folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Anaokulu Ve İlkokula Zorunlu Din Dersi

Anaokulu Ve İlkokula Zorunlu Din Dersi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    farisenki
    farisenki's avatar
    Erkek

An itibari ile ülkemize şeriat gelmiş bulunmaktadır. Emeği geçen herkesin kanını sikiyim

Kaçak Marlboro
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

malum kesim ne zaman birşeye muhalif olunsa hemen almanya amerika örneklerini veriyor ve "çok özendiğiniz" gibi kelimeler eklemeyi de ihmal etmiyor.

ben genel olarak muhalif bi adamım (hem iktidara hem muhalefete muhalifim) ve çok merak ediyorum kim bu "amerikaya özenen muhalifler"?

bi bulsam sövcem fakat bulamıyorum. bulamıyorum fakat sürekli onlardan bahsediliyor demek ki varlar.

anladığım o ki malum grup kendi kafasında bi imaj çizmiş ve allahtan sonra en çok inandığı şey karşındakinin öyle olduğu. gözleri var görmezler kulakları var duymazlar. bu ayeti okuyunca bile durup "bi dakka lan acaba görmediğim birşey var mı" demezler. hemen karşısındakilerde ararlar eksiği gediği.

sonra niye dine karşısın. ben dine karşı değilim, ben dogmalara karşıyım. din de dogmaysa bu onun sorunu.

Karşıysan zaten ağzını açıp da karşı olamazsın diyen yok size de zaten sayın hocam. İşi fikir boyutundan çıkartıp zikir boyutuna hatta s.ktir boyutuna getiren, hakaretten başka bişey bilmeyen mahluklar var. Saygı yoksunu olanlar. Fikirlerini nazikçe ifade eden, düşüncelerini saygılı bir şekilde savunan arkadaşlar baş tacımdır. Ayaklarının turabı, gönüllarının hizmatçısı olurum :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

T.C Müslüman bir devlettir. Yuzde 99u müslüman olan bir ulkede bu zamana kadar yuzde 1lik kisim icin laiklik geldi yok gotum geldi yok kakam geldi. Artik bu saatten sonra %99 icin calisilacak. Helal olsun. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

T.C Müslüman bir devlettir. Yuzde 99u müslüman olan bir ulkede bu zamana kadar yuzde 1lik kisim icin laiklik geldi yok gotum geldi yok kakam geldi. Artik bu saatten sonra %99 icin calisilacak. Helal olsun. 

Çok haklisin :d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    farisenki bunu yazdı

An itibari ile ülkemize şeriat gelmiş bulunmaktadır. Emeği geçen herkesin kanını sikiyim

AK Parti bu ülkede iktidara gelmeden önce başlayıp da aradan geçen 12 yıla rağmen AK Parti yandaşları dışında herkes bu ülkeye şeriat gelecek diye haykırıyor. Bu haykırış muhalif zihniyetin şeriat sevgisinden mi yoksa korkusundan mı kaynaklanıyor hâlâ anlamış değilim.

Eğer gelecekse de sefam olsun, sırf bu zihniyete inat...

Belki adam gibi ceza sistemi gelir de hırsızın elini, tecavüzcünün de zkini keserler ibret için..

elcondor tarafından 07/Ara/14 02:15 tarihinde düzenlenmiştir

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    elcondor bunu yazdı
    farisenki bunu yazdı

AK Parti bu ülkede iktidara gelmeden önce başlayıp da aradan geçen 12 yıla rağmen AK Parti yandaşları dışında herkes bu ülkeye şeriat gelecek diye haykırıyor. Bu haykırış muhalif zihniyetin şeriat sevgisinden mi yoksa korkusundan mı kaynaklanıyor hâlâ anlamış değilim.

Belki adam gibi ceza sistemi gelir de hırsızın elini, tecavüzcünün de zkini keserler ibret için..

hırsızın elini bunlar mı kesecek?

tam tersi, bunların rantına dokunan el, bunlara hizmet etmeyen çocuk yapan sik kesilecek. ama yaşamadan öğrenmeyeceksiniz. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

18 Sayfa teklife karşı çıkmış bi yığın okuma yazma özürlü adam var bu tahribatta. O kadar eğitimci var bi tanesi de çıkıp açıklamamış bu sazanlara. Ben bari açıklayım "Bilale açıklar gibi"

Zorunluluk öğrencilere değil zeki arkadaşlarım benim. Zorunluluk okullara. Meb ve Özel okullara bu dersi verme zorunluluğu getiriliyor. Çünkü %99 u müslümanım diyen bir ülkede, Allah Allah naraları ile kurtarılıp kurulmuş bir ülkede kimse kusura bakmasın islamiyet ön planda olmak zorundadır. Sizin gibi islamiyeti bilmeyen, 4 tane öpüşen başı kapalı görüp, 4 tane adam kesen sakallı Alahuekber diyen soytarı görüp atalarımızın 1000 yıldır iliklerine kadar yaşadıkları islamı aşağılayıp kendi özümüzü bırakıp batının yaşam şeklini, inanç kültürünü benimsemeye çalışan, ama "ben burdayım diye sırıttığını" fark bile etmeyen cahillerden bir bok olmaz. Forumlarda köşe yazarı olursunuz ancak. Tabi konuyu doğru yere açabilirseniz. 

Mümkünse artık bu zorunluluğun okullara getirilirdiğini, öğrencilerin bu dersi istemedikleri taktirde ilkokuldan lisesine kadar "dilekçe ile başvurup" muaf olma haklarının var olduğunu kas kafanıza sokun. Hepi topu 4 tane adamsınız ama müslümanlar azınlıktaymış gibi konuşuyorsunuz. İslam dinine hakaret etmekten vazgeçin. Tahribata kadar girmişler bu yobazlar diyen hıyara da söylüyorum, terbiyeni takın yoksa girecek daha çok yer buluruz.

Not : Sözlerim sadece saygıdan yoksun islam ve müslüman düşmanlarınadır. Diğerlerinden ettiğim hakaretleri okumak zorunda kaldıkları için çok çok özür diliyorum. Saygılarımla.. 

Çok özendiğiniz amerikan vatandaşları kadar saygılı olmayı bir türlü beceremeyeceksiniz. Sebebi de onlar gibi değilsiniz. Onlar gibi olmaya çalışıyorsunuz çünkü.

https://www.facebook.com/video.php?v=998157200213318&set=vb.161723033856743&type=2&theater

adamsın..

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    farisenki bunu yazdı

:D hırsızın pohpohlandığı, kadına tecavüz edenin, kadını öldürenin cezasız kaldığı şu günlerde ne güzel kafalar yaşanıyor ya. 

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

18 Sayfa teklife karşı çıkmış bi yığın okuma yazma özürlü adam var bu tahribatta. O kadar eğitimci var bi tanesi de çıkıp açıklamamış bu sazanlara. Ben bari açıklayım "Bilale açıklar gibi"

Zorunluluk öğrencilere değil zeki arkadaşlarım benim. Zorunluluk okullara. Meb ve Özel okullara bu dersi verme zorunluluğu getiriliyor. Çünkü %99 u müslümanım diyen bir ülkede, Allah Allah naraları ile kurtarılıp kurulmuş bir ülkede kimse kusura bakmasın islamiyet ön planda olmak zorundadır. Sizin gibi islamiyeti bilmeyen, 4 tane öpüşen başı kapalı görüp, 4 tane adam kesen sakallı Alahuekber diyen soytarı görüp atalarımızın 1000 yıldır iliklerine kadar yaşadıkları islamı aşağılayıp kendi özümüzü bırakıp batının yaşam şeklini, inanç kültürünü benimsemeye çalışan, ama "ben burdayım diye sırıttığını" fark bile etmeyen cahillerden bir bok olmaz. Forumlarda köşe yazarı olursunuz ancak. Tabi konuyu doğru yere açabilirseniz. 

Mümkünse artık bu zorunluluğun okullara getirilirdiğini, öğrencilerin bu dersi istemedikleri taktirde ilkokuldan lisesine kadar "dilekçe ile başvurup" muaf olma haklarının var olduğunu kas kafanıza sokun. Hepi topu 4 tane adamsınız ama müslümanlar azınlıktaymış gibi konuşuyorsunuz. İslam dinine hakaret etmekten vazgeçin. Tahribata kadar girmişler bu yobazlar diyen hıyara da söylüyorum, terbiyeni takın yoksa girecek daha çok yer buluruz.

Not : Sözlerim sadece saygıdan yoksun islam ve müslüman düşmanlarınadır. Diğerlerinden ettiğim hakaretleri okumak zorunda kaldıkları için çok çok özür diliyorum. Saygılarımla.. 

Çok özendiğiniz amerikan vatandaşları kadar saygılı olmayı bir türlü beceremeyeceksiniz. Sebebi de onlar gibi değilsiniz. Onlar gibi olmaya çalışıyorsunuz çünkü.

https://www.facebook.com/video.php?v=998157200213318&set=vb.161723033856743&type=2&theater

maalesef bu dediğinin ne kadar ütopik olduğunu sen dahi anlayabilirsin. mahalle baskısı denen bir şey var ve bir ailenin isteyeceği en son şey bunu çocuklarının yaşamasıdır. öyle vay efendim dilekçe ver girme demekle olmuyor o işler. 

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

maalesef bu dediğinin ne kadar ütopik olduğunu sen dahi anlayabilirsin. mahalle baskısı denen bir şey var ve bir ailenin isteyeceği en son şey bunu çocuklarının yaşamasıdır. öyle vay efendim dilekçe ver girme demekle olmuyor o işler. 

Mahalle baskısının olduğu yerde rahatça annem babam ateist benim diyebilyor mu ?  O zaman napalım mahalleyi komple ateist mi yapalım ? Bu baskının olmadığı bölgeler var, yada okullar. Çocuklar bununla yaşamayı, bir birlerine saygı duymayı öğrenecekler. Veliler de aynı şekilde.

Bu dersin seçmeli yada zorunlu olması bişey değiştirmiyor. Seçmeli de olsa arkadaşları Aileleri yüzünden din dersini seçecekler. tek başına başka bir sınıf açmazlar. Tamamına yakını müslüman olan bir toplumda bu gibi zorlukları yaşayacağı çok aşikar değil mi ?

Sistemi, düzeni, kültürü, insanların düşünce yapısını, çocuklarda ki bilişsel dönemi düzeltmeye çabalamak yerine ateistler hristiyanlar yada diğer din mensupları müslüman olsa sorun kalmaz ortada :) Buyrun gelin, pişman olmazsınız 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 41147 Toplam Mesaj: 411