folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

doktor tavsiyesi istersen eğer istanbulda balıklı rum hastanesi var oraya git.

seans başına 100-150 tl bişey alıyolar ama yatış yaptırıp tedavi bile ediyolar.

doktorun adını unuttum ama bütün hocalar aynı ayarda.

Lan amma pahalıymış. Sigortadan karşılatamıyormuyuz?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

yok mu hocam uğraşabileceğin işler hobiler falan? Kendini meşgul edersen böyle düşüncelere de dalmazsın. Bisiklet sür, dağ bayır gez, kitap oku,

evde ufak tefek tamir işlerini hallet, ağaç işleriyle uğraş ne bileyim yapacak bir ton şey var. Hepside faydası olmayan, sana zarar veren

bu düşüncelerden daha iyi 

Ha Ha!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

@Mk kendımı gördum , konu TAKIp ...

+

404
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

s.et

Bunu yapmayı öğren,dene,çabala.

Kız falan hikaye, olayı bitirirsen sen bitirirsin. Düşünce sistemini,mantığının işleyiş biçimini değiştirmen lazım.

Kafanı meşgul edecek birşeyler lazım,zannediyorum ki şuan o kadar yoğun değilsindir. Birşeylere kendini ver,ama bu kız falan olmasın.

Son çare cat lady olursun.

ilginç gelecek ama s.edince kendimi vefasız gibi hissediyorum :) kafa alışmış ya bi kere. aileme çevreme arkadaşlarıma vefasızlık yaptığımı sanıyorum. çok imreniyorum yakınlarına umursamaz davranabilenlere. çünkü adamlar hem gamsız genç kalıyorlar hem de hayatta kazanıyorlar. 

ya ben ? deli gibi karşımdaki insanı düşünmeme rağmen kötü oluyorum o değeri görmüyorum mk.

Tanrıyla senli benli konuşurken; patronlarıyla sizli bizli konuşan yaratıklarız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    HorbaDor bunu yazdı

yok mu hocam uğraşabileceğin işler hobiler falan? Kendini meşgul edersen böyle düşüncelere de dalmazsın. Bisiklet sür, dağ bayır gez, kitap oku,

evde ufak tefek tamir işlerini hallet, ağaç işleriyle uğraş ne bileyim yapacak bir ton şey var. Hepside faydası olmayan, sana zarar veren

bu düşüncelerden daha iyi 

hocam pis bi huyum var. hobi olarak başladığım işin suyunu çıkarıp bıkıyorum ondan. çoğu alanda hobi edinmeyi denedim olmadı. en son spor diye başlayıp vücut kası yapmaya doğru yol almıştım ki bacak liflerimi zedelememle son buldu hobim.. bu da takıntılı bir kişiliğin getirisi heralde ?

Tanrıyla senli benli konuşurken; patronlarıyla sizli bizli konuşan yaratıklarız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

obsesif kompulsif. hocam kafanı farklı farklı şeylere ayırmaya çalışacaksın.

hiç olmadı psikiyatr a gidip ilaç alacaksın

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma. 24373 15 haziran 2020
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ilk mesajı bastan sonra okumadım ama tahmin edebiliyorum, obsesiftir muhtemelen.

aynı sorun bende de var(dı), bir süredir daha iyiyim.

ne ilac aldım, ne doktora gittim.

ver kendini bir ise adam gibi, her gün yor kendini, sikimsonik seyleri düsünmeye fırsatın bile kalmaz.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Vücudunla ilgili fiziksel yaralar hariç hiçbir yarayı düzeltmeye çalışma.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Ben geldım .) 

Murıd bende sıkıntı yok .)

Tarih, 26 Aralık 2019. Dostluklarımı buradan kazandım. Ama gördüm ki, yıllarca bana düşman olarak gösterilen herkes, bugün en zor günümde yanımda oldu. Kendimi adadığım kişiler çelmeyi bana çok önceden takarken, bana düşman gibi gösterilen herkes bugün yardımıma koştu. Bu saatten sonra, düşmanım dostumdur, dostum ise düşmanım. Tersini söyleyenin de iflahını sikeyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

faydasız şeyler düşünmemeye çalış, düşündüğün şeyin senin hayatında önemli olup olmadığını sorgula, sonra kendine düşünmenin faydalı olduğu şeyler seç ve yer değiştir. En azından gerekli birşey düşünür sonrasında vardığın hüküm işine yarar biraz da bencil olmaya çalış herkesi memnun edemezsin öyle bir zorunluluğun da yok önce kendini düşün, he şu var bende gece uykudan uyanıp düşündüğümü farketmişimdir kafada neler geçiyor ama zamanla hallediyor insan şu sıralar beynimi epey boşaltım bildiklerimi unuttum bile diyebilirim :) ama olsun artık biraz daha rahat uyuyorum

Toplam Hit: 5169 Toplam Mesaj: 55