folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

bende de tam tersi var amına koyim hiç bişeyi takmıyorum kolum kopsa bitane daha var deyip devam ediyorum. yeni yeni nüksetti bu durum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Hocam sende beni gördüm. Çevrende piç adam çok olursa o kadar umursamaz oluyorsun. Akşama kadar 4 piçle aynı ortamda kalmak zorundayım artık o bana küfrediyorsa ***ip atıp kafamı rahatlatıyorum. Kafanda kalacağına küfret bak rahatlarsın. Eğer ileri giderse tak pıçağı :P Takma da sopa atmak iyidir.

Önerime geleyim. Halinden memnun ol. Matematik kas , programlama kas. Erdal Demirkıran'ın Kashna Felsefesi kitabını oku. O kitap senin içine dert atmanı engelleyecek. 1,5 sene tedavi gördüm bir kız tedavinin anasını gösterdi bana. Tedaviden önce Atsız , Hitler karışımı biriydim. Tedaviyi bıraktım Aşk adamı ateş böceği şeklini aldım. Sonra bir kıza gittim bağlandım. Piçin teki kızı kandırmış ben eskiden kötüydüm ayağına yatıp. Sıpayı görsem öperim(!) o derece kinliyim. Neyse kız beni reddetti. O piçin kötü huylarını adam olmaz falan diyerek anlatıyorum kıza. Kız sen öyle san falan dedi. 1 ay leyla gibi dolaştım. Sonra Erdal Demirkıran sağolsun adam öyle bir gaz veriyorki ömür boyu gider o gaz. Sen Erdal Demirkıran kitaplarını oku. Ve sana tek diyeceğim şu. Sen , ben ,o diğer insanlardan farklıyız. Onlar günlük şeylerle uğraşırken sen öyle değilsin. Demişsin inekleri sevmem ama adamlar geyik yaparken ben çalışıyordum diye. Aynen devam hocam o psikolojiye. Erdal başkan ile upgrade edersin kendini megaloman ol. Eğer ben bir işi yapıyorsam benden daha iyi yapan olamaz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

mesela suan moralim bozuk içmeye gisicem tek başıma sabaha kadarbiçee sızarım arabada

en iyi yöntem

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

adam beni anlatmış aq

aynı problemi yaşayan bir arkadaş doktora gitmişti ona çok küçük bir hap vermişti 

bu hap çok az asprin etkisi yapıyordu denedim faydasını gördüm düşündürmüyor rahatlatıyor 

örnek: krımızkı ışıkta bekleyen arabalara bakıyordum lan şimdi birsürü araba 1 dakika ışıkta beklese birsürü benzin gider neden daha farklı bir sistem yooki diyordum bi bakıyordum 10 dakika yol kenarında düşünmüşüm birsürü şey otobüsü kaçırmışım

ama hapı attıktan sonra aklıma bile gelmiyodu böyle şeyler yapmam gereken şeyler dışında düşünmüyordum hiç

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

hacı gece yatarken ne kadar uykun olsa da yarım saat 1 saat uykuya dalamama problemi oluyor mu ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

ya ben napam abi çok düşünüyom bi sikim söyleyemiyom mk ileri düzey kekemeyim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı
    sanatçı kişilik bunalımı sanatını bulup işlemessen kendini bulamassın

+1

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perihelion
    Perihelion's avatar
    Erkek

sil düşüncelerini hayata yeni bir sayfa aç kişiliğini bir anda değiştir kolay değil tabi ama artık ben böyleyim de insanlara

bir iş yada hobi bul kendine sevdiğin bir şey en iyisi olmaya çalış

bunalr önerecegım bazı seyler

psikolog meselesine gelince bende gittim psikologlara fakat sorunumu anlatınca örnek veriyorum evden çıkmaya üşeniyorum bana dediğini cevap 'çıııık seni tutan ne varki çık git' bu tür cevapları sadece psikologlar değil etrafımızdaki bazı insanlarda verebiliyor. sorunu gerçekte sen anlıyabilrsin aslında. baktın sorun buldun kendinde hemen çözüm üret. zaten bunu yapmışsın psıkolog spor hobi vs. dahada derine inmen lazım psikologların dediği gibi küçüklüğüne kadar inmen lazım. bunuda yapmışsın. sorunu bir türlü bulamıyorsun. artık bu noktadan sonra sana önerebilecegım profesyonel bir yardım bulman. yukarda belirttiğim psıkologlardanda öte bir danışman. 

http://pavlovspartner.com/turkiyede-unlu-psikologlar/

bir şey var bişey tıkanmış ama bu düşünceği bulmak bazen o kadar zor oluyor ki...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

hacı gece yatarken ne kadar uykun olsa da yarım saat 1 saat uykuya dalamama problemi oluyor mu ?

aksine hocam gözümü kapattığım an uyuyorum. ama ilginçtir yatağa girip gözümü kapatmasam günlerce uyumadan durabiliyorum. bir gram da uyku/esneme gelmiyor..

öneride bulunan hocalarımın bütün önerilerini yazıyorum şimdilik en çok doktor tavsiyesi geldi. açık söyliyim en büyük doktor bile olsa düşüncelerimi okuyamazsa yardım edemez gibi geliyor bana çünkü bazı salantılarım kelimelerle anlatılmıyor his şeklinde. ama bakalım umudumu yitirmek istemiyorum.. 

birşey daha eklemek istiyorum sorunalrım kendimi bildim dileli var ama sorunlarıma boyut atlatan bir olay oldu. bir kutu ilaç içmiştim zamanında o gnden sonra daha bi level atladılar. öyle kafa olmak için alem yapmak için kimse kimyasal birşey içmesin. zaten sorunlu birisin bir de kalkıp beyin kimyasını değiştiricek hareketlerde bulunuyosun. durum bundan ibaret.

bu arada. Türkiye ciddi ciddi en büyük ruh hastası toplumunu oluşturan potansiyel bir ülke. bu ülkede kafa sağlığı yerinde olan bir kişi gösteremezsiniz bana, aha buraya yazıyorum. kimse elit, entel dantel takılmasın boşuna valla.. herkes potansiyel deli 

DadasAdam tarafından 04/Kas/13 20:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

4 kişi bulup Dota'ya başla.

Toplam Hit: 6613 Toplam Mesaj: 55