi interneti çok kopanların işine çok yarar 

oyundayken sürekli dc olmak çok kötü 

@mkyb

turbo internet paketine bağlı örnek  geçişlerde 4 gb 500 dk 1000 sms  49 tl olan paket turbo ve onun üstündekilerde turbo 

ucuz paketlerde ise 7 mbps 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

@Panxer

Hocam fiyat açısından bence oldukça uygun bir tarife. Komik gelen 4.5 tanıtım ve pohpohlama reklamında bu pakedin kullanılması. Yoksa 4.5g resmi olmasa muhtemelen o afiş dikkatimi bile çekmezdi. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

@Panxer

Hocam fiyat açısından bence oldukça uygun bir tarife. Komik gelen 4.5 tanıtım ve pohpohlama reklamında bu pakedin kullanılması. Yoksa 4.5g resmi olmasa muhtemelen o afiş dikkatimi bile çekmezdi. :)

hocam şuan 3 firmada 4.5gi reklam aracı olarak görüyor inanki herşeyin üstüne yapıştırıyorlar. normalde 4g ye geçtiğimiz için telefonlarda LTE yazacaktı ama operatörler anlaştıkları firmaların cihazlarında 4.5g yazmasını sağlayacak... .böyle bir haldeyiz işte.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=1SDUIJlpnWU

Şuan bant genişliği boşta olduğu için 4 saniyede 15 MB uygulamayı indirebiliyor bakalım bu ayın sonunda neler olacak ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

ya ben downdan çok upload hızına takıldım. O neydi gızzzzzz. Çocuğun biri yorumda da sormuş; kotadan gidecek mi? diye. Ben de merak ettim. Upload kotadan yer mi?

coLin tarafından 04/Mar/16 20:46 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

ya ben downdan çok upload hızına takıldım. O neydi gızzzzzz. Çocuğun biri yorumda da sormuş; kotadan gidecek mi? diye. Ben de merak ettim. Upload kotadan yer mi?

TTnet Adsl yemiyor sadece hocam. Mobil internet ve Superonline yiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

100 mbits de verseler 500mbits de verseler bi bokuma yaramaz ne yazık ki. KOTA KOTA KOTA.

Bu gün en düşük 15GB 50TL ye bağlanıyorum ve idareli kullanmazsam bitiyor bir ay geçmeden.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

100 mbits de verseler 500mbits de verseler bi bokuma yaramaz ne yazık ki. KOTA KOTA KOTA.

Bu gün en düşük 15GB 50TL ye bağlanıyorum ve idareli kullanmazsam bitiyor bir ay geçmeden.

Kotalar ufaktan arttırılmaya başlandı hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turkcell hazırkart internet fiyatlarını birde 3 ü bir arada peket fiyatlarını düşürdü

1 gb 25 ti di  2 gb 25 tl oldu  1 gb 20 

4 gb 35    6 gb 45 8 gb a bakamadım

500dk4gb1000sms de 50 tl den 40 a düşmüş ( hazırkart için bunları  )

1 nisan sonrası tüm operatörler zıke zıke internet paketlerini gözle görülür bir şiekilde arttıracaktır

Toplam Hit: 16663 Toplam Mesaj: 132
4g