folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Batılıların İslam'ı Ve Hz Muhammet'i Sürekli Dalga Konusu Yapması

Batılıların İslam'ı Ve Hz Muhammet'i Sürekli Dalga Konusu Yapması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

bazı arkadaşların konuyu baltalamaya çalışmalarını bilgisayarımın başından nasıl bir tebessümle izlediğimi bir görseniz, o arkadaşların çaresizliğine

üzülürdünüz gerçekten.

onlarda haklılar sonuçta devlet kaynaklı  kuran ayetlerinin içinden aşırı derecede ayrımcılık, sapıklık ve adaletsizlik fışkırıyor.

sizce allahın işi gücü yok mu da peygamberin manevi oglunun, karısıyla ilişiğini kesip, onu peygambere nikahlayabilmeyi caiz kılacak ayet

göndersin.

edit: tekrar söylüyorum arkadaşlar kaynak http://www.diyanetvakfi.org.tr dir.

virgülüne bile dokunmadım ayetlerin...

Hacı Baltama çabası gibi görünüyorsa Özür dilerim fakat ordaki ayetler yanlış Elimde 2 adet meal var Elmalı hamdinin ve Diyanetin ikisindede o oyetlerde öyle yazmıyor. Çaresiğe kapıldığımı söylüyorsun Sen öyle düşünüyorsan Çaresiz olayım yeterki senin baştan sona okumadığın ayetin internette bulduğun editlenmiş halini buraya kopyalayıp kamuoyunu yanlış bilgilendirmeni belirteyim, İnana adam zaten gider okur bakar anlar.  Hemen kendini Savunma Moduna Almışsın :) Kardeşimsin Saldırı Amacı gütmedim. Ne Olursan Ol İnsansın O Yeter.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

özgür dinsizler çıktı gene

moda mıdır bu dinsizlik nedir aq 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

özgür dinsizler çıktı gene

moda mıdır bu dinsizlik nedir aq 

Valla Hacı Kim ne yaparsa yapsın isterse din kursun Kimseyi ilgilendirmez önemli olan kimse kimseye Gıcık olmadan bok atmadan Birlik beraberlik içinde yaşamak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    badass bunu yazdı

adamlar kendi dinleriylede dalga geciyor. Kendi baskanlarinida alay konusu yapiyorlar. Adamlarda dusunce ozgulugu var. Herkes istedigi herseyi istedigi sekilde paylasabiliyor. Eger adamin dusuncesini duymak istemiyorsan herifin filmini izleme, dergisini okuma. 

Bu konu bu kadar basit. Yok peygamberle dalga gecmis yok komik resim cizmis bunlarla ugrasmak sacmalik. Cizse ne olucak, adamin kendine gore bir musteri kitlesi var eger begenmezlerse adamin dergisini almazlar. 

Sen hakketen böyle mi düşünüyorsun :) Çizse nolacak demişsin sonuçta adamın inandığı bir din var ve peygamberi ile dalga geçiliyor ve uğraşmak salakça diyorsun? Sen ailenin çıplak resimleri paylaşsak o zaman dergilerde veya karikatürünü çizsek bişi demiyeceksin demek tamam.

pesimistic tarafından 12/Eyl/12 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    badass bunu yazdı

adamlar kendi dinleriylede dalga geciyor. Kendi baskanlarinida alay konusu yapiyorlar. Adamlarda dusunce ozgulugu var. Herkes istedigi herseyi istedigi sekilde paylasabiliyor. Eger adamin dusuncesini duymak istemiyorsan herifin filmini izleme, dergisini okuma. 

Bu konu bu kadar basit. Yok peygamberle dalga gecmis yok komik resim cizmis bunlarla ugrasmak sacmalik. Cizse ne olucak, adamin kendine gore bir musteri kitlesi var eger begenmezlerse adamin dergisini almazlar. 

Sen hakketen böyle mi düşünüyorsun :) Çizse nolacak demişsin sonuçta adamın inandığı bir din var ve peygamberi ile dalga geçiliyor ve uğraşmak salakça diyorsun? Sen ailenin çıplak resimleri paylaşsak o zaman dergilerde veya karikatürünü çizsek bişi demiyeceksin demek tamam.

Ouuuvvv shiiitt tartışma Alevlenecek :) Bende öyle düşünüyordum aslında iyiki yazmamışım :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    piskopatix bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    badass bunu yazdı

Ouuuvvv shiiitt tartışma Alevlenecek :) Bende öyle düşünüyordum aslında iyiki yazmamışım :D

İyi de hocam haklıyım ama. Adamın dediğine baksana bi çizmişse nolmuş şöyle yapmışsa nolmuş bırakın boşverin böyle diyor. Bende annesine vs küfretmedim sadece böyle düşünen bir insanın ailesinin karikatürünü de çizsek birşey dememesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta aynı şey. Düşünce özgürlüğü yok mu? Yaptımsa nolmuş?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

papayı vuranda müslümandı gençler hatırlatayım tartışma devam ederken...

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    piskopatix bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    badass bunu yazdı

İyi de hocam haklıyım ama. Adamın dediğine baksana bi çizmişse nolmuş şöyle yapmışsa nolmuş bırakın boşverin böyle diyor. Bende annesine vs küfretmedim sadece böyle düşünen bir insanın ailesinin karikatürünü de çizsek birşey dememesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta aynı şey. Düşünce özgürlüğü yok mu? Yaptımsa nolmuş?

Hacı yanlış anlamışsın beni yani Tartışmada Güçlü karşıt argümentler ondan dedim öyle. Aslında bende öyle düşünüyordum ama senin yazdığın bana Adam Haklılan dedirtti.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    alibaba bunu yazdı

papayı vuranda müslümandı gençler hatırlatayım tartışma devam ederken...

papayı vuran kim ? suikast düzenleyeni kast ediyorsan mehmet ali ağca bir müslüman değil

http://www.istanbulolay.com/haberoku.php?id=1831

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

müslümanların %95'i bok içersinde yaşıyor mu ? Aynı müslümanlar inaçları uğruna adam öldürüyor, katliam yapıyor, kadın çoluk çocuk demeden bomba patlatıyor mu ? Yine aynı müslümanlar imkanları olsa avrupayı talan ederler mi ? EVET ! O adamların sizinle dalga geçme, küçük görme, kötüleme hakları var o zaman.

Toplam Hit: 21099 Toplam Mesaj: 166