folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Biz Niye Askere Gidiyoruz ?

Biz Niye Askere Gidiyoruz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Amk vericeksin bu orospu çocuklarına doguda bi özerklik. 3-5 ay sonra bi bahane uydurup ne kadar füzedir bombadir varsa hepsini üstlerine yagdiracaksin. Oh mis tertemiz.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Gelisme var sizde akliniz basiniza geliyor! Geliyorda gec geliyor isin bok tarafida burda sonra sakal biyik meselesi oluyor tukuremeyince icine ziciyoruz...bakin daha neler olacak teeeey bunlar iyi gunlerimiz.... Cocuklarimiz mezarimiza isiyecekler mezarimiza...

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı

farkında mısınız bayrak indirme olayları yaptılr ülke karışmadı,

yol kesme olayları yaptırdılar ülke karışmadı,

heykel dikme olayına başladılar ülke yine karışmayacak. bu ülkeyi karıştırmak için ellerinden geleni yapacaklar. özellikle yaptırıyorlar. Ülkenin zaafını arıyorlar. bence o taş parçası umrumuzda olmamalı. bizene liceye dikmişlerse orası onların evi gibi görelim. insan evinde şunu yapmasın diyebilir miyiz. ama bize düşen şehitlerimize daha güzelini yapmak hatırasını daha iyi yaşatabilmek olmalı. diğer türlü savaş devam eder ülke kaybeder. fitneciler kazanır.

biz umursadıkça zorumuza gittikçe onların değeri artacak. kendilerini birşey sanacaklar. gündem yaratmalarına izin vermemeliyiz.

heykele bak çok sıradan basit ve kötü. dikkate almaya değmez.

"bizene liceye dikmişlerse orası onların evi gibi görelim." 

Hakkari, Diyarbakır, Şırnak, Elazığ, Muş, Van, İzmir, İstanbul, Mersin, Ankara, Konya, Trabzon.

Hepsi benim. 

Ben TÜRK'üm ve bu devlet benim. Dünyada çakılı çivisi olmayan bir ırk çıkıp da benim vatanımda leş taşı dikemez. Vakti zamanı geldiğinde, akın başladığında soracağız hepsinin hesabını. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı
    baron_27 bunu yazdı

heykel dikme olayına başladılar ülke yine karışmayacak. bu ülkeyi karıştırmak için ellerinden geleni yapacaklar. özellikle yaptırıyorlar. Ülkenin zaafını arıyorlar. bence o taş parçası umrumuzda olmamalı. bizene liceye dikmişlerse orası onların evi gibi görelim. insan evinde şunu yapmasın diyebilir miyiz. ama bize düşen şehitlerimize daha güzelini yapmak hatırasını daha iyi yaşatabilmek olmalı. diğer türlü savaş devam eder ülke kaybeder. fitneciler kazanır.

biz umursadıkça zorumuza gittikçe onların değeri artacak. kendilerini birşey sanacaklar. gündem yaratmalarına izin vermemeliyiz.

Hakkari, Diyarbakır, Şırnak, Elazığ, Muş, Van, İzmir, İstanbul, Mersin, Ankara, Konya, Trabzon.

Hepsi benim. 

Ben TÜRK'üm ve bu devlet benim. Dünyada çakılı çivisi olmayan bir ırk çıkıp da benim vatanımda leş taşı dikemez. Vakti zamanı geldiğinde, akın başladığında soracağız hepsinin hesabını. 

hocalar hiç kusura bakmayında

hep aynı kuru gürültü hep aynı beylik lafları

kimsenin sikinde değil açıkçası

millet nasıl köşeyi dönerimin nasıl bu milletin am*na korumun derdinde

açıkçası birisi japonyaya atılan atom bombaları gibi 2 tane de türkiyeye sallasa bu millet yine ders çıkarmaz akıllanmaz

işte öyle bir millet bu

yada millet mi...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı

Hepsi benim. 

+1

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Anıtta dikerler , karakolda. Ülkenim anası s...mis. bu saaten sonra önune kimse gecemez. Zaten son secimlerde o.ç birisi cikip apo 2015 yilinda size buradan seslenecek demedimi. Yapmislar zaten pazarligi  avrupada amerikada askeri konferanslarda  turkiye haritasinin güney doğusu  kurdistan olarak gosteriliyorsa , vaad edilmis topraklarda israil ogullarinin ise senin cumhurbaskanin ben bop eş başkaniyim diyorsa varın gerisini siz düşünün.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

bordo klavyeliler toplanmış yine konuya.

olaya "insan" gözüyle bakamadığımız sürece bu böyle gider.

eğitim önemli.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı
    baron_27 bunu yazdı

Hepsi benim. 

Sen varya tam bir malsin bildigin mal....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Amk vericeksin bu orospu çocuklarına doguda bi özerklik. 3-5 ay sonra bi bahane uydurup ne kadar füzedir bombadir varsa hepsini üstlerine yagdiracaksin. Oh mis tertemiz.

Orospu cocugu derken kimleri kapsiyor kardes.?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Orospu cocugu derken kimleri kapsiyor kardes.?

orospu çocukluğu yapanları kapsıyo

neyini anlamadın

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 8871 Toplam Mesaj: 79