folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Alfa aşı olmaz

İğneden korktuğunu ne zaman itiraf edeceksin ? :)))

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Alfa aşı olmaz

İğneden korktuğunu ne zaman itiraf edeceksin ? :)))

iğne olanların testisleri kanser olmuş horoz ibiği gibi sarkıyormuş, bence çok ciddi bir yan etki bu.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Alfa aşı olmaz

Alfa ölür beta kalır, dostlar beni hatırlasin...

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Kol agrisi disinda birsey yok simdilik 24 saat gecti. Gerci kisiden kisiye degisebilen birsey bu. Yazip milleti korkutmakda dogru degil. Kronik rahatsizligi olan, kendi basina hastanede isini goremeyecek aile uyelerine sahip olanlar gidip mecburen oluyor. Askerde ki menenjit sonrasinda bile alayda atesi cikanlar vardi. Bunye ile alakali bir durum. Hatta bu kol agrisi daha azdi digerlerine gore diyebilirim.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Kişiye göre değişir,

Koca cüsseli iş arkadaşlarım resmen yıkıldılar.. ayakta durmakta zorlandılar, güvenlikteki hatun bütün gece kusmuş. Ben 50 kilo adamım rüzgarda cebüme taş koycam uçmayayım diye: kolda bile adam akıllı ağrı olmadı. Görmesem aşı vurulmadım dicem..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

Kişiye göre değişir,

Koca cüsseli iş arkadaşlarım resmen yıkıldılar.. ayakta durmakta zorlandılar, güvenlikteki hatun bütün gece kusmuş. Ben 50 kilo adamım rüzgarda cebüme taş koycam uçmayayım diye: kolda bile adam akıllı ağrı olmadı. Görmesem aşı vurulmadım dicem..

Biraz detaylı anlatır mısın hocam ? Sağlıkçılar iş yerine gelip mi aşı yaptı yoksa herkes farklı zamanlarda mı aşı oldu ?
    -
    Kardeşimle aynı yerde ve aynı aşıdan olduk. Bende sadece kol ağrısı oldu ama kardeşimin kolu değil, 2 gün boyunca kalp tarafında ağrılar olmuş. Şuanda ağrıların tamamen geçtiğini söylüyor. İlginç ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

29.06.2021 sabah 11:00 aşı olduk  biontek

kardeşim sağ koldan  aşı oldu . aşı olduktan 5 dk sonra kolu ağrımaya başladı . ertesi gün öğlen aynı saatlerde ağrı yok oldu .

ben sol koldan aşı olduğumu anlamadım bile  . kolum çok çok az gece üstüne bastırınca ağrıdı . bende alerji yaptı kollarımda 15 20 tane sivri sinek ısırmış gibi sivilce çıktı  . göbeğimde 10 15 tane sırtımda 10 15 tane sivilce gibi kızarıklıllar çıktı . ertesi gün % 70 yok oldular . hafif baş ağrım var  . 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Öncelikli olduğum için 3. doz vurulacağım, iki posta sinovac. yarın da istersem sinovac veya biontech olacağım. sizin fikriniz nedir?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Alfa aşı olmaz

"Köpek ısırdı. Kuduz aşısı olayım mı abüüü" Dediğin zamanları unuttun mu?

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    karabudun bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Alfa aşı olmaz

"Köpek ısırdı. Kuduz aşısı olayım mı abüüü" Dediğin zamanları unuttun mu?

Ama olmadim, o zaman tam alfa diyilmisim demekki

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 15081 Toplam Mesaj: 178
aşı aşı etkileri aşı yan etkileri