folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    MaxeL bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Turkcell sayesinde biz 1 gb takılacağız gibi

hocam daha adam akıllı fiber müşterisi olmayan ancak fiberliyo diye salak salak reklam yapan bir operatöre mi geçeceksin yoksa ? 

hadi vodafone anlarım da avea gerçekten ve gerçekten çekim kalitesinden yoksun ne odamda adam gibi çekiyor ne yolda işten eve evden işe giderken 2 yerde kesinti oluyor her seferinde

suan avea vodafone turkcell hatlarından 3 ü de olan biriyim kıyı şeridinde internette vodafone ile turkcell kapısıyor  ancak kapalı alanlarda turkcell öne geçiyor

tabi bide açık alanda bile adam gibi çekmeyen avea var?  hiç mi düşünmüyorsunuz bu niye bu kadar ucuz diye.

ha şöyle bişi vardir senin oturdugun evde yol üzerinde iş yerinde çekim sorunu yoktur oraya iyi döşemişlerdir o zaman kullan : ) 

Yok geçmeyeceğim onlarıda kullandım. ama fiyatlar biraz daha makul olabilir. Turkcellin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

hocam daha adam akıllı fiber müşterisi olmayan ancak fiberliyo diye salak salak reklam yapan bir operatöre mi geçeceksin yoksa ? 

hadi vodafone anlarım da avea gerçekten ve gerçekten çekim kalitesinden yoksun ne odamda adam gibi çekiyor ne yolda işten eve evden işe giderken 2 yerde kesinti oluyor her seferinde

suan avea vodafone turkcell hatlarından 3 ü de olan biriyim kıyı şeridinde internette vodafone ile turkcell kapısıyor  ancak kapalı alanlarda turkcell öne geçiyor

tabi bide açık alanda bile adam gibi çekmeyen avea var?  hiç mi düşünmüyorsunuz bu niye bu kadar ucuz diye.

ha şöyle bişi vardir senin oturdugun evde yol üzerinde iş yerinde çekim sorunu yoktur oraya iyi döşemişlerdir o zaman kullan : ) 

Yok geçmeyeceğim onlarıda kullandım. ama fiyatlar biraz daha makul olabilir. Turkcellin

hocam türkcellde artırır kotayı ama her zaman diğerlerinden 5-10 tl fazla olur ama boşuna dememişler 3 kuruş pahalı olsun ama kırmızı olsun diye.

avea ile ilçeden merkeze giderken telefon çekmiyordu eve haber edeyim filan diye hep sıkıntı. su an aynı yolda türkcell ile nette keyfime bakıyorum :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Samsung S6 nin inanılmaz kötü bir lte/volte performansı var. G4 en iyileri arkasından note4 geliyor. Ama S6 kadar dandiğini görmedim ben. Bilginize :) 

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

Samsung S6 nin inanılmaz kötü bir lte/volte performansı var. G4 en iyileri arkasından note4 geliyor. Ama S6 kadar dandiğini görmedim ben. Bilginize :) 

Çok ilginç. Hızı mı kötü hocam? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hocalar Turkcell 2 günde bir arıyodu tarifenizi 12 ay taahhütle devam ettirelim mi mayısta sona erecek diye sürekli hayır 4.5g den sonraki tarifeleri bekliyorum diyerek iptal ediyordum. Geçen sabah aradılar uykumdan uyandım "ha" diye açtım telefonu tekrar aynı şeyi söylediler istemiyorum dedim üst pakete geçirelim dediler hayır dedim, mayısta sona erecek tarifeniz o zaman devam ettirelim başka tarifeye geçmezseniz demişler ne dediklerini anlamadan tamam istemiyorum başka tarife dedim kapattım. 10 saniye sonra talebiniz alınmıştır ... tarihinde ek bir talep iletmenize gerek kalmadan yıllık aboneliğiniz otomatikman başlayacaktır diye. Sinirlendim, bunların amacı nedir? 12 ay aynı paraya kitleyelim kotaları yükseltmeden önce diye mi düşünüyolar?

Şafak 1152!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

Çok ilginç. Hızı mı kötü hocam? 

yanyana duruyor üç telefonda bilkent sahası ösym önü.

note 4 - g4 ve s6 , rssi - rscp değerleri g4 ile note4 başbaşayken s6 7-8 hatta 10 db düşük çıkıyor , testlere ara verilecek g4 gelene kadar.

değerler düşük çıkınca haliyle ilk datayı etkiliyor bu ,zaten lte amacı yüksek hızlı data

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhonelar ne durumda hiç iPhone ile denediniz mi ? Acaba işletim sistemi etki yapar mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

iPhonelar ne durumda hiç iPhone ile denediniz mi ? Acaba işletim sistemi etki yapar mı ?

ayfon kullanılamıyor hocam bu ölçümlerde/testlerde bunlara custom kernel ve os yükleyip kullanıyorsun samsunglar sonyler lg'ler w995'e kadar 

ama ayfon ile hiç bişi yapamıosun :D

dışarıdan aldığım telefonuda yapabilirsin (ascom'a yükletebilirsen tabi :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

hocam türkcellde artırır kotayı ama her zaman diğerlerinden 5-10 tl fazla olur ama boşuna dememişler 3 kuruş pahalı olsun ama kırmızı olsun diye.

avea ile ilçeden merkeze giderken telefon çekmiyordu eve haber edeyim filan diye hep sıkıntı. su an aynı yolda türkcell ile nette keyfime bakıyorum :F

binamıza baz istasyonu teklifi için gelen turkcell vadafon temsilcileri

- bu piyasaya ilk turkcell girdi zamanında piyasanın iyi bi kaymağını yedi o yüzden btk turkcelle özel yüksek taban fiyat uygulaması uyguluyor felan dedi .. 

yoksa turkcell önünde bu engel olmasa rekabet ortamından yine en kazançlı çıkan olurmuş felan dedi ... vulla billah böle dediler he :)

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bu kotalarda hız felakettir..

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 16625 Toplam Mesaj: 132
4g