folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 7 Ayda 31 Kgverdim Kilo Vermem Durur Mu?

7 Ayda 31 Kgverdim Kilo Vermem Durur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

azdan az çoktan çok ondandır :)

sporsuz verilen her kilonun karşısındayım 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

1.72 için 70 kg çok cılız olursun bence hocam kilo verdikçe spor ile desteklersen bence daha iyi olur

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

bende diyetteyim sör... kamerada striptiz yaparken izleyen (@creator) nickli arkadas gobegimin oldugunu soyledi. 65kg dan 69.95' yukselmisim... acil zayiflamam gerek. bol bol su icip uyuyorum.

wh0 tarafından 24/Tem/20 10:28 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    DaSpOnGe bunu yazdı

1.72 için 70 kg çok cılız olursun bence hocam kilo verdikçe spor ile desteklersen bence daha iyi olur

sacmalama sör!

hıyarın iyisi gölgede yetişirmiş...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı

arkadaşlar bende 125-127 kilodayım. Bisiklet kullanmak istiyorum spor amaçlı ancak beni kaldıracak bisiklet bulamıyorm. birkaç tane bulmuştum hepsi 110kg için garanti veriyor. bir hayır sever bana uygun bir bisiklet bulsun ya :)

kaldırımlardan atlayıp zıplamadıkça düzlükte bişi olmaz bisiklete

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    diplomali-issiz bunu yazdı

arkadaşlar bende 125-127 kilodayım. Bisiklet kullanmak istiyorum spor amaçlı ancak beni kaldıracak bisiklet bulamıyorm. birkaç tane bulmuştum hepsi 110kg için garanti veriyor. bir hayır sever bana uygun bir bisiklet bulsun ya :)

kaldırımlardan atlayıp zıplamadıkça düzlükte bişi olmaz bisiklete

Düzlük konusunda doğru diyorsun da, kimi zaman kaldırım çıkıp iniyorsun mecburen, yada aciliyet'i biniyor böyle yapıyorsun.

çok da şekilli birşey olmayacaksa, maşası ve kadrosu Çelik olanlarda al. 

ben şunu merâk ediyorum, Yarış bisikleti alıp da Şehir içinde Tekerleri yamulmadan kullanabilen var mıdır? 

Ne amortisör var, ne de lastikleri kalın. ^^` (tamam hızlı gidiyor )

~@

bu arada 31kg, iyi vermişsin ilaç kullanarak. gerçi hafif depresif olduğunu yazmışsın ama, bir şekilde zorlayarak da olsa, Spor yap. 

RitmFarbRacourci tarafından 24/Tem/20 13:24 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Görmediysen

https://www.tahribat.com/forum/spor-yapmayi-hayat-felsefesi-edinmis-arkadaslari-246929

Cok guzel  yorumlar var.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Müritler değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, önerilerinizi dikkate alıp uygulamaya çalışacağım

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Umarım doktor kontrolünde veriyorsundur kilonu kıral , götten atma sağdan soldan googlelayıp bu ilaç iyi şu ilaç iyi falan denemiyorsundur.

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Umarım doktor kontrolünde veriyorsundur kilonu kıral , götten atma sağdan soldan googlelayıp bu ilaç iyi şu ilaç iyi falan denemiyorsundur.

Yok hocam endokrin doktoru verdi zaten bu ilacı, obezite olanlara veriyorlarmış ben de öyleydim zaten :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
Toplam Hit: 4215 Toplam Mesaj: 42
diyet