folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Iphone falan gbi herkesin bildiği şeyler değil de bilmediği birşeylerden bahsediyorum.

Not: Reklam yeri değildir.

Hemen birkaç örnek vereyim, 1. sırada sonynin 3d kamerasını seneler önce aldım ve bütün önemli şeyleri 3d çekebildiğim için hala çok severek kullanıyorum

2. örneğim Desi (başka markaların da vardır da ben bunu aldım)

Bunu takıyorsunuz, evden çıkarken otomatik kitliyor, eve girerkende kapıyı kumandadan açıyorsunuz ya da birine uygulama üzerinden uzaktan kapıyı açabiliyorsunuz gerçekten faydalı

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

tahribat üyeliği, para da vermemiştim zamanında baya işe yaradı seneler oldu üstüne.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Off tam benlik konu hemen yazayım:

1- Robot süpürge. Silme özelliği olan. Elimiz ayağımız oldu.

2- Aşağıdaki uzaktan kumandalı led avize. Öyle Mi nin ampulleri ile karıştırmatiyın sakın. Gece lambası oluyor bembeyaz oluyor loş ışık veriyor ampül gibi sarımsı ışık veriyor. 10 Derece parlaklık ayarı var. Film izlerken ayrı yemek yerken ayrı yapıyoruz hanımla.

3- Şuan yeni arabada 9'' dokunmatik ekran var. Bi yerde görmüştüm telefon gibi ekran koruyucu aldım çok iyi oldu. Artık çizilmiyor.

Aklıma geldikçe yazıcam.

zeybekustasi tarafından 16/Nis/21 21:30 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

godox m1

ışık yapıyor modları falan da var şimşek mum tv gibi. hem eğlence hem ileride youtube videosu çekersem ışıklandırma için aldım.

Godox M1 RGB Mini Mobil Video Işığı https://www.amazon.com.tr/dp/B08ZNSWLHB/ref=cm_sw_r_cp_api_glc_i_ZBC6Q1GQDZ7N4EZW8RC4?_encoding=UTF8&psc=1

taşınabilir ssd

eski external harddisklerle değiştirmek için aldım. sektörü uzun süredir takip etmiyordum. o yüzden ne kadar ince olduklarını görünce hem şaşırdım hem sevindim. usb flash yerine bunu taşıyabilirim artık. samsung un da güzel modelleri var parmak iziyle şifrelenen falan. 

SanDisk 1TB Extreme Taşınabilir Harici SSD, USB-C, USB 3.1, 550MB/sn'e kadar - SDSSDE60-1T00-G25 https://www.amazon.com.tr/dp/B078STRHBX/ref=cm_sw_r_cp_api_glc_i_SAF7NAGS1WC9BJZBP8X4?_encoding=UTF8&psc=1

braun mgk 7220

herşey var 10 başlıklı.

Braun MGK 7220 Erkek Bakım Kiti Islak & Kuru 10in1 Şekillendirici + Gillette

https://www.hepsiburada.com/braun-mgk-7220-erkek-bakim-kiti-islak--kuru-10in1-sekillendirici--gillette-p-HBV00000S9UF5?magaza=Hepsiburada

bu da Notebook pad

Appa Dünya World Oyuncu Mouse Pad 70 X 30 Cm

https://www.hepsiburada.com/appa-dunya-world-oyuncu-mouse-pad-70-x-30-cm-p-HBV000006C070?magaza=Sarfnet

aldığımda 27 lira falandı şimdi 45 yazıyor yuh

Prometheus tarafından 16/Nis/21 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

Katlanır bisiklet.. yer kaplamıyor istediğim an atlayıp gezebiliyorum..

carraro flexi121 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Bilgisayar;

İngilizce öğrendim, sunucuları/sistemleri yönetmeyi öğrendim, dostlar kazandım, para kazandım ve bugün de bilgim sayesinde Tahribat'ta insanlara yardım eden bir müridim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Yaş ilerledikçe insan daha az mutlu oluyor. Haftalarca harçlık biriktirip bir walkman CD çalar alınca gece sarılıp yatardim mutluluktan.

Düşünüyorum da parasal özgürlüğüm yokken önümde sadece 1 hedef olurdu ve onu gerçekleştirince uzunca bir donem mutlu olurdum. Şimdilerde ise kendi paramı kazanıyorum ama önümde yapmam gereken çok şey var. Alabilecek olmama rağmen bir çok şeyi ertelemek zorunda kalabiliyorum. Erteledigim şeyi alsam da mutluluk uzun sürmüyor. Yaklaşık 1.5 yıl önce arabamı yeniledim yine öyle bir.mutluluk yaşamadım. Artık yaşamdan da keyif alamıyoruz diye düşünüyorum, sorumluluklar ve baskı çok fazla

Ama şöyle birşey var kendime bir elektronik cihaz yaptığımda onu çalışırken karşıdan uzun uzun izlemek keyif veriyor.

Açıkçası yazmadan önce birkaç dk düşündüm ve hicbirsey bulamadım beni mutlu eden. Çocukluğumda lazer ile kedi oynatmak bile büyük mutluluktu, şimdi o günleri arıyorum ama olmuyor, anladım ki hayatta küçük seylerden mutlu olmak en büyük mutlulukmuş...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Asus n53sv laptopum yaklaşık 11 yıl önce almıştım hala çok seviyor ve kullanıyorum. Sıfır bilgisayarla değişmek isteseler bile kıyamam o derece 

phılıps traş makinem modelini bilmiyorum ama 9 yıl oldu alalı hala tık demedi onu da görünce çok mutlu oluyorum iyi ki almışım diyorum 

eşyalara fazla anlam yüklemem fakat canını alana kadar kullanırım

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı

Bilgisayar;

İngilizce öğrendim, sunucuları/sistemleri yönetmeyi öğrendim, dostlar kazandım, para kazandım ve bugün de bilgim sayesinde Tahribat'ta insanlara yardım eden bir müridim :)

Senin maşallahın var hocam.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

remingston saç düzleştirici

kadınlar gününde indirimdeydi yıllar önce.  gerçekten çok kaliteli severek kullanıyorum.

digital mi olmak zorunda .

şimdi düşündüm de öyle hiçbir şeyi de çok fazla severek kullanmıyormuşum :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

neden bilmiyorum ama, kitap, kalem, defter aldıkça mutlu oluyorum 

Toplam Hit: 33610 Toplam Mesaj: 193
eticaret alisveris