folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

olm adam herkesin bilmediği ilginç şeyler demiş :D 

@holyone hocam bu kamerayla çektiğin videoları normal ekranda izleyebiliyor musun ? bunla bişeyler çekip şu hale getiremem di mi ? 

https://www.aiq3d.com/stage.php?scena=Graph-X&finlink=2522&theme=gallery&&lang=_tr

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit :D

do_som tarafından 16/Nis/21 23:02 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Trambolin.
    Oturmaktan beli ağrıyanlara tavsiye ederim, müzik isterseniz müzik eşliğinde hızlı hızlı zıplayın durun, hem eğlenceli, hem spor :)
    Ayrıca misafir çocuklarını oyalamak içinde bire bir.

https://www.decathlon.com.tr/100-trambolin-id_8558559.html

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

ananı sikim hiç bir şeyim yok'muş bunu fark ettim şimdi.

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

alıpta memnun kaldığım şeyler:

usb ile bilgisayara bağlanabilen tunçmatik ups- 4 priz girişi var. hangi cihaz nekadar enerji tüketiyor evde elektrik kesikmi değilmi akülerin ömrü filan herşeyi gösteriyor. dehşet birşey. ethernet destekli olanından alıp direk uzaktan bağlantıya açacam. şuan elimdeki ile uzak masa üstü ile bakabiliyorum sadece apk sı yok.

omron marka japon kalitesi ile tansiyon ölçer- birçok özel hastanede popüler güzel bir cihazdı iyi para verip almıştık. okadar hızlı tepki veriyorki hergün tansiyon ve kalp atışımı ölçüyorum. diğer cihazlar gibi kararsız değil güven veriyor . sağlık önemli.

mi buds basic- hem ucuz hem şarjı çok uzun gidiyor hemde kullanımı kolay.

zengin olduğumda alıp kesinlikle memnun kalacağım ürünler:

dozimetre. bu cihazı kesinlikle almak istiyorum. yüksek radyasyon salan cihazları merak ediyorum örn. saç kurutma makinası evde en çok radyasyon salan cihazmış. cihazın tehlike var dediği alet olursa direk evden atarım.

hava temizleme cihazı. bu cihazın en pahallı olanını kesinlikle almam lazım. eminim temiz zzannetiğimiz evde okadar çok zararlı okijen vardır ki farkında değiliz. rahat uyku için

kaliteli termal kamera. kesinlikle birtane alacağım. ısı yayılımını göremk için bulunmaz bir icat.

mikrop gösteren uv ışıklı kamera. bu cihazı almadan ölmemem lazım. bakterileri açık açık gösteriyor. nekadar temiz diye incelemek istiyorum. bazen hayat kurtarır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

edit :D

niye sildin la. ^^D`

~@~

Dürbün. Hem Büyük aldım hem de Küçük. Küçük daima yanında. Büyük, Çantada çok yer kaplıyor. 

ortamdan canım sıkıldıkça kullanıyorum. bir tane de Lazer'li,Pusula'lı olup Tek El kullanılabilen ,el içine sığan, MonoOküler Dürbün alacağım. orta boy. ^^` en çok bunu seviyorum. 

var ama yeterli değil. Sırt Çantası koleksiyonu yapacağım. Brief_BackPack tarzı olanlar daha çok hoşuma gidiyor. çuval gibi olanlar çok dandik oluyor. organizetör tarzında değiller haliyle.

bildiğin Parmak Boy fener. şu odaklanabilir olanlarından. ^^D` şunun lazerli olanları olsa şahâne olacak da, anlamayanlara  lazerle işaret etmek için. ^^D bir tane ufak var, pili çok erken bitiyor. ^^D`

~@~

@RahmanDaBurada. ^^D` trambolin sonrası yürümek oldukça zor oluyor,

@RoarK . ^^D`

@zAlimAdam ^^D` son paragraflardan sar bana da.

RitmFarbRacourci tarafından 16/Nis/21 23:42 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

Decathlondan aldığım bisiklet formam dünya para verip aldığım formalara bin basar

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

olm adam herkesin bilmediği ilginç şeyler demiş :D 

@holyone hocam bu kamerayla çektiğin videoları normal ekranda izleyebiliyor musun ? bunla bişeyler çekip şu hale getiremem di mi ? 

https://www.aiq3d.com/stage.php?scena=Graph-X&finlink=2522&theme=gallery&&lang=_tr

Bu gösterdiğin çizilmiş bişey ya scanlenmiş değil.

Çekilen videoları normal ekranda ve PC de de izlersin, 3d TV de gözlükle de izlersin, kameranın kendi ekranından gözlüksüz 3d de izlersin ki o süper bişi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çelik jantı ve orta halli teybi dışında hiç bir modifiyesi bile olmayan Şahin S arabamız vardı (Belki araba bile denemez). Çoğu zaman binip-inerken utanıyordum hatta bazen çalışmıyordu ve iteklemek zorunda kalıyorduk :( Fakat o arabayı kullanmak çok keyifli ve havalı hissettiriyordu. Bunun nasıl mümkün olabildiğini halen çözemedim.. İnip binerken amelesin ama kullanırken başka oluyor :D

Kullanım keyfi yüksek olan eski-yeni pek çok farklı araç sürdüm ama şahinin olayını halen başka görüyorum ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı

Bilgisayar;

İngilizce öğrendim, sunucuları/sistemleri yönetmeyi öğrendim, dostlar kazandım, para kazandım ve bugün de bilgim sayesinde Tahribat'ta insanlara yardım eden bir müridim :)

wayaq hiç aklımıza gelmemişti bu :P

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 33675 Toplam Mesaj: 193
eticaret alisveris