folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

4.5G İhalesinde İlk Tur Tamamlandı - En Hızlı Bant Vodafone'da

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

siz 4,5 g var mı yok mu diye tartışın ( evet var bu arada )

ve konu başlığını yanlış açın ( en hızlı bant turkcell de çünki ) ben size açıklama getireyim. 

- 4.5G Ihalesine Damgamizi Vurduk!

image.jpg (638×1034)

Vurgulanması gereken nokta, en yüksek hız olan 375 Mbp hıza   SADECE Turkcell Müşterileri ulaşabilecek…

https://img3.picload.org/image/pgdpcrd/image.jpg

PanxeR tarafından 28/Ağu/15 04:05 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

LTE-A'e 4.5G diyenler dual carrier teknolojisine acaba 3.9G diyorlar mi merak ediyorum. Insanlarin G ye takilmasindaki en buyuk sebep suphesizki reklamlardir. Reklamlari bir kenara birakip sunu soralim acaba vaad edilen hizlara gercekten ulasabilecekmiyiz? Zamaninda operatorun biri 1 gbit internet sagladigini iddia etmisti sark kurnazligi oldugu ortaya cikinca reklamlari bir anda durdurdu. Pilot bolgelerde yapilan 4g olcumlerine baktim tam bir fiyaskoydu. 50mbit i zor yakalamislar. Umarim bu sefer duzeltirler de bizim icin avantaj olur istedigimiz hizlarda veri aktarimi yapabiliriz. Nisan 2016 yi bekleyip gorecegiz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.dailymotion.com/video/xlmy4m_avea-fasulye-once-kafada-birakmak-gerek-diyor-sizdebirakabilirsiniz_tech

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Ben avea kullanıyorum. 15 gb 59 TL.

Ama cidden kota ile olacak gibi değil. Aylık 15 - 30- 50 gb lık kotalı

ve kotasız tarifeler çıkması lazım.

Operatörler kotasız tarife yapamamasının sebebi, 3g -4g veya 5g olması değil. Zaten baz istasyonu ile şebeke kullanıcıları arasında şu an 41mbps hız bile alınabiliyor. Darboğaz oluşturan baz istasyonlarının merkezlere bağlantısı.

şu an kotasız tarife denen şey olsa, şebeke üzerinden telefonla konuşmak cidden imkansıza yakın olur.

DrKill tarafından 28/Ağu/15 09:43 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ve konu başlığını yanlış açın ( en hızlı bant turkcell de çünki ) ben size açıklama getireyim. 

image.jpg (638×1034)

Vurgulanması gereken nokta, en yüksek hız olan 375 Mbp hıza   SADECE Turkcell Müşterileri ulaşabilecek…

3G ihalesindede en iyi bantı Türkcell aldı ama en iyi hız vodafone da hocam

iki hatta var bende ikisininde internetini kullanıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

O hızla, 1-5gb kota varken ancak speedtest yaparız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

image.jpg (638×1034)

sosyal mesaj verme :D kota olursa o iş yap olur isterse 10000 megabit olsun anlamı yok ki Ferrarim var fakat Benzinim yok ee ne anladım bu işten 

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

en iyi hız vodafone da diyenler son 1 yıl içinde avea, vodafone ,turkcell kullandım.

hangisinin nerde nasil hangi hızlarda çektiğini çok iyi bilirim turkcell in verdiği 76 mbps ( 3 taşıyıcılı ) başka bir operatörde yok ve 2 taşıyıcı ile 45 mbps sağlıklı olarak diğerlerinde yok.

hacı parasını verip karşılığını alıyorsunuz boşuna pahalı degil yani.

zaten en pahalı oldugu halde hala en çok aboneye sahipse var bazı sebepler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=uKGbF3mrVF8

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

o değilde 8gb lık filmi 6 saniyede indirebileceksiniz diyorlar ya. bunu gözümle görmeden inanmam.  resmen nokia 3310 un çıktığı zaman gibi devrim olur

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
Toplam Hit: 16506 Toplam Mesaj: 132
4g