folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Srcn nickli murid buscopan diye bişey tavsiye etti allah razı olsun ağrı yarı yarıya düştü bide sıcak su torbası koydum biraz daha iyiyim nasıl bi ağrı bu diş ağrısı beter derdim bu böbrek uyutmuyo bile 

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

brufen retard 800 mg tek seferde 1600 mg olacak şekilde 2 adet alıyorsun. 

reçetesiz alabileceğin en güçlü nsaii lardan biridir. 

C10H15N tarafından 04/Eki/20 21:36 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dizzy
    Dizzy's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Srcn nickli murid buscopan diye bişey tavsiye etti allah razı olsun ağrı yarı yarıya düştü bide sıcak su torbası koydum biraz daha iyiyim nasıl bi ağrı bu diş ağrısı beter derdim bu böbrek uyutmuyo bile 

Hocam novalginle beraber iç buscopani kesicek agrini direkt

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Dizzy bunu yazdı

Novalgin ve buscopan plusu ayni anda içmen lazım başka türlü dindiremezsin o ağrıyı.

Çözümü başta söylemiş zaten

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    Dizzy bunu yazdı

Novalgin ve buscopan plusu ayni anda içmen lazım başka türlü dindiremezsin o ağrıyı.

Çözümü başta söylemiş zaten

Eyw hocalar Allah razı olsun.Ne illet bi ağrıymış günüm zehir oldu resmen

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

hocam apandisit geldi benimde aklıma bazen birşey yok denip gönderiyorlar hastayı patlarsa hastayı zehirliyor 

iyi bir özel hastane varsa git bu şakaya gelmez , devlet hastanelerine güvenim pek kalmadı benim kaç hastayı birşey yok diye gönderdikleri sonra ortaya kötü tablonun çıktığı

Hoca şu yüzden apandist olayını eledim idrarım kesik ve sık oluyor bi tık yanma var böbrek ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Taş veya kum döküyorsun, böbreklerinin filmini çektir. Şayet bir şey çıkmazsa kanala düşmüştür. 2 duble rakı + 1 duble viski + bol miktar bira  Sonrasında o mecburen abanacaksın işemeye alkolun etkisi ile ağrın yok denecek kadar az olacak bi bakacaksın pıt diye bişey fırlayacak ondan sonra itfaye hortumu tazyiki ile işersin.. Tevrübe ile sabit.. Not: Tarifi kanala düşmüşse uygulamalısın...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    laser69 bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

hocam apandisit geldi benimde aklıma bazen birşey yok denip gönderiyorlar hastayı patlarsa hastayı zehirliyor 

iyi bir özel hastane varsa git bu şakaya gelmez , devlet hastanelerine güvenim pek kalmadı benim kaç hastayı birşey yok diye gönderdikleri sonra ortaya kötü tablonun çıktığı

Hoca şu yüzden apandist olayını eledim idrarım kesik ve sık oluyor bi tık yanma var böbrek ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Taş veya kum döküyorsun, böbreklerinin filmini çektir. Şayet bir şey çıkmazsa kanala düşmüştür. 2 duble rakı + 1 duble viski + bol miktar bira  Sonrasında o mecburen abanacaksın işemeye alkolun etkisi ile ağrın yok denecek kadar az olacak bi bakacaksın pıt diye bişey fırlayacak ondan sonra itfaye hortumu tazyiki ile işersin.. Tevrübe ile sabit.. Not: Tarifi kanala düşmüşse uygulamalısın...

Film çektirdim bişey çıkmadı ama ilk başlarda idrarim hafif yanmalı ve kesikti sabahtan beri sadece su ve meyve suyu içtiğimden şuan yanma gitti rahatça işeyebiliyorum ama ilacın etkisinden mi bilemedim.

Zaten ne olduysa bira içtikten sonraki gün geldi başıma artık hak yoluna dönme zamanı xd

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    laser69 bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Film çektirdim bişey çıkmadı ama ilk başlarda idrarim hafif yanmalı ve kesikti sabahtan beri sadece su ve meyve suyu içtiğimden şuan yanma gitti rahatça işeyebiliyorum ama ilacın etkisinden mi bilemedim.

Zaten ne olduysa bira içtikten sonraki gün geldi başıma artık hak yoluna dönme zamanı xd

İlaç etkisinden hissetmiyor olabilirsin.. Denk gelmiş biraya bağlama çoğu taş kum işlerinde bira tavsiye ederler arpa suyu niyetine ;)

Toplam Hit: 6865 Toplam Mesaj: 78
böbrekggwp