folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bira Göbeğinden Kurtulmak

Bira Göbeğinden Kurtulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

benimde acilen göbekten kurtulmam lazım. artık diğer bölgelerle baş edemiyorum vazgeçtim ama göbek yoktu 1 senedir göbek çıktı iyice amk.

mekike başlayım diyorum bi tane mekik aleti aldım. yoksa ayaklar yerde durmuyor :D

ne tempo önerirsiniz ? birde göbek için başka neler önerirsiniz ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:
    -----------------------------

dukan diyeti + spor

dukan diyeti ile 1 haftada 4 kilo verdim.

-----------------------------

hocam o diyet 4  aşamalı 1 ay filan diyorlar nasıl sen 1 haftada verdin okadar kiloyu :S

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sokarfeys
    Sokarfeys's avatar
    Erkek

mekik sehpası işe yarar mı ki 

İşimi bitirmek için koca bir ordu lazım!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

mekik şınav

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kordon bostanlı sahil arası 2 tur yeterli.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

koşu yap, mümkünse mekik çek, 40 liraya satılan elektrikli kemerlerden al. ama tek başına bir bok yapmaz ona göre sadece yardımı olur.

akşam yemeginden sonra birşey yeme kesinlikle yeme. e hoca yemeyim de duramıyorum dicen haklısın duramayacaksında. yemeklerini çok çok koydurmak yerine normal koydur. bir hafta böyle devam et sonra %10 %20 günde en az bir öğunden kısmaya çalış.yani yemeğini her öğününü ye fakat tabağında bir kaç kaşık az olsun.

gel gelelim gece olayına poşet poşet elma al elmalar sert elma olsun benim tercihim ekşi elmadan yana. Bide bulabilirsen bal al. ama şekersiz orjinal bal nasıl bulursun bilemem ama arayan bulur. illa çok para verince kaliteli bal aldım sanma kazıklanma. neyse akşam acıkınca elma ye yetmedi bir tane daha ye baktın yine yetmedi işte o zaman al çay kaşığını bal daldır sonra bir iki kaşık at ağzına sonra iki bardak su iç. 2 dk bekle tıkabasa doymuş gibi hissedeceksin. acıkmadan uyumaya bak :)

bu arada ekmegi kesinlikle kes. ince tek dilim.

bunları yaparsan kilo vermek değil fit bir görünüme bile gelebilirsin. Seçim senin ya o bira göbeğiyle yaşayacaksın, yada fit

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    3-5 ay mekik, hizli tempo kosu, diyet ve atlayabilirsen gunde yarimn saat ip atla tamamdir ;) fazlasina gerek yok :)

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

1-618-GR doğru söylüyor. şuan 135 çekiyorum ama bundan 2 sene önce denedim. 135'den 120 ye kadar düşmüştüm.

sabağ öğlen akşam (en son akşam6) yiyiyordum. Akşamda sebze meyve bazen bir kaç parça çikolata felan

1 ayda 15 kilo verdiydim

Aslında kilo vermek çok kolay da olay kafa da bitiyor

Mesela o kilo verdiğim zaman sigarayıda bırakmıştım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    dreaMylife
    dreaMylife's avatar
    Erkek

aşırı olmasada göbek konusunda benimde şikayetim vardı iş gereği bende oturuyorum, 2 aydır haftada 4 gün 30 dklık yürüyüş ve 4 X 20 mekik işimi gördü.. biraz sabır ve irade istiyor yağlı yemekten uzak durmakta en önemlisi sanırım..

"bende beğenmedikleri tüm çürümüş kırık dökük artık onarılması imkansız çirkin izler benim biricik yaşam birikintilerimdir, onlarda olmayan herşeyim onların hiçbirşeylikleridir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

sabah kahvaltıya oturmadan bir saat evel 1 bardak suya 3,4 damla limon damlat ekşi tat farkedilmeyecek kıvamda olsun , yemeklerde beyaz ekmek değil 

kepek ekmek 1 2 ince dilim, sebzelere yönel ve kesinlikle yağlı sulu kısımları yeme  , spora gelince mekik ters düz yan tek türlü mekik çekme, barfix ve ip atla spor için günde 15 20 dk ayır ve hafif ısınmadan mekik şınav barfix kasma ip atlamayla başla biriki kültür fizik sağ sol vsr. bol su iç lakin suyu gıdım gıdım iç 
    hiç sevmediğim birşeydir ama sen bu şekil de yap ve yine limon damlatabilirsin günlük 3 öğünü ihmal etme mutlaka ye ama az kanşekerin düştümü yorgun bitkin kırgın kendine hayrı olmayan bir ruhani gibi dolanırsın ortada kolay gele ..

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
Toplam Hit: 5486 Toplam Mesaj: 43