folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Almanya-Türkiye Maçı [Tek Konu]

Almanya-Türkiye Maçı [Tek Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    thrbtcell bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu arada terim ve ekibine burada helal olsun diyorum cok inanmis ve sakin bir takim yaratmis.. rustu haric .. :((((
    rustununde yasına veriyorum acıkcası elbetteki volkan olsa baska turlu olurdu ama vaktiyle cok iyi oynamıs harikalar yaratmıs bir oyuncu yası ve su anki konumu nedeniyle genede basarılıydı bize onca bosu bosuna kartlar cıkartan arda yı tuncayı oyundan bosu bosuna uzaklastıran bu denli adaletsiz hakemlerde cok daha fazla hata buluyorum acıkcası

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

NapsteR bunu yazdı:
    Almanlara ayak ustu futbol dersi verdik fakat bireysel hatalar yuzunden maglup olduk en cok koyanda o oldu yine Milli Takimimizi tebrik etmek gerekir hepsini ayakta alkislamak gerekir...

guzel yorum aynen katiliyorum.. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek
    Chingis bunu yazdı:

Bir hata yaptı diye kırk yıllık kalecimize küfür edecek kadar yobaz olmayalım lütfen .

Hepsine teşekkürler , bizi Avrupa'nın en iyi dört takımından biri yapan bu şanlı ülkenin şanlı takımından Allah razı olsun .

Bir degil üç hata. a.k hırvatistan maçındada aynı şeyi yaptı sağolsun penaltıda hatasını telefi etti:) zaten rüştü penaltılarda daha hareketli.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Asıl taraftarlık şimdi başlıyor .. onlar döndüklerinde 10 numara karşılayacağız inşallah..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek
    bütün Alman kızlarını elden geçiriyim sonra o hakemin kızınıda töbe yarabbiim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    hakemlerin taa aq... şerefsizler, bu kupanın bizim hakkımız olduğu tüm dünya anladı.. buda yeter
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yedeklerimize helal olsun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hakem tam bi o. çocuğu, bizim rüştü tam bi mal, gökhan desem onu neden oynatırlar bilmiyorum. Maç bizimdi, dünya kupasındaki gibi yine elendik.

Bu şerefsizler bize bunu hep yapıyorlar.Hristiyan birliğinde bir müslüman topluluk yükselemez. Ne avrupa birliğine alırlar, nede avrupalı devletler içinde başarılı olmamıza izin verirler. Onların ekmeğine bal süren rüştü içinde koca bi alkış... 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek
    hakeme suiqast şart oldu

Yapay zeka, zeka değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

peTaL bunu yazdı:
    thrbtcell bunu yazdı:
    bu arada terim ve ekibine burada helal olsun diyorum cok inanmis ve sakin bir takim yaratmis.. rustu haric .. :((((
    rustununde yasına veriyorum acıkcası elbetteki volkan olsa baska turlu olurdu ama vaktiyle cok iyi oynamıs harikalar yaratmıs bir oyuncu yası ve su anki konumu nedeniyle genede basarılıydı bize onca bosu bosuna kartlar cıkartan arda yı tuncayı oyundan bosu bosuna uzaklastıran bu denli adaletsiz hakemlerde cok daha fazla hata buluyorum acıkcası

haklisin isvicreli yan hakem de biraz (...)bir adamdi.. ama rustude topu topu 3 kez karsi karsiya kaldi almanlarla, ancak refleks denen bisey kalmamis.. :/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 62854 Toplam Mesaj: 266