folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Bu mesaj Redmi Note 4.x ten gönderildi. (:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

alıpta memnun kaldığım şeyler:

usb ile bilgisayara bağlanabilen tunçmatik ups- 4 priz girişi var. hangi cihaz nekadar enerji tüketiyor evde elektrik kesikmi değilmi akülerin ömrü filan herşeyi gösteriyor. dehşet birşey. ethernet destekli olanından alıp direk uzaktan bağlantıya açacam. şuan elimdeki ile uzak masa üstü ile bakabiliyorum sadece apk sı yok.

omron marka japon kalitesi ile tansiyon ölçer- birçok özel hastanede popüler güzel bir cihazdı iyi para verip almıştık. okadar hızlı tepki veriyorki hergün tansiyon ve kalp atışımı ölçüyorum. diğer cihazlar gibi kararsız değil güven veriyor . sağlık önemli.

mi buds basic- hem ucuz hem şarjı çok uzun gidiyor hemde kullanımı kolay.

zengin olduğumda alıp kesinlikle memnun kalacağım ürünler:

dozimetre. bu cihazı kesinlikle almak istiyorum. yüksek radyasyon salan cihazları merak ediyorum örn. saç kurutma makinası evde en çok radyasyon salan cihazmış. cihazın tehlike var dediği alet olursa direk evden atarım.

hava temizleme cihazı. bu cihazın en pahallı olanını kesinlikle almam lazım. eminim temiz zzannetiğimiz evde okadar çok zararlı okijen vardır ki farkında değiliz. rahat uyku için

kaliteli termal kamera. kesinlikle birtane alacağım. ısı yayılımını göremk için bulunmaz bir icat.

mikrop gösteren uv ışıklı kamera. bu cihazı almadan ölmemem lazım. bakterileri açık açık gösteriyor. nekadar temiz diye incelemek istiyorum. bazen hayat kurtarır.

bu iş için bakacaksan elektromanyatik alan ölçüm cihazı bakacaksın sen.

dozimetre değil. dozimetre ile maruz kaldığın radyasyon miktarını ölçersin ki oda iyonize radyasyon için kullanılır. istersen nasıl yapacağınıda söyleyebilirim

normal bir son kullanıcının evinde iyonize radyasyon olarak bulabileceği şey son zamanlarda dezenfeksiyon için kullanılan sert uv ışık saçan şeyler. 

onun haricinde alfa-beta-xray-gama ışınları kalıyor onu da ev ortamında biraz zor bulursun diye düşünüyorum

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Tabi ki Range Rover Classic V8 3.5.... bide hanımı alınca öyle mutlu olduydum 😂

yan cizdim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Tabi ki cocuk :).. Paha bicilemez ama sonraki sorumluluklari baya agir :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

bitter çikolata

baileys

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

... alıp kesinlikle memnun kalacağım ürünler:

dozimetre. bu cihazı kesinlikle almak istiyorum. yüksek radyasyon salan cihazları merak ediyorum örn. saç kurutma makinası evde en çok radyasyon salan cihazmış. cihazın tehlike var dediği alet olursa direk evden atarım.

...

bu iş için bakacaksan ElektroManyetik Alan ölçüm cihazı bakacaksın sen.

DoziMetre değil. dozimetre ile maruz kaldığın Radyasyon Miktarını ölçersin ki o_da İyonize Radyasyon için kullanılır. istersen nasıl yapacağını_da söyleyebilirim

normal bir son kullanıcının evinde iyonize radyasyon olarak bulabileceği şey, son zamanlarda dezenfeksiyon için kullanılan sert(?) Uv Işık saçan şeyler. 

onun haricinde Alfa-Beta-Xray-Gama  ışınları kalıyor, onu da Ev Ortamında biraz zor bulursun ,diye düşünüyorum

bu Evdeki Tüplü TV'ler, ışıma(?!) veya radyoaktivite yapmıyor mu?

gerçi ben colormatik optik camı tuttum 1dk kadar da, renk değişimi gerçekleşmedi. 

bu tüplü TV'lerin radyoaktivite kaynağı olduğu bilgisi balon mu?

~@~

@MuFReT ,  ^^`) 

RitmFarbRacourci tarafından 17/Nis/21 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

alıpta memnun kaldığım şeyler:

usb ile bilgisayara bağlanabilen tunçmatik ups- 4 priz girişi var. hangi cihaz nekadar enerji tüketiyor evde elektrik kesikmi değilmi akülerin ömrü filan herşeyi gösteriyor. dehşet birşey. ethernet destekli olanından alıp direk uzaktan bağlantıya açacam. şuan elimdeki ile uzak masa üstü ile bakabiliyorum sadece apk sı yok.

Bakteri ve virüs ölçüm cihazini da listeye ekle seversin:)

Yukarida koyu yaptigim.urunun linkini atarmisin tam boyle birsey ariyordum.

https://www.vatanbilgisayar.com/tuncmatik-lite-1000va-line-interactive-ups.html

ürün bu ama şimdiki modeller çok daha fazla özellikli oluyor. 

benim cihaz sadece usb bağlantısı var. programını yükleyince adan zeye herşeyi gösteriyor.

ozamanlar ucuzdu şimdi uçmuş fiyatlar.

eğer wifi ile uzaktan birşyleri kontrol etmek istiyorsan aşağıdaki linkten akııllı ev rölesi alabilirsin.  yada akıllı ev sistemleri diye araştırıp evdeki elektriği yönetebileceğin prizler var wifi ile

https://www.hepsiburada.com/sonoff-wifi-akilli-ev-role-karti-akilli-ev-p-HBV00000BP9AI?magaza=B%C4%B0LTEKN%C4%B0K

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

eskiden 50 lirayı bir araya zor getirip istediğim bir şeyi alınca çok mutlu oluyordum şimdi aylık harcadığımın haddi hesabı yok mutluluk desen sıfır.  evi teknoloji üssüne çevirdim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazuo
    kazuo's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

kindle ppw2 

macbook air 

thinkpad 

isveç çakım 

zippom 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 33446 Toplam Mesaj: 193
eticaret alisveris