folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Bugün Hakmardan aldığım iki külo patlıcan. 

Hani alerjim var diye yiyemiyorum ama mikemmel mutlu ediyorlar aq keşke kolayca bozulmasalar ya. 

anlamadık

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Acilden geliyorum fimromiyalji ağrım için gittim önce arveles verdi doktor bittikten 20dk sonra gel durumunu değerlendirelim dedi gittim değişen bişey yok dedim sonra bişey verdi abi mutluluğun ilacını yapmışlar haberimiz yok amk neymiş bu diye baktım cedeptin adında kırmızı reçeteye tabi bi ilaçmış amk yok böyle bişey ya sırf hayatın ne kadar güzel olabileceğini görmeleri için ağrısı olmayanlara bile ayda bir vermeleri lazım bence evrenle iletişim halindeyim şu an hepinize yazdırmaya çalışıyorum abi hayat ne kadar kolaymış yaa 😍

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    Nikoteen bunu yazdı

Acilden geliyorum fimromiyalji ağrım için gittim önce arveles verdi doktor bittikten 20dk sonra gel durumunu değerlendirelim dedi gittim değişen bişey yok dedim sonra bişey verdi abi mutluluğun ilacını yapmışlar haberimiz yok amk neymiş bu diye baktım cedeptin adında kırmızı reçeteye tabi bi ilaçmış amk yok böyle bişey ya sırf hayatın ne kadar güzel olabileceğini görmeleri için ağrısı olmayanlara bile ayda bir vermeleri lazım bence evrenle iletişim halindeyim şu an hepinize yazdırmaya çalışıyorum abi hayat ne kadar kolaymış yaa 😍

İğneyi yiyince sen sen değilsin 😅

Yalnız fibromiyalji tam teşhis edilemiyor ki. Tahlilde falan çıkmıyor yani. Psikolojik bir etkiyle ortaya çıktığı için.  Sana nasıl koydular o teşhisi merak ettim. Gerçi bu aralar psikolojik oluşan ağrıların hepsine fibromiyalji der oldular da neyse. İyi bir doktora gitmek lazım 🤦🏻‍♀️

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Nikoteen bunu yazdı

abi wtf ilaca bi bakim dedim hafif yan etkilerde ölüme sebebiyet verebilir yazıyor amk ağır yan etkilerde noluyo acaba tırstım okumaya hastane görevlileri ve bilimum gangbang uygulamalarına doğru gidecek diye. 

yalnız sana söylememesi gerekiyormuş asdfasdfasdfadsf neyse ben de istiyom.. 

sansar55 bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Hani alerjim var diye yiyemiyorum ama mikemmel mutlu ediyorlar aq keşke kolayca bozulmasalar ya. 

anlamadık

özelden görselle izah ediyim mi? Burada gösterirdim de admin amcalar banlar...

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

abi wtf ilaca bi bakim dedim hafif yan etkilerde ölüme sebebiyet verebilir yazıyor amk ağır yan etkilerde noluyo acaba tırstım okumaya hastane görevlileri ve bilimum gangbang uygulamalarına doğru gidecek diye. 

sansar55 bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

anlamadık

Ulam çok ilginç ya. Giriş kapısından girince alerji yapıyor çıkış kapısından girince mutluluk veriyor. Vallahi insan hayret ediyor 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    rahmandaburda bunu yazdı

Hamak İskeleti
    Sökmesi, Kaldırması kolay. Hamağın bağlandığı kütükler, alttaki siyah demir gövdeye vidalı değil. Yani alan gerektirğinde veya çamaşır asmak istediğin de, tek hamle ile kütüğü ordan çekip köşeye bırakabiliyorsun. Tabi alt gövdeye çare yok. Yürürken ona dikkat etmek lazım. Bugün şöyle bir uzandım da, gözlerimi de kapadım. Meğer bizim mahalle de kuşlar ötüyormuş, o dikkatimi çekti :))

vay amk çok güzelmiş hacım bakayım buna

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Kendimce güzel hikaye ve çok fazla mutlu, hatta en mutlu olduğum bir anıdır benim için ve sizlerle paylaşmak istedim. Yaklışık 2000 li yıllardan itibaren hem televizyonlarda rallileri izleyerek, gerekse Rallilere izleyici olarak katılarak Subaru hastalığı başlamıştı bende, daha sonra o yıllırda bulunduğum şehirde bir abimiz ilk Subaru yu getirmişti ve şehrin sokaklarında gezerken aa Subaru gidiyor, geliyor sürekli bu muhabbet içindeydik, geceleri geç saatlere kadar beklerdik ve Subarunun sesini duyduğum zaman heyecanlanıp tüylerim diken diken oluyordu, bu arada Subaruyu getiren abimiz fazlasıyla hakkını veriyordu arabanın o yıllarda.

Aradan yıllar geçti ve 2007 yılında   Tofaş/Şahine biniyordum ve 14 yıldan beridir binmeye devam ediyordum, başkada bir aracım olmamıştı. Bir gün yıkamacı arkadaşın dükkanında takılırken bir tane Subaru İmpreza GT geldi, bende yıkayama yardım ettim ve arkadaşa dedim ki "acaba Subaruya ne zaman binebileceğim" dedim, benim için hayal rakamlardı o aracı alabilmek,  bu arada Subarudan kastım normal subaru değil, 4x4 Turbo modeli olan o yıllarda İmpreza Gt 2.0. Aradan birkaç ay geçtikten sonra Şahini satmaya karar verdim ve alamayacağım halde sahibinden de Subaru İmpreza Gt modeline bi bakayım dedim, arada açıp açıp bakıyordum, o zaman baktığımda piyasanın 14-16bin aşağısında 1996 model bir Subaru Impreza gördüm.

Benim şahinin değeri 8bin tl idi, biraz yapılı, çok temiz, kazasız diri bir arabaydı, üzerine 5bin tl koymam gerekiyordu ve telefonda pazarlık yaptım ve 14500 tl istenilen aracı 12bin tl ye anlaştık, fakat bende o para yok, sonra arkadaşlarla toplanıp bira içiyorduk ve  o yıllarda benim işim gücüm yoktu, arada web tasarım işi falan yapıyordum, arkadaşlara bahsettim konuyu, nasıl yaparız diye, onlarda hepimiz para katalım, parayı denkleştirelim sen git arabayı al dediler. Hemen ertesi günü hazır müşterisi olan arabayı sattım, akşama kadar parayı denkledim ve gece otobüse binip İzmir Gaziemirde bulunan Subaru servisine gittim, araç Subaru servisinden satılıktı. Adamlar genel bir kontrol yaptılar, bende o sıra muhasebede oturuyordum, arabayı çalıştırdılar ve ben bu ses benim alacağım arabadan mı geliyor diye içimden aşırı derecede seviniyordum ve yine heyecanlanmıştım, sordum evet senin arabadan geliyor dediler.

Test sürüşüne çıktık, o yıllarda tabiki o araçtan anlamıyorum, şuan herşeyini biliyorum, tüm arızalarını, özelliğini, nasıl kullanılacağını, yazılımlarını, modifiyesini,  neyse teste çıktığımızda turbo dolmaya başladığında araba silkeliyordu, silkelemede devam edersen sonrasında yürüyüp gidiyordu araç. Bu yüzdende aracı piyasının çok altında veriyorlardı, araç o zaman takasla servise gelmiş. Benim için boyası moyası kazası önemli değildi, yeterki subaru olsun düşüncesindeyim, yürüyeni düzgün olsun yeterdi. Neyse notere gittik ve ben arabayı aldım. Sanırım Şahin den Subaru İmprezaya geçen sadece ben varımdır diye düşünüyorum, şahin 80 küsür beygir subaru impreza gt 218 beygir. Yola çıktım cebimde sadece geri dönüşe yetecek kadar benzin parası ve otobanı geçecek para kalmıştı. Benzini fulledim, otobana girip parasını verdim ve yolda sadece 1 tane küçük su alabildim, bu arada yol 6  saatlik bir yoldu ama yolda çok mutluydum ve otobandan çıktıktan sonra şehir merkezi çıkışlarında kırmızı ışıkta durduğumda hep kalkış yaptım ve kendi kendime kahkaha atıyordum, bu nasıl bir alet  vay anasını diyordum. Memlekete dönünce babam sağolsun kredi çekti ve arkadaşlara paralarını geri verdim. Bir süre araca zevkle bindikten sonra aracı subaru servisine götürdüm ve problemi çözemediler. Bende biraz arabayı toplayıp sattım, güzelde kar yapmıştım. Devamında 7 tane turbo modeli olan subaru impreza daha aldım ve bindim, 1997 GT, 1998 GT, 2001 Wrx, 2004 Wrx, 2005 Wrx STI, 2006 WRX, 2007 WRX STI  aldım bindim sattım, şuan yok ama imkanım oldukça ömrümün sonuna kadar Subaru İmpreza binmeye devam edeceğim. İlk subaru aldığımdaki mutluluk hiçbirşeyde yoktu, sonrasında aldığım subarulardada her çalıştırmamda mutlu olur ve heyecanlanırdım.

İlk aldığım Subaru benden sonra 3 defa el değiştirdi ve son satın alanın 16 yaşındaki oğlu Ankara da arabayı babasından kaçırıyor ve maalesef kaza yaparak vefat ettiğini duydum, Allah rahmet eylesin, duyunca üzülmüştüm.

Bahse konu ilk aldığım aracın fotosunuda atıyorum. Araç biraz feleğin çemberinden geçmiş ama beni çok multu etmişti.

Subaru İmpreza GT Turbo

TheMayk tarafından 15/Ağu/21 15:30 tarihinde düzenlenmiştir

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

sansar55 bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

anlamadık

Valla merak ettim. Koskoca patlıcan sonuçta.

Anal fissur nasıl olmuyorsun?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Titreşimli prostat uyarıcı vibratör

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

güzel konu olmuş