folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Biz Niye Askere Gidiyoruz ?

Biz Niye Askere Gidiyoruz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Sanki gündelik yaşantınızda yapılması gerektiği kafanıza empoze edilmiş her uğraştan kurtulmuşsunuz da kalkmış şimdi askerliğin gereksizliğini tartışıyorsunuz.

Eğer hayatınızda hiç sex yapmamışsanız, hayalini kurduğunuz her çıplak vücut birbirinin aynıdır. Sevişmekten filan değil, terlemiş iki tenin birbirine dokunmasından söz ediyorum, açıkça. Her insanda olduğu gibi sizin de merak denen bir arkadaşınız vardır muhakkak. İşte bu yüzden, her yeni bedeni keşfetmek istersiniz. İnsan ile hayvanı birbirinden ayırmaya filan çalışan ukala zihin, hayvansılaşıverir. Gelgelelim tüm bu keşmekeşin arasında aşık olmak meselesine kim bir anlam verebilir ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Media bunu yazdı

Yorumlara bakıyorumda sanki doğudaki yaşayan insanlara düşman gözü ile bakılmış , sen gidip ordaki insanlarla iletişim kurdun mu ? oraya iş , eğitim götürdün mü ? zamanında başı boş bırakırsan ermenin biri gelir pkkyı kurar iç savaşa doğru seni sürükler..hadi git şimdi diyarbakkır'da Türk bayrağını aç bu vatan bölünemez de ..Bu millet gezi parkı olaylarında  neyi protesto ettiğini bilmeyen , Polisi sırf aksiyon olsun diye taşlıyan ..hatta ve hatta karı kız tavlamaya giden topluluğa karışan bir zihniyeti barındırıyor şimdi suç doğulu insanlar oldu oraya füze atıcakmışmış... değiştiremezsin düşünceleri, zamanında  nerdeydin ?Pkk ile ilk çatışma yaşandığında çok sevdiğiniz komutanlarınız nerdeydi yoksa balolarda üniformalarını mı gösteriyorlardı ?

Sen Gezi Parkı olaylarındaki insanlarla iletişim kurdun mu? :D

Bence hepiniz bir bok spektrumu oluşturuyorsunuz. Bu konu ve diğerleri hep çok boş.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Tipik yobaz lafları ulan nerene ne girdide konuya laikliği işin içine kattın bre cahil herif bre provakatör herif ortalığı karıştıran yobaz sensin ilk provakatörce mesajı sen attın  en başta sanane lan laik kesimden sanane iyi batmış laik kesim sana anlaşılan
     kendinde kabul etmişsin yobazlığını şeriatçi demek yobaz demektir sen benim aileme laf atmışsın ben senin ailene laf etmemiştim ama şimdi senin yedi ceddine düm düz gidiyorum siteden atılmamak adınada buraya yazmıyorum ama anladın sen onu ( abdestimi senin için bozdum bende bu daha iyi oldu ;) ) neyse gelelim konuya

sen kim siker senin laikliğini diyorsun yaafedersin ama ben sikerim senin şeriatini...
    bu benim bakış açım değil Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorsan buna uymak zorundasın... anayasada bu var 

2003 den beri bu sitedeysem senin gibi yobazların bu sitede hiçbir zaman barınmadığını ve barınamadığı siktiredildiğine şahit oldumda o yüzden diyorum 2 senelik elemansın bilmessin sen senin gibi niceleri geldi geçti gördüm biliyorumda konuşuyorum 

Evet onları savunuyorsun
    sen haburda davulla zurnayla karşılanan teröristleri savunuyorsun
    sen oslo görüşmelerinde alınana kararları savunuyorsun 
    sen pkk elebaşıyla bebek katiliyle pazarlık edilmesini savunuyorsun
    sen dikilen pkk heykelini savunuyorsun
    sen şehide kelle öcalana sayın denmesinin savunuyorsun
    sen açılım derken  pkk nın asker polis öğretmen işçi kaçırmasının savunuyorsun
    neyse daha saymıyıym çok fazla 

pkk ya yol vereni destekle anlaşma yapanı destekle sonra kalk ben bunları desteklemiyorum de bizde yedik sizizn ne vatan ne millet umrunuzda uyuşmuş beyinlerinizi başkalarının emri altına vermisşniz süslü sözlerle kandırırlmışsınız 
    asıl bu neyin kafası
    Dünya hiçbir devlet bir terör örgütü önünde bu kadar küçük dururma düşmemiştir Türkiye gibib güçlü bir devletin düştüğü hallere bakın 

Bak bak bak kurnaza bak bir de bana provakatörcü demez mi?

Ulan hem diyorsun ne kadar şeriatçı varsa bilmem neresine koyim, sonra diyorsun ben senin ailene sövmedim sen benim aileme sövdün?

Mal sen ne kadar şeriatçı varsa a.. koyim dersen benim ailem ve ben şeriatçıysam nasıl sen benim aileme sövmemiş oluyorsun?

VE bunları yazarken kendine değilde bana prov, diyorsun kılıçdaroğlu misali küfür et sonra ben senin gibi küfür etmem sayın başbakan de.

Ulan zıpçıktı, bak son kez yazıyorum " ben barış " olayın sıcak baktım sadece, geri kalan hiç bir türlü pkk ve yandaşlarını yüceltecek orospu çocukluğuna ödün verilmemesi gerektiğini barış olsa da susup aşağı oturmalarını söyledim.

Yani barış oldu diye savaş kazanmış gibi bunlar medyatik olmamalı, sukûn içinde yaşamalıyız dedik.

Gel gelelim barış olayı göt ayağı, insanlar yıllarca savaştı barış yaptı ve bazıları ihanet etti, şimdi diyelim bu barış ayağı göt ayağı bunlar yeniden bize bilmem ne yapacak eline fırsat geçse vs peki biz?

Öldük mü? Barış bozulduğu zaman bittik mi, bugün nasıl el verildiyse yarın o şekil ele verilir merak etme.

Klavye'den vatan kurtarıyorsun, 1 yıldır pkk sütliman olmuş öyle ya da böyle, ama gün gelir barış dedik boka sararsa güçlü türkiye diyorsun ya he işte o yeniden dirilir göreve gelir merak etme.

Kendi kendine vatan kurtarmaya çalışma, olayı dramatize etme canım.

He is not anymore.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Moderatör gelcek birazdan ortalığın aq cak inş benide arada götürmez .

küfrederiz villalara kulübeden
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Media bunu yazdı

Yorumlara bakıyorumda sanki doğudaki yaşayan insanlara düşman gözü ile bakılmış , sen gidip ordaki insanlarla iletişim kurdun mu ? oraya iş , eğitim götürdün mü ? zamanında başı boş bırakırsan ermenin biri gelir pkkyı kurar iç savaşa doğru seni sürükler..hadi git şimdi diyarbakkır'da Türk bayrağını aç bu vatan bölünemez de ..Bu millet gezi parkı olaylarında  neyi protesto ettiğini bilmeyen , Polisi sırf aksiyon olsun diye taşlıyan ..hatta ve hatta karı kız tavlamaya giden topluluğa karışan bir zihniyeti barındırıyor şimdi suç doğulu insanlar oldu oraya füze atıcakmışmış... değiştiremezsin düşünceleri, zamanında  nerdeydin ?Pkk ile ilk çatışma yaşandığında çok sevdiğiniz komutanlarınız nerdeydi yoksa balolarda üniformalarını mı gösteriyorlardı ?

Fabrikayı yakıp öğretmeni öldürürsen oraya nasıl iş eğitim götürür devlet

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    mataramasuko bunu yazdı
    Media bunu yazdı

+1 erməni değil kürt kürt kürt kürt sokun şu kafanıza. 

Şeyh Sait bunlardan çıkmamış gibi yüzyüzce konuşulmaz mi bir de

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Tipik yobaz lafları ulan nerene ne girdide konuya laikliği işin içine kattın bre cahil herif bre provakatör herif ortalığı karıştıran yobaz sensin ilk provakatörce mesajı sen attın  en başta sanane lan laik kesimden sanane iyi batmış laik kesim sana anlaşılan
     kendinde kabul etmişsin yobazlığını şeriatçi demek yobaz demektir sen benim aileme laf atmışsın ben senin ailene laf etmemiştim ama şimdi senin yedi ceddine düm düz gidiyorum siteden atılmamak adınada buraya yazmıyorum ama anladın sen onu ( abdestimi senin için bozdum bende bu daha iyi oldu ;) ) neyse gelelim konuya

sen kim siker senin laikliğini diyorsun yaafedersin ama ben sikerim senin şeriatini...
    bu benim bakış açım değil Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorsan buna uymak zorundasın... anayasada bu var 

2003 den beri bu sitedeysem senin gibi yobazların bu sitede hiçbir zaman barınmadığını ve barınamadığı siktiredildiğine şahit oldumda o yüzden diyorum 2 senelik elemansın bilmessin sen senin gibi niceleri geldi geçti gördüm biliyorumda konuşuyorum 

Evet onları savunuyorsun
    sen haburda davulla zurnayla karşılanan teröristleri savunuyorsun
    sen oslo görüşmelerinde alınana kararları savunuyorsun 
    sen pkk elebaşıyla bebek katiliyle pazarlık edilmesini savunuyorsun
    sen dikilen pkk heykelini savunuyorsun
    sen şehide kelle öcalana sayın denmesinin savunuyorsun
    sen açılım derken  pkk nın asker polis öğretmen işçi kaçırmasının savunuyorsun
    neyse daha saymıyıym çok fazla 

pkk ya yol vereni destekle anlaşma yapanı destekle sonra kalk ben bunları desteklemiyorum de bizde yedik sizizn ne vatan ne millet umrunuzda uyuşmuş beyinlerinizi başkalarının emri altına vermisşniz süslü sözlerle kandırırlmışsınız 
    asıl bu neyin kafası
    Dünya hiçbir devlet bir terör örgütü önünde bu kadar küçük dururma düşmemiştir Türkiye gibib güçlü bir devletin düştüğü hallere bakın 

Bak bak bak kurnaza bak bir de bana provakatörcü demez mi?

Ulan hem diyorsun ne kadar şeriatçı varsa bilmem neresine koyim, sonra diyorsun ben senin ailene sövmedim sen benim aileme sövdün?

Mal sen ne kadar şeriatçı varsa a.. koyim dersen benim ailem ve ben şeriatçıysam nasıl sen benim aileme sövmemiş oluyorsun?

VE bunları yazarken kendine değilde bana prov, diyorsun kılıçdaroğlu misali küfür et sonra ben senin gibi küfür etmem sayın başbakan de.

Ulan zıpçıktı, bak son kez yazıyorum " ben barış " olayın sıcak baktım sadece, geri kalan hiç bir türlü pkk ve yandaşlarını yüceltecek orospu çocukluğuna ödün verilmemesi gerektiğini barış olsa da susup aşağı oturmalarını söyledim.

Yani barış oldu diye savaş kazanmış gibi bunlar medyatik olmamalı, sukûn içinde yaşamalıyız dedik.

Gel gelelim barış olayı göt ayağı, insanlar yıllarca savaştı barış yaptı ve bazıları ihanet etti, şimdi diyelim bu barış ayağı göt ayağı bunlar yeniden bize bilmem ne yapacak eline fırsat geçse vs peki biz?

Öldük mü? Barış bozulduğu zaman bittik mi, bugün nasıl el verildiyse yarın o şekil ele verilir merak etme.

Klavye'den vatan kurtarıyorsun, 1 yıldır pkk sütliman olmuş öyle ya da böyle, ama gün gelir barış dedik boka sararsa güçlü türkiye diyorsun ya he işte o yeniden dirilir göreve gelir merak etme.

Kendi kendine vatan kurtarmaya çalışma, olayı dramatize etme canım.

sen laikçiler götünü yırtmasına rağmen gibib provaktörce mesaj atmasaydın ben seni alıntılıyarark cevap bile vermesdim provakatörsün sen onu yazmadan mı ben sana dururp dururken mi cevap verdim iyi bak ?

sen göz göre göre adamların her emellerini gerçekleşmesine müsade et sonra zamanı gelince el ele verirmiş bu millet yok yaaa yok öyle bir dünya pkk istediği gbib arka planda güçleniyor ve büyüyor ortada barış filan yok hükümetin pkk ya göz yumması var anlaşma ve el sıkışma var

öyle ya da böyle pkk süt liman olmuşmuş adamların her diğinin yapıyorsun koskoca devlet akp hkümeti sayesinde teröristlere boyun eymiş her dediklerini yapıyor tabi süt liman olacak adamların dedikleri oluyor sonuçta bir devlet kuryulmadı o da başkanlık sistemi adı altında oraya kendi devletlerini kuracaklar yani 

sizin şeriatçi yobazların kafasına uyulsaydı milli mücadele döneminde ingiliz mandasını kabul edecektik o zamanda kimse ölmeyecekti her yer süt liman olacaktı ama ne osmanlı ne Türkiye diye bir yer olacaktı olsa bile kukla devlet 

insalar neyn ne olduğu anlayacak elbet ama o sevmediğiniz Atatürk 2. kez gelmez bu ülkeye bu ülkede dirilmez  

dünün damt feritleri bugün iş başında ardınada sizleri takmış Allah ıslah etsin 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    Media bunu yazdı

tamamen katılamıyorum maalesef bir nebze hakkıda var hocam zira o zaman güdülen yanllış devlet politikalarıda vardı. haa her eline silahı alan çıksın şeklinde sakın lanse edilmesin. şuda var bu ülke batısıda doğusuda çok çekti bazı orosbu ço. yüzünden. 

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

Yani şöyle baktımda kimisi hala barış süreci diyor kimisi insanlıktan dem vuruyor kendini eğitilmiş(!) burdakileride eğitim almamış olarak görüyor kafasındaki kestaneyi beyin sanıyor... 

bir yerden sonra konuyu okumayı bıraktım gerçekten ülkenin içi sığır dolu yarın bir gün apo denen terörist sizin o götü sikli barış süreciniz kapsamında çıktığında meydanlardan halka seslendiğinde ne yapacaksınız hala mı bu laik kesime bilmem nereye bok atacaksınız merak ediyorum..

sonuna kadar milliyetçiyim diyordum hatta ırkçı bi insanım diyordum ama benim sebepsiz yere sevdiğim halkın hali gerçekten içler acısı halde yarısı kendini müslüman öteki yarısı kendini eğitimli ve akıllı sanıyor.. ortada bi bok yok ama.. 

bu gavatın heykeli benim sinirimi hoplatıyor.. ama elimden birşey geliyor  mu o da yok.. hadi şimdi ankaradan kalkıp gidip heykeli yıkıp gelecek olsam neden yapıyım o da tartışılır.. kim için ne için yıkayım bu halk bi sikim haketmiyo artık.. ne akıl var ne eğitim var lavuk gibi yaşasınlar erduvanın götünü yalasınlar... 

----------

@baron_27 gerçekten merak içindeyim söylemeden de edemedim nereye kadar umursamama politikanı devam ettiriceksin hani sınırın nedir kıçındaki dona da ortak olmalarını bekliyosun sanırım...

Ya devlet başa, ya kuzgun leşe...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Sakin olun devlet konuya hakim. O picin heykeli yıkılır. Stresi girmeyin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 4653 Toplam Mesaj: 79