folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 7 Ayda 31 Kgverdim Kilo Vermem Durur Mu?

7 Ayda 31 Kgverdim Kilo Vermem Durur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Umarım doktor kontrolünde veriyorsundur kilonu kıral , götten atma sağdan soldan googlelayıp bu ilaç iyi şu ilaç iyi falan denemiyorsundur.

Yok hocam endokrin doktoru verdi zaten bu ilacı, obezite olanlara veriyorlarmış ben de öyleydim zaten :)

Doğru doktora gitmişsin helali hoş olsun, daha önce de birkaç kere açmıştın bu kilo postlarını anımsıyorum. Üzme kendini hallolur sağlığını çok etkileyip delice bozmuyorsa çokta mühim değil zaten.

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Thincal ı 2 ay kullandım. Tek yaptığı şey; yediğin yemeklerin yağlarını dışkı ile atmak. ( göt yağ içinde kalıyor)

tabi bu ilacı bilinçsiz kullandığım için 1 ayda 5 kilo verdim ( diyetsiz sadece akşam yrmeği yok)

bir süre sonra halsizlik yorgunluk vb. Şikayetlerim oldu.

amk ilacı vücudun vitaminlerine tecavüz etmiş ek olarak ciğerde yağlanmaya sebep olmuş.

Şimdi düzenli yemek ve multivitamin ile toparlıyorum kendimi.

not; bu amk ilacı obez olanlara veriliyor.

benim gibi kullanmayın.

i love you kanka :D

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Umarım doktor kontrolünde veriyorsundur kilonu kıral , götten atma sağdan soldan googlelayıp bu ilaç iyi şu ilaç iyi falan denemiyorsundur.

Yok hocam endokrin doktoru verdi zaten bu ilacı, obezite olanlara veriyorlarmış ben de öyleydim zaten :)

Doğru doktora gitmişsin helali hoş olsun, daha önce de birkaç kere açmıştın bu kilo postlarını anımsıyorum. Üzme kendini hallolur sağlığını çok etkileyip delice bozmuyorsa çokta mühim değil zaten.

Aynen kilodan yana problemlerim var, lakin kızlar bakmıyor be hocam :)) karşı cins tepki vermeyince insanın yaşamaktan yana bi gereksinimi olmuyor :/

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Aynen kilodan yana problemlerim var, lakin kızlar bakmıyor be hocam :)) karşı cins tepki vermeyince insanın yaşamaktan yana bi gereksinimi olmuyor :/

kanka ben zayıfkende kiloluykende sonra tekrar kilo verincede bakmadılar :d bakmayınca bakmıyorlar :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı  ...

kanka ben zayıfken de kiloluyken de sonra tekrar kilo verince de bakmadılar :d bakmayınca bakmıyorlar :)

ulan arkadaş ne ^^` ya. bu kadar Net bi Belirsizlik  olabilir., 

RitmFarbRacourci tarafından 24/Tem/20 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Abartmadan ağırlık çalışabilirsin, hava güzel, günde 18km çantalı yürüsen, ayda 5'er kg daha verirsin. Sırt çantana 5lt limonlu,aspartamlı soğuk su koyuyorsun, sıcaktan tıkandıkça içiyorsun, kiloluysan yol bitene kadar o 5litre sıvı biter.

niye Aspartam'lı , ve niye Limonlu? (aspartam, benim bildiğim, zararlı Vücut için. bir de Kolay bulunabilen bir'şey mi bu Aspartam? bir de bu Aspartam'ı yapay Tatlandırıcı olarak biliyorum.)

Soğuk su ile Sıcak su arasında Ne gibi Belirgin bir fark var? Sıcak Suyun daha kolay emildiğine dâir bir'şey okumuştum. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

kanka ben zayıfken de kiloluyken de sonra tekrar kilo verince de bakmadılar :d bakmayınca bakmıyorlar :)

belirsizlik değil ben bunu "görünmezlik" olarak değerlendiriyorum :d

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Ya koy götüne be krallar kralı, kim siker karıları sende %99 u ya safi deli ya histerik zayıf varlıklar zaten amk bunlardan doğru karar ya da görüş mü bekliyorsun meh.  Kendine vereceğin değeri sen biç başkasının sözüne,görüşüne,yönelimine göre ayarlama. 

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Thincal ı 2 ay kullandım. Tek yaptığı şey; yediğin yemeklerin yağlarını dışkı ile atmak. ( göt yağ içinde kalıyor)

tabi bu ilacı bilinçsiz kullandığım için 1 ayda 5 kilo verdim ( diyetsiz sadece akşam yrmeği yok)

bir süre sonra halsizlik yorgunluk vb. Şikayetlerim oldu.

amk ilacı vücudun vitaminlerine tecavüz etmiş ek olarak ciğerde yağlanmaya sebep olmuş.

Şimdi düzenli yemek ve multivitamin ile toparlıyorum kendimi.

not; bu amk ilacı obez olanlara veriliyor.

benim gibi kullanmayın.

i love you kanka :D

Aile içinde sevişmeyelim, @kaptan ın canı çekiyor :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

belirsizlik değil ben bunu "görünmezlik" olarak değerlendiriyorum :d

o da olur. ^^`

Toplam Hit: 4229 Toplam Mesaj: 42
diyet