folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Almanya-Türkiye Maçı [Tek Konu]

Almanya-Türkiye Maçı [Tek Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------

baron_27 bunu yazdı:
    kaanabak bunu yazdı:

hoca çok süper olmuş yav. eline sağlık. nasıl yaptın bunu :D

bu resmi banner yapsa yönetim süper olur aslında elenene kadar durur?

ya da kupayı alana kadar? :D 

Ufo gören masum köylü misali:D:D
    ufo gören masum köylüyle ne ilgisi var ? banner yapılsa bence de çok şık durur. ama yöneticilerin bilecekleri bişey. 

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

banner güzel gibi konulsa fena olmaz hani de

tahribat sosyal konulara pek duyarlı değil galiba :)

google bile 23 nisan vb. günlerde logosunu değiştiriyo tahribatta 23 nisanda bi balon göremedik :) 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:
    Esconda bunu yazdı:

baron_27 bunu yazdı:
    kaanabak bunu yazdı:

hoca çok süper olmuş yav. eline sağlık. nasıl yaptın bunu :D

bu resmi banner yapsa yönetim süper olur aslında elenene kadar durur?

ya da kupayı alana kadar? :D 

Ufo gören masum köylü misali:D:D
    ufo gören masum köylüyle ne ilgisi var ? banner yapılsa bence de çok şık durur. ama yöneticilerin bilecekleri bişey. 

Hayır aynısını bizde demiştikte ondan.

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    banner işi yalan hacılar unutun onu (: Maçta benim esas korkum duran toplar. mertesacker ve metzelder ileri cıkarsa golu yedik demektir. komplike oynayan bir ortasaha var karsımızda ve her biri 10 ayı gucunde defans oyuncuları. mertesacker, metzelder, friedrich (cok sukur cezalı), fritz, westermann... Hava topunda milyonda bir ihtimal şansımız olur, topu yere indirip ara pas denemek lazım onuda yapamıyoruz, yani anlayacagınız bizim bu macta amacımız gol yememek olmalı ve defansta onde basarak macı bir orta saha mucadelesine cevirip işi penaltılara taşımamız lazım. yoksa fark yeriz.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:
    İlk 11 belli oldu :

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası yarı finalinde bu akşam Almanya ile tarihi bir maça çıkacak olan A Milli Takımımızın ilk 11'i belli oldu.

Euro 2008'de Türkiye'nin oynadığı tüm maçlardan önce Ay-Yıldızlı takımımızın 11'ini yüzde yüz doğru veren MARATON.COM.TR yine kadroyu herkesten önce açıklıyor!..

İşte 11'imiz!..

Rüştü, Sabri, Gökhan Zan, Hakan Balta, Uğur Boral, Gökdeniz, Aurelio, Hamit, Mehmet Topal, Kazım, Semih

Haydi Türkiyem Kupa Göründü !

eğer harbiden 11 buysa: bu maç düşündüğünüz kadarda korkulu bi maç olmucak.. bi rüştüden korkum var sabri arı gibi adam bi forvette bi defans da ne yapacağı belli olmuyo aldığı topu çok iyi ve hızlı bi şekilde sürüyo taby hırdavat maçında ki gibi oynamassa.. gökhan zan dada 1.95 mi ne boy var fizik yerinde top geçiceğini sanmıyorm ki sağlamda adam.. hakan balta sessiz sakin bi futbol u var topu ileriye kolay taşıyabiliyo zor bi durumdada salla baltayı gitsin.. boral a dicek laf yok zatn sol taraftan kaptırdığı zamn önüne geçilebileceğini sanmıyrm bide herzmnki güsel ortalarından brini yaparsa 1-0.. gökdeniz sabri onun varisi zatn.. aurelio orta sahanın ortanja adamı hırdavat maçında aradığımz isim.. hamit tekniği yeter.. mehmet topal değişken gerçi ama top çalması yetiyo zatn.. kazım a diyecek tek bi laf yok sevilla maçındaki soğuk kanlılığıyla oynarsa ki % 80 90 öyle olucak top ları çok iş yapıcak.. semih e de artık beleş bi top gelir heralde? (:

daha şimdiden heyecan bastı rüyamda gördüm 32-0 yeniliyodk xS xD rüyalar tersine çıkarmış ümitliym bu euro 2008 de hep şans bizden yanaydı portek. hariç hakemdenmidr nedir¿ nese sonuç itibariyle bu maç çok güsel geçicek bizim için en heyecanlı en zorlu maç olucak inanıyormki Milli'lerimiz bu maçdada güldürücek/ağlatacak bizi..

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

ilk 11 imizde tek kaleci var süper :D

aureliom da gelmiş, tamam abi tutamazlar bizi :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Bence onlar bir tane atıcak sonra biz gene saldırcaz ama defanslarını kitleyecekler ve biz gol atmaya calısırken kontradan atakdan 2.golu yicez yada macı 1-0 onlar alcak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    2 gol yeriz. Risk alırız kahramanlığa çıkarız sonra bi tane daha yer 3-0 yenilerek bitiririz diye tahmin ediyorum, ama gönlüm Türkiye'den yana almanların göbeğine göbeğine çakarsak da şaşırmam. Zaten son üç maçtan sonra hiç bir şey şaşırtmaz beni futbolda ve hayatta :))

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

eğer yenilirsek önce onlar 2 atar, sonra biz bi tane atarız, sonra onlar bi tane daha atar ve 3-1 biter..

ama biz yenersek nasıl yeneriz hiç bilmiyorum :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Kaan, banner gerçekten güzel olmuş eline sağlık hacım..

selam gençlik!
Toplam Hit: 62853 Toplam Mesaj: 266