folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Allah Kendisinden Daha Güçlü Birini Yaratabilir Mi Sorusu Ve Cevabı

Allah Kendisinden Daha Güçlü Birini Yaratabilir Mi Sorusu Ve Cevabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hele bi yaratsın yarattımı ne yapar ki bide biri kendinden güçlü bişey yaratabilir mi?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    İşim var konu takibimde, Devam edin uzun zamandır yoktu bu konudan, akşam bişeyler yazarım, umarım güzel yanıtlar verenler çıkar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micro_Sd
    Micro_Sd's avatar
    Erkek
    bu konulara hep bir düşünürün sözü ile bakıyorum''demekki aklın geleceği son nokta kendini inkar edebilmekmiş,akıldan daha büyük birşey; seziş..''yani bu konulara maddi yaklaşmamak lazım o yüzden soru baştan saçma..

ttnet e kotam girsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Güzel yanıtlamış arkadaş.

selam gençlik!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek

Ya ben o atelerin ta a.q milletin aklını bulandırıp dinden çıkartmak için elinden gelen herşeyi yapıor o çocuklarıhepsinin a.q.

X
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu soruyu soranın aklından şüphe edeceksin,..
    +99999999999999999999999999999

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Yazı o kadar uzun olmasa ve Arapça yerine Türkçe kelimeler kullanılsa daha iyi olurdu. Ben bile bazı yerlerini anlamakta zorlandıysam bu sitedekilerin bir çoğu yazının yarısını anlamaz. O kadar yazıya da gerek yok aslında cevap çok basit. Ateistlerden birisi sonsuzdan büyük bir sayı yazabilirlerse bu sorunun da cevabını buluruz. Çok bilimsel düşünen, modern insanlar ya dinle uğraşacaklarına bunla uğraşsınlar işte. Kafalarını sonsuzdan büyük sayı yazmaya yorsunlar.

Bu arada  suiQast54 'e ban geliyor. Demedi deme İbrahim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    suiQast54 bunu yazdı:

Ya ben o atelerin ta a.q milletin aklını bulandırıp dinden çıkartmak için elinden gelen herşeyi yapıor o çocuklarıhepsinin a.q.

dinine yada kendine saygı gösterilmesini istiyosan sende saygı göstereceksin , küfretmeyeceksin. Böyle soru sorulamaz mış ? neden sorulamaz gücünüze gidiyorsa yanıt verin madem .

ben mevzuyu dilimin döndüğü kafamın bastığınca yanıtladım, kimseye koymadan da yaptım bu işi mümkünse böyle devam etmek istiyorum . Ama diyorsan ki illaki koyacam,  sana da koyarlar merak etme -ztn daha dün banlandım bi ay önceki kısaltmalı bir küfürden  , şindi bu adamı banlamazlarsa büyük haksızlık ... 

bana atelik taslama lan kamillll sanamı sorcam kime gider yapıp yapmıcamı adam ol akıllı ol bana din kitablıkta taslama zoruna gidiosa takılma siteye kamill. ben nerde nezaman nasıl hareket edılceğini iyi bilirim sen bak kendi çorbana canımı sıkma.

X
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    Konusu açıldı ve cevabı verildi tahribatta herşeye mantıklı bir cevap bulabilirsiniz... mutlu günler esen kalın...

aynen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

suiQast54 bunu yazdı:
     yazdı:

suiqast54 nickli sahis... bi kere duzgun konus... adam kufur ettigin icin uyarmis. Abartma tatsizlik cıkmasin gerekirse sus adam sansinlar. Adam hakii

senin dusuncelerine saygi gosterilmesini istiyorsan sende saygi gostermelisin ... O yuzdn susss......Bende musluman degilim. Bununla ilgili sorunun mu war?

Nerede o eski günler...
Toplam Hit: 13498 Toplam Mesaj: 127