folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

ciddi bir sorun o yüzden konuyu piç eden tayfadan da ciddi omasını rica ediyorum.. küçük yaşlardan beri çok düşünürüm ben. herşeyi düşünürüm sorun yaparım kafaya takarım irdelerim. şöyle düşünün mesela bir komedi filmi izliyorsun veya komik bir vidyo izliyorsun ortalarına doğru birşeye takılıyorsun düşünüyorsun düşünüyorsun irdeliyorsun sonra bir bakıyorsun ki vidyo bitmiş senin gülen suratın asılmış oturuyosun öyle.

hep böyleydi aslında doğuştan böyleydi. taa ilkokul 1. sınıf yıllarımı hatırlarım. herkes birbirine küfreder şakalaşırdı ben bana edilen küfrü veya şakayı kaldıramaz kafaya takardım. soyutlardım kendimi onlardan. şimdi dönüp bakınca hoşgörü eksikliği diyebiliyorum ama o zamanlar bunun farkında değildim. yaptığımın doğru olduğunu sanıyordum. öyle öyle derken huyum oldu kişiliğim haline geldi işte. 

hâlâ çok düşünürüm. farkına vardıkça kendimi zorlarım dalıp gitmemek için bir yerlere bakarım birşeylerle meşgul olurum ama en fazla 5-10 dk sürer. sonra yine kendimi derin derin düşünüp mutsuz olurken bulurum. farklıydım aslında. arkadaşlarımdan çok farklıydım onlar taşşak muhabbeti yaparken ben matematik sorusu çözerdim. inek değildim hatta inekleyen çocuklardan nefret ederdim ama aynı zamanda taşşak muhabbeti yapamazdım. beceremeyince kendimi derslere verirdim ciddi meseleler düşünürdüm derin mevzular falan :)

tabi o zaman farkında değildik çocukluk yılları mutsuz olsan düşüp ağlasan bile geçip gidiyor. şimdi durum öyle değil beyler. şimdi gitmiyor işte. düğüm düğüm olmuş mutsuzluğum boğazımda. yutkundukça bir yudum düşünce istiyor. düşünceyi verince de asit gibi oturuyor içime. beyin sürekli düşünmek istiyor. odaklanamıyorum etrafıma.. 

liseyi 5 yıl okudum. duman altıydı beynimi zedeliyordum. ama mutluluk veriyordu bana. istesem de düşünemiyordum. kısmen mutluydum işte. şimdi o da yok. ortamı bıraktım. sonu yok abi bunun ne yapsaydım ? böyle oldu işte. en son ne zaman güldüm hatırlamıyorum. o kadar mutsuzum ki ses tonuma yansıyor. massakanın ses tonu gibi.

ne önerirsiniz beyler çıkmazın içindeyim ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

psikoloğa git

21 mayıs 1864
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı

psikoloğa git

++;

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

kız arkadaşın olacak ötesi yok.

ama kız arkadaş dediğin her şekilde dertleşebileceğin.

orospuya işte yaşadığım stresten tut ta o hafta takımın maç kaybetmesinden dolayı yaşadığım üzüntüye kadar anlattığımı bilirim.

orospu deyip geçme hee şimdi düşünüyorum da hakaten ne diye anlatmışım ben de bilmiyorum.

ama insanın bazen tanımadığı birine içini dökesi geliyo.

taşıdıklarımız ağır geliyo belki de belli bi noktadan sonra.

tek bi birey olarak yaşamak kafayı yedirtir.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı

psikoloğa git

psikoloğa da psikiyatriste de gittim hocam. ya bana adam gibi biri denk gelmedi yada bu tıpçıların hepsinin gözünü para bürümüş. sıkıntı para da değil adamın gözünün içine baka baka biz seni ayakta .. diyorlar resmen. toplasan 5ten fazla fakrlı psikoloğa gitmişimdir ne yalan söyliyim yardım edemediler..

DadasAdam tarafından 03/Kas/13 21:59 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

doktor tavsiyesi istersen eğer istanbulda balıklı rum hastanesi var oraya git.

seans başına 100-150 tl bişey alıyolar ama yatış yaptırıp tedavi bile ediyolar.

doktorun adını unuttum ama bütün hocalar aynı ayarda.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

kız arkadaşın olacak ötesi yok.

ama kız arkadaş dediğin her şekilde dertleşebileceğin.

orospuya işte yaşadığım stresten tut ta o hafta takımın maç kaybetmesinden dolayı yaşadığım üzüntüye kadar anlattığımı bilirim.

orospu deyip geçme hee şimdi düşünüyorum da hakaten ne diye anlatmışım ben de bilmiyorum.

ama insanın bazen tanımadığı birine içini dökesi geliyo.

taşıdıklarımız ağır geliyo belki de belli bi noktadan sonra.

tek bi birey olarak yaşamak kafayı yedirtir.

aynen şu son 2-3 yıldır tek bireyim neredeyse. etrafımda insanlar var olmasına var ama yoklar.. zorluyorum kendimi sıyrıl şu takıntılarından hayatına bak diyorum 5dk sonra eski halimdeyim..

kız arkadaş sevgili manasında diyosan 3 kişi eskittim dayanamadılar bana :) ben de bıraktım peşlerini. kanka manasında da sevmiyorum öyle kanka olup kızlarla dertleşmeyi hocam ne biliyim. daha erkeklerle düzgün dertleşemezken..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

@Mk kendımı gördum , konu TAKIp ...

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

doktor tavsiyesi istersen eğer istanbulda balıklı rum hastanesi var oraya git.

seans başına 100-150 tl bişey alıyolar ama yatış yaptırıp tedavi bile ediyolar.

doktorun adını unuttum ama bütün hocalar aynı ayarda.

not aldım bunu hocam sağoalsın. tatilde istanbula yolum düşerse birkaç hafta yatarım yataklı olması iyiymiş akrabaların haberi olmaz en azından.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

s.et

Bunu yapmayı öğren,dene,çabala.

Kız falan hikaye, olayı bitirirsen sen bitirirsin. Düşünce sistemini,mantığının işleyiş biçimini değiştirmen lazım.

Kafanı meşgul edecek birşeyler lazım,zannediyorum ki şuan o kadar yoğun değilsindir. Birşeylere kendini ver,ama bu kız falan olmasın.

Son çare cat lady olursun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

eğer yatmayı düşünürsen önceden ara görüş dediğim gibi sigortayla bağları yok çünkü.

biraz fazla paran gidebilir yatış yaptığında.

bu arada kimseyle kanka olmak zorunda değilsin.

belki yanlış yol gösteriyorum ama bi hayat kadınıyla bile gidip dertleşip onunla yatabilirsin kadın gerekirse hep aynı kadın olsun yalnız yaşayıp hayat kadınlığı yapan insan çok bu ülkede ağır psikologlar bana göre :-)

ama profosyonel çözüm ise buradan geçer.

olur da kafayı yersen sakın devlet hastanesine yatırmasınlar ağır deli olur çıkarsın.

maddi durum iyiyse dediğim hastaneyi bi araştır sen de.

Toplam Hit: 6592 Toplam Mesaj: 55